Nový Peugeot Partner na trh v ČR v květnu 2008

Profesionální uživatelé jistě ocení jízdní vlastnosti, hospodárnost v provozu, variabilitu a důmyslné zpracování řady praktických detailů, díky kterým bude každodenní používání vozu snazší a příjemnější.

Nový Peugeot Partner na trh v ČR v květnu 2008
Nový Peugeot Partner na trh v ČR v květnu 2008
Nový Peugeot Partner na trh v ČR v květnu 2008

Peugeot Partner v užitkové verzi byl na trh uveden v roce 1995. Od té doby bylo vyrobeno celkem více než 761 000 kusů a spolu s odvozenou osobní verzí pak 1 332 000 vozů. Od uvedení se prodeje užitkové i osobní verze neustále zvyšují. Z 60 000 vozů v roce 1997 na více než 150 000 v 2007. Jeho jednoznačné kvality a řada průběžných vývojových zlepšení (boční posuvné dveře, designové úpravy a zvláště pak nové motory HDI) přispěly k mimořádnému obchodnímu úspěchu a oblibě tohoto modelu.

Nový Peugeot Partner na trh v ČR v květnu 2008

Krátká verze nového vozu Partner nabízí nákladový prostor o objemu 3,3 m3 spojený s užitečnou hmotností až 625 kg (na přání až 850kg). U prodloužené verze se objem přepravního prostoru zvětší na 3,7 m3.

Harmonické linie nového Partnera umocňují dynamiku a robustnost siluety. Tvar zadní části je přizpůsoben užitkovému charakteru vozu a optimalizuje jeho přepravní kapacitu.

Nový Partner bude k dispozici ve dvou délkách 438 cm nebo 463 cm. Šířka v úrovni podběhů je 123 cm a u obou verzí umožňuje pohodlně naložit euro paletu (120 x 80 cm)!

Propracované a důvtipné uspořádání s multifunkčním sedadlem Multi-Flex

Nový Peugeot Partner na trh v ČR v květnu 2008

Inovativní multifunkční sedadlo Multi-Flex jistě osloví svou bezkonkurenční variabilitou a četnými funkcemi všechny uživatele. Umožňuje přepravu až tří osob, což je u malých dodávek mimořádné. Postranní sedadlo lze sklopit nebo zvednout jeho sedák do vertikální polohy. Prostřední sedadlo pak lze sklopit do polohy stolku.

Nový Partner může být kromě asymetricky dělených zadních dvoukřídlých prosklených nebo plechových dveří vybaven také dvěma bočními posuvnými dveřmi. Dlouhé předměty mohou být přepravovány i ve speciální vnitřní zahrádce, která k tomuto účelu využívá celou délku střechy vozu.

V bezpečném a prostorném interiéru se budou řidič i cestující cítit velmi pohodlně. K dispozici mají řadu důmyslných a prakticky rozmístěných odkládacích prostorů.

Spolehlivý jízdní projev za všech okolností

Pevná struktura karoserie se třemi absorpčními kanály je vybavena podvozkovými částmi, které vozu Partner zajišťují bezvadný dynamický jízdní projev bez ohledu na zatížení vozidla. Široká nabídka moderních motorů odpovídá nejrůznějším způsobům používání vozu. Motor 1.6 HDI FAP 66 kW (90 k) je vybaven filtrem pevných částic FAP s aditivní technologií. Bezpečnost posádky zajišťuje až 6 airbagů a systém ESP.

Špičková komunikační technologie – systém řízení firemního vozového parku

Nový Partner je moderní vůz se schopností komunikace. Nabízí inovativní služby jako například telematický modul na řízení vozového parku. Inteligentní jednotka integrovaná do elektronické architektury vozu zasílá GPRS informace servisní platformě PSA Peugeot Citroën. Správci parku jsou v pravidelných intervalech automaticky předávány informace jako například ujeté kilometry, hladina oleje nebo kilometry zbývající do další pravidelné servisní prohlídky a společnost může díky této funkci optimalizovat náklady na používání svých firemních vozů. Nový Partner je prvním vozem, který v rámci originálního příslušenství tuto novou službu nabízí. (V ČR zatím není k dispozici.)

Značka Peugeot, která se na trhu užitkových i osobních vozů pohybuje již více než jedno století, završuje novým modelem Partner rozšíření a kompletní obnovu své řady užitkových vozidel. Proces obnovy byl zahájen v červnu roku 2006.

V současnosti značka Peugeot na trhu nabízí užitkové vozy každému podnikateli, řemeslníkovi, společnosti podle jeho potřeb objemu nákladového prostoru od 2,5 m3 do 17 m3. Od malé, praktické městské dodávky Bipper, přes model Partner, kompaktní furgon Expert, až po velkou dodávku.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Libor Suchý, autoprodejna
Nový Šaldorf 81, 671 81 - Znojmo
515 227 952
seat@autoprodejnasuchy-znojmo.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Zpěvák Mika a Peugeot 108 v originálním klipu

Zpěvák Mika a Peugeot 108 v...

Mika, populární zpěvák, skladatel a ambasador městského vozu Peugeot 108, se po úspěchu komunikační kampaně, v níž se s tímto vozem loni představil, vrací a představuje novinku. Mika a...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Peugeot 508 byl zvolen „nejlepším vozem ženevského autosalonu“

Nový Peugeot 508 byl zvolen...

Nový Peugeot 508, který byl představen ve světové premiéře na ženevském autosalonu, získal 16. března 2018 první cenu od čtenářů časopisu Autoplus a posluchačů rozhlasové stanice RTL v...

Skupina PSA a společnost DCS...

Skupina PSA a Digital Charging Solution (DCS) – dceřiná společnost skupiny BMW a provozovatel služby ChargeNow – uzavřely partnerství, na jejímž základu získávají zákazníci značek Peugeot...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Skupina PSA zveřejňuje výsledky emisí svých vozů ve skutečném provozu

Skupina PSA zveřejňuje výsledky emisí...

Protokol pro měření spotřeby paliva ve skutečném provozu, který vypracovala skupina PSA společně s neziskovými společnostmi T&E, FNE a orgánem Bureau Veritas, byl rozšířen na měření...

VIDEO – Peugeot 508, Peugeot Rifter...

Radka Matthey, PR manažerka Peugeot, nám na ženevském autosalonu 2018 představila novinky stáje Peugeot.