Nový Peugeot Traveller se ve světové premiéře objeví 1.března na letošním ženevském autosalonu

Traveller je připraven zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

1peugtrava900

1peugtravab900

1peugtravacc900

Design značky Peugeot

– přináší do tohoto tržního segmentu nové principy a prvky typické pro hatchbacky a SUV značky. Z výrazného designu vozu Peugeot Traveller vyzařuje síla a elegance.

Peugeot opatřil vůz Traveller řadou dalších předností: Nový podvozek, který vzešel z modulární platformy EMP2, je zárukou vysoké úrovně kvality, účinnosti a na tento segment rekordně nízké spotřeby.

Motory BlueHDi Euro 6

– jsou vybaveny nejúčinnější technologií pro snižování emisí na trhu, která používá systém SCR zabudovaný před filtr pevných částic. Tyto osvědčené motory, které se používají již od konce roku 2013, v sobě spojují radost z řízení a výkony dosahující až 180 k / 400 Nm, přitom jejich spotřeba paliva a emise jsou ve svém segmentu „Best in class“. Průměrně celá řada dosahuje spotřeby 5,4 l/100 km a emise činí 140 g CO2/km.

Peugeot Traveller slibuje své posádce příjemné a klidné cestování

– díky jízdním vlastnostem na úrovni toho nejlepšího z know-how značky Peugeot, atmosféře ve voze a nadstandardnímu komfortu. Řada možností konfigurace včetně devítimístné verze a mnoho prvků výbavy, z nichž některé jsou v tomto segmentu zcela jedinečné, činí z Peugeotu Traveller velmi pohodlný snadno ovladatelný vůz, který se snadno přizpůsobí každodenním potřebám.

Vozem Peugeot Traveller se nabídka velkých osobních automobilů Peugeot obohacuje o vůz, který dokáže pojmout až 9 osob a všem přitom nabízí vynikající komfort a prostor.

Nový podvozek, který vzešel z modulární platformy EMP2, v sobě spojuje kompaktní vnější rozměry a velkorysý prostor interiéru. Peugeot Traveller tak nabízí až 9 pohodlných míst a zavazadelník o objemu 1 500 litrů nebo po vyjmutí sedadel až 4 900 litrů.

Peugeot Traveller je k dispozici ve třech délkách od 460 do 530 cm

Výška je pouhých 190 cm, což je v segmentu vzácností a zároveň vstupenkou do krytých parkovišť, kam se někteří jeho vyšší konkurenti stejného segmentu nedostanou. Verze Standard (495 cm) a Long (530 cm) patří ke standardním délkám, verze Compact o délce 460 cm je v segmentu jedinečná. I ona dovoluje příjemné sezení až pro 9 osob. Peugeot Traveller nabízí díky svým rozměrům a krátkým převisům vynikající ovladatelnost pro každodenní použití i v městských podmínkách.

Peugeot Traveller Business VIP nabízí cestujícím na zadních kožených sedadlech 4 nebo 5místnou konfiguraci, ve které jsou kvalitní kůží potažená sedadla umístěna proti sobě. K pohodě cestujících přispívá i multifunkční střecha s trojzónovou klimatizací s funkcí jemného rozptylu vzduchu, která je také v tomto segmentu ojedinělá, a doprovodné příjemně tlumené osvětlení interiéru.

Moderní účinné motory Euro 6 o výkonu 95 až 180 k a nová automatická převodovka EAT6 jsou příslibem příjemného řízení a v tomto segmentu rekordně nízké spotřeby a emisí CO2. Nejúspornější Peugeot Traveller dosahuje spotřebu 5,1 l/100 km a emise 133 g CO2/km. Průměrná spotřeba celé modelové řady je 5,4 l/100 km a emise 140 g CO2/km, což jsou nejlepší hodnoty ve třídě.

Peugeot Traveller nabízí širokou škálu komfortní a bezpečností výbavy poslední generace, přičemž řada prvků se v tomto segmentu objevuje velice zřídka či úplně poprvé:

 • • boční posuvné dveře s bezdotykovým otevíráním jsou na trhu zcela nové;
 • • systém promítání informací na čelní sklo (Head-up Display), snímání údajů z dopravních značek a zobrazení povolené rychlosti jsou v segmentu ojedinělé;
 • • otvírací okno zadního víka, střešní okno, systém Active Safety Brake a automatické přepínání dálkových světel;
 • • nová on-line navigace s hlasovým ovládáním a dopravními informacemi v reálném čase, zadní parkovací kamera VisioPark 1 se snímáním zadní části vozu seshora v úhlu 180° a přiblížením záběrů (zoom) nebo funkce varování před snížením pozornosti řidiče se u vozu značky Peugeot objevují poprvé.

Peugeot Traveller je nabízen ve 2 verzích, jedna je určena pro soukromé zákazníky, druhá pro firmy. Každá z nich nabízí 2 úrovně výbavy.

Peugeot Traveller existuje ve 2 řadách – Combispace a Shuttle, každá ve 2 verzích výbavy:

 • • Pro soukromé zákazníky je určena řada Combispace ve verzích Active a Allure s 5, 7 nebo 8 místy;
 • • Pro firemní zákazníky zajišťující přepravu osob je určena řada Shuttle ve verzích Business s 5 – 9 místy a Business VIP s 6 a 7 místy.

Vyšší verze výbavy nabízejí v souladu s posunem směrem k luxusnějším kategoriím vozů širokou škálu prvků vnější i vnitřní výbavy, které vozu dodávají na prestiži. Peugeot Traveller poskytuje svým pasažérům vysokou úroveň komfortu, pečuje o ně a zajišťuje jim pohodu při cestování.

Peugeot Traveller se přizpůsobuje všemožným situacím, jako jsou velké nákupy, rodinné výlety nebo cesty za sportovním vyžitím s jízdními koly, lyžemi, snowboardy či jiným objemným sportovním vybavením. Peugeot Traveller splňuje díky řadě konfigurací posuvných sedadel a velké flexibilitě využití vnitřního prostoru nejrůznější potřeby rodiny i milovníků volnočasových a sportovních aktivit.

Design a interiér na vysoké úrovni

Moderní výrazný design vozu Peugeot Traveller, z něhož vyzařuje síla a elegance, obohacují u vyšších verzí výbavy i xenonové světlomety a litá 17palcová kola.

Posádku po otevření dveří čeká osvětlení prahových lišt, luxusní interiér s kvalitními materiály, zejména sedadla s koženým čalouněním a silné koberečky. Všechny verze jsou opatřeny bočními posuvnými dveřmi s motorkem, které navíc u vyšších verzí výbavy umožňují funkci bezdotykového otevření vozu.

Vynikající komfort pro posádku

Cestující ve 2. a 3. řadě mají v závislosti na dané verzi k dispozici buď samostatná posuvná sedadla s koženým čalouněním a loketními opěrkami, nebo posuvnou lavici dělenou v poměru 1/3-2/3 s individuálně sklopitelnými opěradly.

U vyšších verzí výbavy chrání jejich soukromí velká zatmavená (neprůhlednost 70 %) a extra zatmavená (neprůhlednost 90 %) skla, která jim nicméně umožňují užívat si výhledu do krajiny. Samostatně zaclonitelná střešní okna přinášejí světlo a panoramatický výhled na oblohu.

Multifunkční stropní konzola, která je u vyšších verzí součástí sériové výbavy, zahrnuje osvětlení s LED diodami, dále samostatné lampičky a ovládání klimatizace s funkcí jemného rozptylu vzduchu, které je stejně jako v letadlech oddělené od větráků vzduchu.

Čtyři zásuvky 12 V rozmístěné po celé kabině, zásuvka 230 V a USB port umožňující nabíjet jakýkoliv mobilní přístroj.

Shuttle (řada určená pro luxusní přepravu více osob)

Peugeot Traveller Business VIP, klíčová verze celé řady, nabízí cestujícím vzadu konfiguraci 4 samostatných sedadel otočených čelem k sobě nebo 5 míst s možností třímístné lavice ve 3. řadě. Celý funkční interiér je zasvěcený komfortu posádky: sedadla v kůži, doprovodné tlumené osvětlení, trojzónová klimatizace s funkcí jemného rozptylu vzduchu oddělená od větráků a za příplatek střešní okno. Tyto dva poslední prvky výbavy jsou v tomto segmentu unikátní. Součástí příplatkové výbavy je i posuvný sklápěcí stolek, který klientům poskytuje prostor vhodný pro práci.

Peugeot Traveller Business nabízí stylový exteriér. Interiér lze upravit podle potřeb firemních zákazníků, jak z hlediska konfigurace sedadel, tak komfortní výbavy. Přístup k 3. řadě sedadel je obdivuhodně snadný. Sedadlo se sklopí jediným tlačítkem a uvolní se tak široký přístup k zadní lavici.

Combispace (prostorný víceúčelový vůz)

Peugeot Traveller ve verzi výbavy Active a Allure se vyznačuje velkou modularitou a flexibilitou. Je k dispozici v 5, 7 nebo 8místném provedení. Druhou řadu tvoří lavice dělitelná v poměru 2/3-1/3, přičemž obě části jsou zcela samostatné, stejně jako ve 3. řadě, nebo ji tvoří dvě samostatná sedadla s loketními opěrkami. V obou případech jsou sedadla vyjímatelná a posuvná a umožňují různé konfigurace, od přepravy 8 osob se zavazadly po ponechání pouze 2 sedadel vepředu. Po sklopení opěradla sedadla spolujezdce je ve voze možné převážet předměty dlouhé 350 cm.

I osmimístné provedení nabízí posuvná přizpůsobitelná sedadla a v případě potřeby i velký zavazadlový prostor o objemu 2 m3 při pětimístné konfiguraci, a to vše ve voze, jehož délka činí pouze 460 cm.

Při koncipování výbavy vozu byl kladen důraz na rodinu, a proto jsou součástí sériové výbavy např. zrcátko ke sledování dětí na zadních sedadlech, výklopné stolky v opěradlech sedadel v 1. řadě, trojzónová klimatizace s funkcí jemného rozptylu vzduchu, sluneční clony ve 2. řadě, kryt zavazadlového prostoru, otvírací okno zadního víka, aj.

… Pro lepší výkony, nižší spotřebu a menší provozní náklady

Architektura předního bloku, zejména osová vzdálenost a výška ojí, a dále geometrie přední nápravy umožnily zabudování motoru BlueHDi o objemu 1,6 nebo 2,0 l. Jejich kvalita a výkonnost se již osvědčily u hatchbacku Peugeot 308.

Díky těmto motorům a hmotnosti vozu, která je o 100 až 140 kg nižší než u vozů segmentu o stejném výkonu, vykazuje Peugeot Traveller rekordně nízkou spotřebu a emise CO2:

 • • 1.6 BlueHDi 95 k, manuální 5st.převodovka: od 5,5 l/100 km, emise 144 g CO2/km;
 • • 1.6 BlueHDi 95 k, robotizovaná 6st. převodovka ETG6: od 5,2 l/100 km, emise 135 g CO2/km ;
 • • 1.6 BlueHDi 115 k S&S, manuální 6st. převodovka: od 5,1 l/100 km, emise 133 g CO2/km;
 • • 2.0 BlueHDi 150 k S&S, manuální 6st.převodovka: od 5,31 l/100 km, emise 139 g CO2/km;
 • • 2.0 BlueHDi 180 k S&S, automatická 6st. převodovka EAT6: od 5,8 l/100 km, emise 151 g CO2/km1.

Motory BlueHDi splňující normu Euro6 používají nejúčinnější technologií snižování emisí na trhu se systémem SCR (Selective Catalytic Reduction) zabudovaným před filtr pevných částic s aditivem. Nádržka aditiva AdBlue o objemu 22,4 l umožňuje dojezd 15 000 km. Aditivum AdBlue se snadno doplňuje díky vnějšímu plnicímu hrdlu, které je umístěno ve středním sloupku (při zavřených dveřích řidiče ho není vidět).

Peugeot Traveller nabízí velmi nízké provozní náklady, zejména díky spotřebě paliva „Best in class“ a servisnímu intervalu 40 000 km nebo 2 roky.

…Pro větší různorodost nabídky vyhovující všem možnostem využití

Peugeot Traveller je k dispozici ve 3 délkách, všechny mohou nabídnout 5–9 míst:

 • • verze „Compact“: 460 cm;
 • • verze „Standard“: 495 cm;
 • • verze „Long“: 530 cm.

Modulární platforma dosáhne těchto 3 rozměrů pomocí:

 • • 2 zadních převisů: jeden u verze Compact a Standard, druhý u verze Long;
 • • 2 rozvorů: jeden u verze Compact, druhý u verzí Standard a Long;
 • • jediné architektuře podvozku: nápravový systém, výfukové potrubí a palivové potrubí společné pro všechny 3 délky.

…Pro větší prostornost, ovladatelnost a bezpečnost

Díky vynikající architektuře platformy EMP2 nabízí Peugeot Traveller až 9 pohodlných míst pro všechny členy posádky a objem zavazadlového prostoru 1 500 litrů (1384 dm3 VDA). Po vyjmutí sedadel 2. a 3. řady dosahuje tento objem dokonce 4 900 litrů (4 554 dm3 VDA).

Verze Compact, která je v tomto segmentu jedinečná, dokáže pojmout až 9 osob nebo nabídnout objem zavazadlového prostoru 3 600 litrů (3 397 dm3 VDA) při délce pouhých 460 cm.

Pokud jde o bezpečnost, Peugeot Traveller získal díky své bohaté výbavě, novému podvozku či zesílené karoserii 5 hvězdiček v testech Euro NCAP, jejichž výsledky byly zveřejněny v prosinci 2015.

… Pro větší komfort a dynamické jízdní vlastnosti

Přináší zejména lepší ergonomii a komfort řízení. Stupátko usnadňuje nasedání na výše umístěné sedadlo, z něhož má řidič výborný výhled na silnici. Palubní deska a volant na tento segment v relativně vertikální poloze uvádí řidiče do světa SUV svou dominantní pozicí a zároveň do světa hatchbacků svým komfortem. Čistý a moderní design místa řidiče spojuje eleganci materiálů a ergonomii ovladačů a dotykového displeje, který je vždy na dosah ruky a zraku.

Pokud jde o podvozek, Peugeot Traveller používá přední nápravu typu Pseudo McPherson převzatou od přepracované platformy EMP2. Elektrohydraulický posilovač řízení se zkrutným stabilizátorem umístěným před ozubnici zlepšuje poloměr otáčení. Pomáhá také při parkování a zajišťuje větší pevnost řízení.

Kola jsou k dispozici v 16″ verzi s ozdobnými kryty a v 17″ verzi s ozdobnými kryty nebo jako litá kola, která mohou být spojena se zimními pneumatikami 3PMSF, jež lze používat celoročně.

K úplnému komfortu posádky i řidiče přispívá i akustika. Peugeot Traveller nabízí úroveň akustického komfortu na úrovni nejlepších vozů segmentu:

 • • přidání pěny a izolačních vrstev do karoserie, kolem oken a dveří;
 • • společné díly a spoje z absorpčních materiálů;
 • • tloušťka skel 3,85 mm a dokonce 4,46 mm u čelního skla s akustickou vrstvou navíc.

Pro snadnější nastupování

Má-li uživatel při nastupování či nakládání věcí do vozu obě ruce plné, může boční posuvné dveře otevřít bezdotykově. Pokud má u sebe elektronický klíč, stačí vsunout nohu pod roh zadního nárazníku a dveře se samy odemknou a otevřou. Stejným způsobem lze dveře zavřít a zamknout. Boční posuvné dveře s motorkem se otevírají tlačítkem dosažitelným z předních míst i z míst ve 2. řadě. Tento systém usnadňuje život řidiči i nastupování do vozu pro posádku. Kromě bezdotykového otvírání vozu lze vůz vybavit i bezklíčovým startováním (ADML).

Pro klidné cesty s on-line připojením

U vozu Peugeot Traveller se poprvé objevuje nový dotykový kapacitní displej 7″ doplňující multimediální systém. Jsou na něm soustředěny všechny služby usnadňující cesty a řízení. Displeje se stačí zlehka dotknout prstem nebo ho lze ovládat hlasem. Hlasové ovládání zvyšuje bezpečnost, neboť funkce spojené s navigací, telefonováním a médii lze ovládat bez nutnosti spustit oči ze silnice.

Peugeot Traveller je jako první vůz vybaven on-line 3D navigací nové generace, která se ovládá hlasem a/nebo přes dotykový displej. S navigací je spojena doživotní bezplatná aktualizace map čtyřikát ročně a on-line služby Peugeot Connect po dobu 3 let .

Služby Peugeot Connect2 zahrnují :

 • • Dopravní informace v reálném čase TomTom Traffic;
 • • Umístění a ceny čerpacích stanic a parkovišť;
 • • Informace o počasí;
 • • Hledání bodů zájmu (POI).

Za příplatek lze informace doplnit o oznamování nebezpečných úseků2.

Díky dopravním informacím v reálném čase šetří tato nová navigace Peugeot čas a přináší klid, neboť se řidič díky ní může vyhnout dopravním zácpám.

Připojení je službám Peugeot Connect je automatické a bez dalších příplatků prostřednictvím systému Peugeot Connect SOS & Assistance (včetně SIM karty a data), je-li jím vůz vybaven. V opačném případě se spojení uskutečňuje pomocí tetheringu (režim modem) přes smartphone připojený prostřednictvím USB, Bluetooth nebo WiFi.

 • Prodloužení služby Pack Peugeot Connect Nav stojí 60 € na rok nebo 130 € na 3 roky.
 • Předplacení oznamování nebezpečných úseků stojí 99 € na rok nebo 199 € na 3 roky.

Peugeot Connect Nav zahrnuje i funkci Mirror Screen umožňující bezpečně používat aplikace chytrého telefonu na dotykovém displeji 7″ vozu Peugeot Traveller. Mirror Screen využívá obě technologie Apple CarPlayTM a Mirrorlink® pro zajištění možnosti využít co největší škálu kompatibilních telefonů.

Pro intuitivní a bezpečné řízení

Pro pohodlnější a bezpečnější cestování nabízí Peugeot Traveller řadu podpůrných prvků řízení poslední generace. Některé se u vozu značky Peugeot objevují poprvé: funkce, která upozorňuje řidiče na příliš dlouhý interval řízení bez přestávky, funkce, která varuje před snížením pozornosti řidiče, snímání dopravních značek, zobrazování povolené rychlosti a Active Safety Brake.

Funkce, která upozorňuje řidiče na příliš dlouhý interval řízení bez přestávky, je součástí sériové výbavy. Varuje řidiče po dvou hodinách nepřetržité jízdy při rychlosti 65 km/hod a více. Na přístroji se rozsvítí kontrolka se zprávou „Udělejte si přestávku“.

Systém Sledování mrtvého úhlu informuje řidiče o přítomnosti auta ve vedlejším levém nebo pravém pruhu v oblasti mrtvého úhlu. Tento systém je k dispozici společně s předním a zadním parkovacím asistentem nebo systémem VisioPark 1.

VisioPark 1 doplňuje nabídku parkovacích asistentů

– o přední a zadní snímače nebo o zadní snímač se zpětnou kamerou. Ta nabízí pohled na zadní část vozu a jeho okolí snímaný shora v úhlu 180°. Obraz přenáší zpětná kamera postupně s tím, jak vůz couvá. Pohled dozadu se promítá spolu s naváděcími čarami, které se otáčejí spolu s volantem. Jakmile systém zjistí překážku, spustí se automatický zoom a přesněji ukáže zbývající vzdálenost. Manévrování se zařazenou zpátečkou a zarovnání vozu oproti parkovacímu místu a překážkám je snadné a bezpečné.

Grip Control je systém, patentovaný skupinou PSA Peugeot Citroën

– který optimalizuje pohyblivost a umožňuje rozšířit pole působnosti vozu Peugeot Traveller na silnice či cesty s nízkou přilnavostí a pokračovat tam, kam by vůz s pohonem jediné nápravy nedostal. Multifunkční a pružný systém se přizpůsobí danému terénu. Působí na přední kola, ale nechává řidiči možnost zvolit si, zda zařízení bude fungovat v režimu Standard, nebo zda ovladačem na středové konzole zvolí jeden z dalších režimů v nabídce – Sníh, Terén, Písek, ESP Off.

Pack Safety, který je k dispozici za příplatek, zahrnuje Pack Viditelnost a čtyři zařízení, která využívají multifunkční kameru umístěnou v horní části čelního skla:

 • • Systém Snímání značek s uvedením rychlosti rozpoznává údaje na značkách a informuje o nich řidiče na displeji přístroje. Systém zjištěnou povolenou rychlost řidiči nabídne jako rychlost pro tempomat nebo omezovač rychlosti. Řidič může tuto rychlost pouhými dvěma stisknutími tlačítka přijmout – jedním provede volbu a druhým ji potvrdí, aby nedocházelo k neúmyslným změnám;
 • • Varování před snížením pozornosti řidiče sleduje pohyb vozu prostřednictvím kamery a čidla otáčení volantu. Pokud začne vůz křižovat silnici, světelný a zvukový signál ho vyzve k větší ostražitosti;
 • • Systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu detekuje neúmyslné přejetí plné nebo přerušované čáry a v případě nezapnutého směrového ukazatele upozorní řidiče pomocí světelného a zvukového signálu;
 • • Systém automatického přepínání dálkových světel automaticky při snížené viditelnosti přepne potkávací nebo dálková světla, pokud kamera zaznamená jiné vozidlo vpředu.

Pack Drive Assist, který je k dispozici za příplatek, zahrnuje vedle paketu Pack Viditelnost tři prvky výbavy, které používají snímač umístěný v přední části vozu nebo multifunkční kameru v horní části čelního skla:

 • • Aktivní tempomat je tempomat / omezovač rychlosti s funkcí úpravy rychlosti podle rychlosti vozu vepředu. Tento systém je obzvlášť vhodný v případě středně hustého či plynulého provozu typu dálnice, kdy brání systematickému vypínání tempomatu vždy, když se před vozem objeví jiné auto. Jakmile snímač objeví jiný vůz vepředu, automaticky se sníží rychlost až o 20 km/hod, aby se udržela stálá vzdálenost od vozu vepředu. Systém působí na akcelerátor a využívá brzdění motorem. Jakmile je prostor před vozem volný, tempomat vůz vrací na původně nastavenou rychlost. Pokud zpomalení o 20 km/hod pro udržení potřebného odstupu nestačí, tempomat varuje řidiče a ukončí automatické řízení rychlosti;
 • • Distance Alert upozorňuje řidiče na hrozící riziko srážky, aby mohl včas zareagovat. Tato světelná a zvuková výstraha se aktivuje těsně před spuštěním systému Active Safety Brake;
 • • Active Safety Brake je nová generace automatického nouzového brzdění. Kamera a snímač detekuje riziko bezprostřední srážky s jedoucí nebo stojící překážkou. Pokud řidič nereaguje nebo reaguje nedostatečně, systém spustí maximální brzdění namísto řidiče. Umožňuje zabránit srážce (do rychlosti 30 km/hod) nebo sníží její dopad bez ohledu na rychlost vozu.

Pro praktické využití

Otvírací okno zadního víka je prvek, který je v segmentu, kam Peugeot Traveller náleží, vzácný. Umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru i na místech, kde prostor za vozem neumožňuje otevřít celé víko. Je součástí sériové výbavy u verzí Traveller Active a Allure.

Peugeot Traveller nabízí 74 litrů otevřených nebo zavřených odkládacích přihrádek, které jsou rozmístěny po celé kabině:

 • • 2 přihrádky před sedadlem spolujezdce, horní chlazená o objemu 7 litrů, do níž se vejde 5 půllitrových lahví, spodní o objemu 5 litrů a další uzavřená přihrádka formátu A4 v horní části palubní desky o objemu 5 litrů, do které se například dá schovat tablet nebo smartphone;
 • • 2 držáky na nápoje po obou stranách palubní desky, do nichž je možné umístit půllitrovou láhev;
 • • otevřená odkládací přihrádka uprostřed palubní desky;
 • • kapsy v obou předních dveřích a velká dveřní přihrádka o objemu 8 litrů, do níž se vejdou dvě 1,5litrové láhve;
 • • odkládací 5litrová přihrádka v obou bočních posuvných dveřích;
 • • odkládací přihrádka o objemu 8 litrů v konfiguraci s dvoumístnou lavicí pro spolujezdce vepředu, do níž je možné umístit balení 6 půllitrových lahví.

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Máca s.r.o.
Znojemská 86, 586 01 - Jihlava
567 302 971
jsedlak@automaca.cz

Související články

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Nové crashtesty s nepříjemným překvapením

Nové crashtesty s nepříjemným...

Nové výsledky nezávislých bezpečnostních zkoušek aut přinesly nepříjemné překvapení. Zcela propadl vůz Fiat Panda. Zklamala také nová verze off-roadu Jeep Wrangler. Naopak modely Audi Q3, BMW...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Jedním umístěním na stupních vítězů se uzavřela cesta pro TEAM PEUGEOT TOTAL v rallycrossu

Jedním umístěním na stupních...

Team PEUGEOT Total prožil silné finále svého dobrodružství v Mistrovství světa FIA v  rallycrossu v Jižní Africe a zásluhou Sébastiena Loeba se v této sezoně podeváté dostal na stupně...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - PEUGEOT RALLY CUP 2019: AUTOKLUB PEUGEOT RALLY TALENT 2019

PEUGEOT RALLY CUP 2019: AUTOKLUB PEUGEOT...

Letošní ročník seriálu PEUGEOT RALLY CUP CZ přinesl několik výrazných změn. Pro účastníky se zvýšily odměny za umístění v jednotlivých podnicích i v celkovém hodnocení. Zjednodušila...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Peugeot rozšiřuje svou lifestylovou kolekci Legend

Peugeot rozšiřuje svou lifestylovou...

Peugeot představuje nové oblečení a doplňky Legend určené pro fanoušky značky. Za jejich retro stylingem stojí designéři studia Peugeot Design Lab. Tyto produkty, doplňující kolekce Lifestyle...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - PŮL MILIÓNU PRO POSÁDKY PEUGEOT RALLY CUPU

PŮL MILIÓNU PRO POSÁDKY PEUGEOT RALLY CUPU

Slavnostní vyhlášení letošního mistrovství České republiky v rally, rallysprintu a slalomu proběhlo začátkem listopadu v kongresovém centru ve Zlíně. Velkolepá atmosféra večera...