Společnost Honda vyhlásila nejlepší dealerskou úpravu modelu CB650R

  • Evropskou soutěž European CB650R Honda Customs pro rok 2021 vyhrála společnost Mototrofa Honda
  • Na druhém a třetím místě skončili francouzští dealeři Werther Honda a Espace Motos
  • Vítěz byl vybrán z deseti nejlepších custom přestaveb modelu CB650R od evropských dealerů
  • Na speciální webové stránce Honda Customs hlasovalo přes 7 000 účastníků

Portugalské dealerství Mototrofa Honda zvítězilo v evropské soutěži 2021 European Honda Customs o individuální úpravu modelu CB650R se svým výtvorem CB650R Fenix.

Honda announce the best dealer-built custom CB650R

CB650R Fenix, který na speciální webové stránce Honda Customs www.hondacustoms.com získal téměř 29 % hlasů, je pro celý tým firmy Mototrofa symbolem obnovy, neboť její dealerství znovu povstalo z popela po ničivém požáru.

Ačkoli stroj vypadá velmi moderně, našla u něj uplatnění inspirace staršími modely značky Honda. Jednostranné kyvné rameno a zadní kolo pocházejí z modelu VFR750F a přední kolo pak pochází z modelu CBR900RR FireBlade. Seznam zakázkových dílů zahrnuje sedlo a kryt sedla spolujezdce, či barevné schéma ‘93’ (od Nexx Helmets), jež vzdává poctu úžasnému Marcu Marquezovi a zároveň odkazuje na rok, kdy byla firma Mototrofa založena.

Na druhém místě se umístil stroj CB650R BMX od firmy Werther Honda z Nice a v těsném závěsu za ním na třetím místě skončila přestavba CB650R Four Limited Edition od firmy Espace Motos. Oba francouzské stroje od sebe přitom dělilo pouhých 12 hlasů.

Model CB650R BMX od firmy Werther Honda čerpal inspiraci u kaskadérských jízdních kol, jejichž označení je součástí jeho názvu. Lesklý černý lak, černá vidlice a výrazné zlaté kryty motoru byly sladěny se zlatými koly obutými do pneumatik s bílými bočnicemi. K výrazným výkonům stroje přispívá kratší stálý převodový poměr a kompletní výfuková soustava od firmy Akrapovič.

Stroj CB650R Limited Edition od firmy Espace Motos, který byl inspirován legendárním modelem CB750 Four, charakterizuje ploché hnědé kožené sedlo, výrazný zelený lak se zlatými pruhy a s klasickým logem Honda Wing z 80. let minulého století.

Návštěvníci stránek Honda Customs mohli vybírat z deseti nejlepších přestaveb modelu CB650R pocházejících od dealerů ze Španělska, Francie a Portugalska. Všechny stroje se měly původně představit na letošním festivalu Wheels & Waves ve městě Biarritz.

Na webových stránkách své hlasy rozdalo přes 7 000 návštěvníků, kteří si za odměnu mohli stáhnout speciální tapetu s vybraným motocyklem pro svůj počítač nebo mobilní telefon.

Stránky Honda Customs zůstávají pro návštěvníky i nadále dostupné. Každý si tak stále může přestavby pro rok 2021 prohlédnout a inspirovat se při tvorbě své vlastní custom verze modelu CB650R, který se vyznačuje svým nezaměnitelným stylem „Neo Sports Café“ s charakteristickým čtyřválcovým motorem či klasickým zkoseným výfukem odkazujícím na původní model CB400F ze 70. let minulého století.

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Máca s.r.o.
Znojemská 86, 586 01 - Jihlava
567 302 971
jsedlak@automaca.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Plně elektrické SUV Honda e:Ny1 budou pohánět nové jednotky od Vitesco Technologies

Plně elektrické SUV Honda e:Ny1 budou...

Společnost Vitesco Technologies, přední mezinárodní dodavatel moderních pohonných technologií a řešení pro elektrifikaci, bude společnosti Honda dodávat pro nové plně elektrické SUV...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Honda spustila mohutnou elektrickou ofenzivu

Honda spustila mohutnou elektrickou ofenzivu

Většina automobilek představuje vždy jen jeden nový model s velkým haló. Zcela výjimečně může jít o dva. A pak je tu Honda, která v evropském výzkumném a vývojovém středisku značky v...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Honda EM1 e: Skútr s baterkou na pronájem

Honda EM1 e: Skútr s baterkou na pronájem

Honda představuje svůj první elektrický skútr – záležitost s ocelovým rámem, výškou sedla 740 mm a celkovou hmotností 95 kg včetně baterie. Model EM1 e: není nic míň než první...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nová Honda Civic R znovu získala traťový rekord v Zeleném pekle

Nová Honda Civic R znovu získala...

Model Honda Civic Type R, který byl s mezinárodním ohlasem uveden na trh v loňském roce, si neustále připisuje další ocenění a vyznamenání. Posledním z nich je opětovné překonání rekordu...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Lepší Jazz Crosstar e:HEV na našem trhu

Lepší Jazz Crosstar e:HEV na našem trhu

Model Jazz Crosstar prošel několika úpravami exteriéru, které podtrhují jeho odolnější a dobrodružnější vzhled. Výraznější maska chladiče se vyznačuje zřetelnějším voštinovým vzorem....