Peugeot: Nový systém RT4, strážce Vaší mobility

Nabídka telematické výbavy Peugeot se obohacuje o nový systém RT4, který bude představen u modelu 407 (v ČR k dispozici od prosince 2006).

Hlavní inovace systému RT4 spočívá v zabudování speciálního automobilového pevného disku (to znamená disku, který odpovídá zvláštnostem spojeným s používáním v automobilu) s kapacitou 30 Giga bytes. Tato prozatím málo rozšířená technologie představuje v porovnání s dnešní nabídkou skutečný generační skok.

Mezi hlavní služby, které systém RT4 přináší patří:

  • Kompletní kartografické informace o téměř 30 evropských zemích uložených na pevném disku,
  • Funkce Jukebox s kapacitou archivace až 180 hodin hudby zkopírovaných z audio CD-romu nebo CD MP3,
  • Barevná obrazovka s 3D zobrazením,
  • Doba výpočtu itineráře zkrácená na minimum,
  • 3 tunery = lepší příjem rádia a dopravních informací.

Systém RT4 zaznamenává oproti předchozí verzi RT3, kterou od jejího uvedení pro modelovou řadu Peugeot v roce 2002 vlastní již 250 000 spokojených zákazníků, zásadní vývojový posun.

Přístroj je funkčně i stylově perfektně zakomponován do interiéru vozu a podobně jako u systému RT3 se jedná o sestavu  4 v 1: zahrnuje audio a multimediální funkce, GSM telefon s hands free sadou, službu tísňového volání a navigační systém GPS.

Princip fungování

Systém RT4 přebírá intuitivní funkční logiku svého předchůdce RT3 i možnost připojení přenosného MP3 přehrávače prostřednictvím vstupů RCA, které umožňují sledovat ve stojícím voze filmy nebo prohlížet fotografie.

Převzaty a optimalizovány jsou i hlasová syntéza a hlasové ovládání, praktické funkce, které mimo jiné přispívají i k bezpečnosti jízdy (hlasové ovládání a navigační povely a hands free ovládání telefonu).

Systém RT4 zahrnuje podobně jako původní verze RT3 i tísňové služby PEUGEOT Urgence. Jedná se o bezplatnou, časově neomezenou službu, která je v současnosti dostupná ve Francii, Německu, Španělsku, Itálii, Belgii a Lucembursku a zákazníkům garantuje poskytnutí pomoci v jejich mateřském jazyce. Připomeňme, že tato služba může být aktivována manuálně nebo automaticky (spolu s aktivací airbagů…). Svědkům nebo účastníkům dopravní nehody zajistí rychlou a odpovídají pomoc. V roce 2006 byla prostřednictvím služby Peugeot Urgence poskytnuta pomoc více než 300 jejím uživatelům.

Peugeot – služby mobility

Nabídka  Mobility Peugeot  bude k dispozici v nejbližších měsících pro francouzské a německé zákazníky, kteří si zakoupí systémy RT4 a RT3. S touto novou nabídkou má zákazník zajištěn prostřednictvím GSM telefonu integrovaného do systému RT4 účinný a personalizovaný servis a řešení řady nestandardních situací.

Máte se dostavit na schůzku a neznáte přesnou adresu ? Hledáte restauraci určité cenové skupiny v místě, kde jste poprvé? Potřebujete objet dopravní zácpu, která se vytvořila na vaší každodenní trase? Chcete mít po ruce seznam fixních radarů na vaší trase (ve Francii)? Operátor je vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, 365 dní v roce, aby vám poskytl informace a poradil ve všech situacích.

Tyto služby jsou poskytovány na zkoušku zdarma po dobu 3 měsíců a následně za měsíční paušál, který obsahuje pravidelnou roční aktualizaci kartografických informací.

Odpověď na nové potřeby automobilistů

Souhrn vyspělých technologií, systém RT4 je nabídkou, která splňuje očekávání současných zákazníků vyhledávajících při každodenním používání vozu jistotu, komfort a bezpečí. Zároveň více než průvodce na cestách nebo kopilot je systém RT4 skutečným strážcem pro řidiče i všechny cestující na palubě vozu.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autocentrum Jan Šmucler
Borská 59, 301 00 - Plzeň-Karlov
800 900 701
plzen@smucler.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Modernizovaný PEUGEOT 208 WRX ve Švédsku prokázal svůj potenciál, přestože Team Peugeot Total nedosáhl stupňů vítězů

Modernizovaný PEUGEOT 208 WRX ve...

V Höljesu ve Švédsku se představila nejnovější vývojová verze vozu PEUGEOT 208 WRX, přičemž tým využil známé kvality předchozího vozu jako základ nového nástupu. Zatímco potenciál...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - TRATĚ BOHEMKY PEUGEOTŮM 208 R2 SVĚDČILY

TRATĚ BOHEMKY PEUGEOTŮM 208 R2 SVĚDČILY

Na čtyřicátém pátém ročníku Rally Bohemia hostoval mimo jiné PEUGEOT RALLY CUP CZ, jehož účastníci se v tomto seriálu utkali letos počtvrté. O potenciálu vozů Peugeot 208 R2 nejlépe...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Skupina PSA je evropským lídrem v oblasti lehkých užitkových vozů (LUV) a v rámci své ofenzívy obnovuje svou nabídku v segmentu malých dodávek

Skupina PSA je evropským lídrem v...

Posílení produktové ofenzívy LUV skupiny PSA v rámci Core Model Strategy plánu Push to Pass Po obnovení řady kompaktních dodávek v roce 2016 nastala další etapa modernizace nabídky LUV Nová...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový PEUGEOT PARTNER: Ovládnout nemožné

Nový PEUGEOT PARTNER: Ovládnout nemožné

Spojit užitečné s příjemným, každý den usedat za volant s radostí, optimalizovat svůj čas, cítit se v bezpečí a zvládat jakékoli jízdní podmínky, to je nabídka, kterou si značka Peugeot...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - PEUGEOT RALLY CUP souboje na ostří nože, Talaš vybojoval zlato

PEUGEOT RALLY CUP souboje na ostří...

Mezi dvoukolkami se na 14. ročníku Agrotec Petronas Rally Hustopeče bojovalo od začátku do konce. Stejně jako v absolutním pořadí byly mezi první posádkami pouze nepatrné časové rozdíly a do...