Peugeot: Nový systém RT4, strážce Vaší mobility

Nabídka telematické výbavy Peugeot se obohacuje o nový systém RT4, který bude představen u modelu 407 (v ČR k dispozici od prosince 2006).

Hlavní inovace systému RT4 spočívá v zabudování speciálního automobilového pevného disku (to znamená disku, který odpovídá zvláštnostem spojeným s používáním v automobilu) s kapacitou 30 Giga bytes. Tato prozatím málo rozšířená technologie představuje v porovnání s dnešní nabídkou skutečný generační skok.

Mezi hlavní služby, které systém RT4 přináší patří:

 • Kompletní kartografické informace o téměř 30 evropských zemích uložených na pevném disku,
 • Funkce Jukebox s kapacitou archivace až 180 hodin hudby zkopírovaných z audio CD-romu nebo CD MP3,
 • Barevná obrazovka s 3D zobrazením,
 • Doba výpočtu itineráře zkrácená na minimum,
 • 3 tunery = lepší příjem rádia a dopravních informací.

Systém RT4 zaznamenává oproti předchozí verzi RT3, kterou od jejího uvedení pro modelovou řadu Peugeot v roce 2002 vlastní již 250 000 spokojených zákazníků, zásadní vývojový posun.

Přístroj je funkčně i stylově perfektně zakomponován do interiéru vozu a podobně jako u systému RT3 se jedná o sestavu  4 v 1: zahrnuje audio a multimediální funkce, GSM telefon s hands free sadou, službu tísňového volání a navigační systém GPS.

Princip fungování

Systém RT4 přebírá intuitivní funkční logiku svého předchůdce RT3 i možnost připojení přenosného MP3 přehrávače prostřednictvím vstupů RCA, které umožňují sledovat ve stojícím voze filmy nebo prohlížet fotografie.

Převzaty a optimalizovány jsou i hlasová syntéza a hlasové ovládání, praktické funkce, které mimo jiné přispívají i k bezpečnosti jízdy (hlasové ovládání a navigační povely a hands free ovládání telefonu).

Systém RT4 zahrnuje podobně jako původní verze RT3 i tísňové služby PEUGEOT Urgence. Jedná se o bezplatnou, časově neomezenou službu, která je v současnosti dostupná ve Francii, Německu, Španělsku, Itálii, Belgii a Lucembursku a zákazníkům garantuje poskytnutí pomoci v jejich mateřském jazyce. Připomeňme, že tato služba může být aktivována manuálně nebo automaticky (spolu s aktivací airbagů…). Svědkům nebo účastníkům dopravní nehody zajistí rychlou a odpovídají pomoc. V roce 2006 byla prostřednictvím služby Peugeot Urgence poskytnuta pomoc více než 300 jejím uživatelům.

Peugeot – služby mobility

Nabídka  Mobility Peugeot  bude k dispozici v nejbližších měsících pro francouzské a německé zákazníky, kteří si zakoupí systémy RT4 a RT3. S touto novou nabídkou má zákazník zajištěn prostřednictvím GSM telefonu integrovaného do systému RT4 účinný a personalizovaný servis a řešení řady nestandardních situací.

Máte se dostavit na schůzku a neznáte přesnou adresu ? Hledáte restauraci určité cenové skupiny v místě, kde jste poprvé? Potřebujete objet dopravní zácpu, která se vytvořila na vaší každodenní trase? Chcete mít po ruce seznam fixních radarů na vaší trase (ve Francii)? Operátor je vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, 365 dní v roce, aby vám poskytl informace a poradil ve všech situacích.

Tyto služby jsou poskytovány na zkoušku zdarma po dobu 3 měsíců a následně za měsíční paušál, který obsahuje pravidelnou roční aktualizaci kartografických informací.

Odpověď na nové potřeby automobilistů

Souhrn vyspělých technologií, systém RT4 je nabídkou, která splňuje očekávání současných zákazníků vyhledávajících při každodenním používání vozu jistotu, komfort a bezpečí. Zároveň více než průvodce na cestách nebo kopilot je systém RT4 skutečným strážcem pro řidiče i všechny cestující na palubě vozu.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Specializovaný servis a prodej vozů Mercedes Benz a AMG.

Servis, lakovna, klempírna, řešení pojistných událostí, financování Mercedes Benz a AMG.

 

Kontakt:
CAR MOTORS MB
Praha 3, Koněvova 143
+420 737 209 090
prodej@carmotorsmb.cz

Související články

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - 38. Rally Pačejov se bude konat již tuto sobotu 29. července s centrem v Horažďovicích a Autoklub Peugeot Rally Talent zve všechny své fanoušky k tratím RZ do západních Čech

38. Rally Pačejov se bude konat již tuto...

Pořadatelé z AMK Pačejov připravili pro více než stovku posádek 8 rychlostních zkoušek o celkové délce bezmála 75 kilometrů. Posádka Filip Mareš – Jan Hloušek do nich odstartuje – se...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Peugeot druhým rokem za sebou vítězí v Silk Way Rally

Peugeot druhým rokem za sebou vítězí v...

Cyril Despres/David Castera proměnili dva starty ve dvě vítězství. Jako vítězové Silk Way Rally 2016 triumfují i letos poté – co vedli po celý druhý týden soutěže. Jejich Peugeot DKR č....

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Peugeot si na 11.etapě v Silk Way Rally připsal šesté umístění na prvním a druhém místě

Peugeot si na 11.etapě v Silk Way Rally...

Po 11. etapě Cyril Despres získal několik dalších minut ke svému celkovému vedení v Silk Way Rally, zatímco jeho týmový kolega Stéphane Peterhansel etapu vyhrál. Despres dojel druhý –...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Týmový duch Peugeotu ožil, když Despres v 10.etapě upevnil vedení v Silk Way Rally

Týmový duch Peugeotu ožil, když...

Po včerejších dramatech byla 10.etapa pro Team Peugeot Total mnohem méně komplikovaná, neboť dva zbývající vozy dojely bezpečně do cíle. Cyril Despres/David Castera s vozem Peugeot DKR č. 100...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - V deváté etapě Silk Way Rally Team Peugeot Total prožil dramatické okamžiky, neboť vedoucí Sébastien Loeb havaroval, Stéphane Peterhansel úžasným způsobem etapu vyhrál a Cyril Depres převzal vedení v soutěži, kterou loni vyhrál je v čele soutěže!

V deváté etapě Silk Way Rally Team...

Po včerejším krátkém volném dnu v Urumqi v  Číně se dnes „Tým snů“ Peugeotu za volanty vozů Peugeot DKR a Peugeot DKR Maxi vrátil do akce v soutěži Silk Way Rally. Sébastien Loeb na...