Krev a zranění na Autotecu – víme co se bude dít

Otevřená zlomenina, šok, krvácení… zranění lidé na veletrhu Autotec (3. – 8.6.2008) v pavilonu V – stánek č. 13  v expozici D.A.S. pojišťovny právní ochrany, a.s.

Jak je to možné? Kdo je / či bude zraněn? Nemusíte se děsit – jde o figuranty, kteří v rámci doprovodného programu připraveného společností HARTMANN-RICO a Oblastním spolkem ČČK Brno-město budou předvádět správné postupy poskytování první pomoci s využitím autolékárniček u nejčastějších zranění při dopravních nehodách.

Chybět nebudou ani ukázky rozpoznávání kvalitních a nekvalitních produktů v autolékárničkách, které jsou podmínkou pro účinné poskytnutí první pomoci.

Na stánku D.A.S. pojišťovny právní ochrany, a.s. v pavilonu V bude pro návštěvníky veletrhu Autotec 2008 připraven doprovodný program na téma „první pomoc na silnicích“, který připravila společnost HARTMANN-RICO ve spolupráci s Oblastním spolkem ČČK Brno-město.

D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a.s. nabízí sice svým klientům především právní ochranu, nicméně ochrana zdraví je také velmi důležitá. Proto připravila se svým spoluvystavovatelem, společností HARTMANN-RICO, doprovodný program zaměřený právě na poskytování první pomoci. Během konání veletrhu ve dnech 3. – 8. června 2008 vždy v 10, 13 a 15 hodin se zájemci dozví, jak rozpoznat kvalitní produkty v autolékárničce, odborníci z Červeného kříže předvedou na figurantech správné postupy ošetření zraněných osob při autonehodě a návštěvníci si pak budou moci v soutěži vyzkoušet tyto postupy sami. Odměnou těm nejúspěšnějším bude nová autolékárnička značky HARTMANN-RICO. Nebude chybět ani průzkumná anketa pro návštěvníky související s užíváním autolékárniček a využíváním poskytované právní ochrany.

„Řada motoristů sice v povinné výbavě svého automobilu autolékárničku má, tak jak udává vyhláška, často však netuší, co v ní je, ani jak zdravotnické pomůcky použít. Všem, kdo si chtějí tyto znalosti doplnit, nabízíme na veletrhu Autotec zajímavý doprovodný program,“ vysvětluje Helena Sadílková, brand manager společnosti HARTMANN-RICO.

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Martin Prokop skvěle šestý na Dakaru 2019 – historicky nejúspěšnější český pilot v kategorii osobních automobilů. Ouředníček pojistil výborné 17. místo.

Martin Prokop skvěle šestý na Dakaru...

Extrémní 41. ročník Dakaru je u konce. Martin Prokop navigovaný Janem Tománkem stanovil fantastickým šestým místem v celkové klasifikaci kategorie automobilů nový český rekord a vylepšil si...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hyundai KONA Americkým SUV roku

Hyundai KONA Americkým SUV roku

Hyundai poprvé získal prestižní ocenění „North American Utility Vehicle of the Year™“ v kategorii SUV s modely KONA a KONA Electric Porotu ankety „Severoamerické SUV roku 2019“ tvořili...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Produktová ofenziva Tři SUV značky SEAT poprvé společně na silnici

Produktová ofenziva Tři SUV značky SEAT...

SEAT Ateca, Arona a Tarraco se vydaly do ulic Barcelony, města, v němž byly stvořeny Všechny tři modely mají osobitý charakter, sdílejí však stejnou DNA designu a jsou vybaveny nejmodernější...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Prokop se na Dakaru posouvá na skvělé šesté místo celkové klasifikace a k tomu přidává nevídané gesto fair-play.

Prokop se na Dakaru posouvá na skvělé...

Drama 41. ročníku letos skutečně extrémního Dakaru se stupňuje s každou další etapou. Martin Prokop závodící s těžce pohmožděným zápěstím dnes na více než 300 měřených kilometrech...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - SEAT nabízí všechny modely s 5letou zárukou

SEAT nabízí všechny modely s 5letou...

Záruka na 5 let, nebo 100 000 km, pro všechny modely SEAT zdarma Prodloužená záruka platí v celé Evropě a přechází na dalšího majitele Zvýšení atraktivity vozu a jeho zůstatkové hodnoty...