Cestujete z Brna? Nemáte přístup na internet nebo preferujete osobní kontakt?

Navštivte novou kancelář Eurolines v Brně, na Benešově třídě na autobusovém nádraží u hotelu Grand.

Od 18. 6. 2007 je Vám k dispozici přímo na autobusovém stanovišti – od pondělí do neděle – od úsvitu do soumraku (po – čt 4:45 – 19:20 h; pá, ne 5:30 – 21 h; so 4:45 – 21 h).

Zakoupíte zde nejen jízdenky na vnitrostátní linku Praha – Brno, ale i do Londýna, Amsterdamu, Kodaně, Frankfurtu, Paříže a do dalších více než 200 evropských destinací.

Kancelář pracuje s on-line prodejním a rezervačním systémem, a tak je možné aktuálně zjistit volná místa a nejvýhodnější ceny.

Jste-li členem EurolinesMax programu, budou se Vám při nákupu jízdenek automaticky započítávat body na Váš účet. Můžeme Vás informovat i o jeho výši a případně vyplnit žádost o bonusovou jízdenku.

V kanceláři získáte informace o dalších produktech a službách Eurolines nebo o právě probíhajících akčních nabídkách. Jako horkou novinku nabízíme i prodej vstupenek sítě Ticketstraem.

Další informace o linkách Eurolines a jízdní řády naleznete na www.jizdenkydoevropy.cz

Více o Eurolines a společnostiTouring Bohemia (BEI):

Přepravu osob s logem Eurolines provozuje 35 evropských autobusových společností. Od roku 1999 mezi ně patří i Touring Bohemia (dříve Bohemia Euroexpress International). V České republice zastupuje sdružení mezinárodních dopravců dohromady se společností Sodeli CZ.

Linky za výhodné ceny pravidelně jezdí do mnoha evropských destinací, do dalších mohou dopravu jednoduše zprostředkovat.

Společnost BEI byla založena v roce 1992, až do loňského roku se specializovala na mezistátní dopravu. 1.dubna 2006 zahájila provoz 1. vnitrostátní linky mezi Prahou a Brnem. Pro studenty, děti, seniory i skupiny poskytuje výrazné slevy, podle časového odstupu nákupu jízdenek může cestující využít různé tarify jízdného, a to Promo, Economy, Standard.

Autobusy Eurolines jsou bezpečné a pohodlné, vybavené bezpečnostním pásy, klimatizací, toaletou a DVD / VHS přehrávači. Na palubě jsou k dispozici nápoje, široký výběr časopisů a novin je pro cestující určen zdarma.

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Celosvětové prodeje modelu Kia Sportage dosáhly pěti milionů

Celosvětové prodeje modelu Kia Sportage...

Milník dosažen během 25. výročí modelu Sportage Kia Sportage spotřebitelům již v roce 1991 poprvé vnukla myšlenku ‚městského SUV‘ Nejlépe prodávaný model Kia již dva roky po sobě (2016...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Porsche si urovnává cestu do budoucnosti značnými investicemi

Porsche si urovnává cestu do budoucnosti...

Společnost Porsche AG stanovila nové rekordy z hlediska počtu dodaných vozů, příjmů z prodeje a provozního zisku. Ve finančním roce 2017 dodala celkem 246 375 vozidel (+4 procenta) a zvýšila...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Goodyear uvádí na trh nové Eagle F1 Asymmetric 3 SUV, vysoce výkonné pneumatiky pro modely SUV

Goodyear uvádí na trh nové Eagle F1...

Vysoce výkonné (UHP) pneumatiky zkracují brzdnou dráhu SUV Společnost Goodyear uvádí na trh nejnovější přírůstek rodiny Eagle F1 Asymmetric – pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 3 SUV. Nabízejí...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Zpěvák Mika a Peugeot 108 v originálním klipu

Zpěvák Mika a Peugeot 108 v...

Mika, populární zpěvák, skladatel a ambasador městského vozu Peugeot 108, se po úspěchu komunikační kampaně, v níž se s tímto vozem loni představil, vrací a představuje novinku. Mika a...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Peugeot 508 byl zvolen „nejlepším vozem ženevského autosalonu“

Nový Peugeot 508 byl zvolen...

Nový Peugeot 508, který byl představen ve světové premiéře na ženevském autosalonu, získal 16. března 2018 první cenu od čtenářů časopisu Autoplus a posluchačů rozhlasové stanice RTL v...