Toyota rozšiřuje akční nabídku, ceny jsou ještě výhodnější

Toyota vyrukovala s jarní ofenzivou. Velkou část modelů lze pořídit s ještě větším zvýhodněním. V akční nabídce je teď také Prius s plug-in hybridním pohonem nebo Highlander.

Toyota Highlander

Nová akční nabídka, kterou právě vyhlašuje Toyota, umožňuje zákazníkům výrazně ušetřit při nákupu prakticky jakéhokoli modelu, který je aktuálně na trhu – od nejmenšího vozu Aygo X až po největší Highlander.

Největší SUV Toyota Highlander je v akční nabídce navíc nově, a lze ho nyní koupit se zvýhodněním až 194 000 Kč. Nově lze ušetřit také při nákupu nové generace odvážného modelu Prius s plug-in hybridním pohonem, a to 131 000 Kč. Cenu lze přitom ještě snížit díky bonusu za výkup stávajícího vozu, který činí 25 000 Kč.

Toyota Aygo X lifestyle

U většiny ostatních modelů se pak akční zvýhodnění oproti minulé nabídce ještě navyšuje. Aygo X pořídíte o 20 000 Kč laciněji, dalších 20 000 Kč ušetříte, pokud se rozhodnete pro výkup vašeho stávajícího vozu. Pokud byste si pořizovali nejnovější verzi modelu Yaris, ušetříte 34 000 Kč a s výkupem stávajícího vozu dalších 25 000 Kč, resp. 50 000 Kč, pokud půjde o vůz značky Toyota.

Dealeři Toyoty rovněž hlásí, že začal předprodej očekávané nové verze oblíbeného GR Yarisu, okamžitě k dispozici je pak další sportovní model GR 86, jehož 37 kusů je dokonce skladem.

Toyota Yaris Cross

Ve skladových zásobách je také Yaris Cross, u něhož je v případě modelového roku 2022 nové akční zvýhodnění opravdu příjemné – 90 000 Kč, s bonusem za výkup zaplatíte ještě o 25 000 Kč méně, a pokud dáváte k výkupu Toyotu, tak ušetříte dokonce 50 000 Kč. Pokud byste se rozhodli pro nedávno uvedený modelový rok 2024, můžete počítat se zvýhodněním ve výši 50 000 Kč. Bonusy za výkup vozů se u obou modelových roků neliší.

Toyota Prius

Výhodnější ceny loňské verze Corolly Sedan se rozšířily na všechny typy motorizace i výbavy. Zajímavá bude ale i cena letošního modelu, která teď stojí o 130 000 Kč méně. Vyšší zvýhodnění má teď také Corolla Touring Sports, a sice 132 000 Kč u loňské verze, 105 000 Kč u modelového roku 2024. Pokud byste si vybrali loňskou Corollu Hatchback ze skladových zásob, ušetříte dokonce 150 000 Kč. Při výkupu stávajícího vozu ušetříte u všech typů Corolla 25 000 Kč.

Výhodněji zákazníci pořídí také všechny typy SUV. Rodinná Corolla Cross v modelovém roce 2024 je teď o 115 000 Kč levnější, při nákupu skladové Toyoty C-HR předchozí generace pak lze ušetřit až 215 000 Kč. Nová generace je k dispozici se zvýhodněním 125 000 Kč a bonusem za výkup stávajícího vozu ve výši 50 000 Kč.

Toyotu RAV4 koupíte za cenu o 130 000 Kč nižší ve všech verzích. Bonus za výkup vozu činí 45 000 Kč u verze 4×2 a 35 000 u verze 4×4.

Akční nabídka je připravena i na předchozí generaci Toyota Camry, skladové vozy je možné pořídit až o 240 000 Kč levněji.

Toyota Mirai

Lepší cenu hlásí dokonce i vodíková Toyota Mirai, na kterou se vztahuje státní dotace ve výši 300 000 Kč, a k ní ještě akční zvýhodnění od Toyoty ve výši až 190 900 Kč.

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Naváže Štajf ve Španělsku na domácí úspěch?

Naváže Štajf ve Španělsku na domácí...

Evropský šampionát automobilových soutěží historických vozů se z České republiky přestěhuje o nadcházejícím víkendu do slunného Španělska. V jubilejním 15. ročníku Historic Rally of...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - ROLLS-ROYCE Představuje Cullinan Series II a Cullinan Series II Black Badge

ROLLS-ROYCE Představuje Cullinan Series...

Rolls-Royce Motor Cars přestavil novou podobu nejluxusnějšího SUV na světě Cullinan Series II a jeho temného alter ega Cullinan Series II Black Badge.   Původní Cullinan, představený v roce...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Světová premiéra modelu Nová California: Nejinovativnější kempink car všech dob

Světová premiéra modelu Nová...

California je ikonou v segmentu kempovacích vozů. Volkswagen Užitkové vozy nyní ve světové premiéře představuje zcela nově vyvinutou generaci bestselleru, jehož bylo vyrobeno již více než...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Olomouc se chystá na druhou soutěž šampionátu v ecorally

Olomouc se chystá na druhou soutěž...

Letošní Mistrovství ČR v ecoRally pokračuje druhou soutěží. Po úvodním podniku v Českém Krumlově přichází druhé kolo, a to se odehraje o nadcházejícím víkendu v podhůří Jeseníků....

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Lexus LBX a inovovaný UX se představují v národní premiéře

Nový Lexus LBX a inovovaný UX se...

Zbrusu nové SUV značky Lexus pod označením LBX a inovovaný model UX se zcela novým hybridním pohonem se v národní premiéře představily v luxusním prostředí resortu Chateau Mcely. Hlavní...