Součástí nejmodernějších palubních technologií nového modelu Lexus IS je nový systém Lexus Hotspot

Lexus Hotspot nabízí nezávislou vysokorychlostní konektivitu Wi-Fi pro všechny cestující ve vozidle a umožňuje používat na palubě až pět zařízení Wi-Fi současně.

Lexus Hotspot

Součástí nejmodernějších palubních technologií nového modelu Lexus IS je nový systém Lexus Hotspot
Součástí nejmodernějších palubních technologií nového modelu Lexus IS je nový systém Lexus Hotspot

– je k dispozici vždy a aktivuje se okamžitě se spuštěním vozu a podporuje též interaktivní spolupráci mezi zařízeními ve vozidle, ať již k pracovním účelům nebo hraní her.

Systém Lexus Hotspot certifikovaný sdružením Wi-Fi Alliance používá ke svému provozu dvě antény pro 3G signál, které zaručují optimální konektivitu i za vysokých rychlostí. Podpora technologií mobilní komunikace v sítích 3G a 2G umožňuje automatickou aktualizaci softwaru metodou OTA (over-the-air) a je otevřená pro sítě jakéhokoli operátora GSM prostřednictvím SIM karty zákazníka.

Řešení s dvojitou anténou vykazuje lepší vlastnosti než hotspot postavený na chytrém telefonu, ale navíc zbytečně nevyčerpává baterie a netrpí dalšími omezeními, která jsou pro konektivitu Wi-Fi přes chytré telefony typická.

Hotspot je napevno propojen s akumulátorem vozu k zajištění nepřetržitého napájení. Funguje za všech klimatických podmínek a při teplotách od -20 do +65 °C.

Připojení Lexus Hotspot

zlepšuje sílu signálu na palubě a zvyšuje použitelnost i uživatelskou flexibilitu; systém tak nabízí nejlepší cenově dostupnou konektivitu Wi-Fi nejen řidičům, ale všem, kteří potřebují za jízdy pracovat, obchodníkům využívajícím taxi či osobního řidiče, nebo třeba celým rodinám.

Řešení Lexus Hotspot je k dispozici i pro modely GS, CT a RX a lze jej objednat u kteréhokoliv autorizovaného partnera Lexus za cenu 6 751 Kč bez DPH.

O značce Lexus

Od svého uvedení na trh roku 1989 je Lexus po celém světě znám svou touhou po dokonalosti, výjimečnou kvalitou, špičkovými technologiemi svých produktů a ojedinělým konceptem kompletní péče o zákazníky. Lexus je dnes jediným světovým výrobcem luxusních vozů, který nabízí ucelenou řadu vysoce výkonných plně hybridních modelů skládající se z RX 450h, hybridního crossoveru, jež je přímým nástupcem prvního hybridního SUV na světě RX400h, dále GS 450h, vysoce výkonného hybridního sedanu, vlajkové lodi LS 600h, hybridní limuzíny se stálým pohonem všech kol, modelu CT 200h – prvním a jediným plně hybridním prémiovým kompaktem na světě a sportovním sedanem IS 300h. Rostoucí oblíbenost hybridních modelů Lexus v ČR dokazuje i jejich zvyšující se podíl na celkových prodejích značky – 73 % (2012) vs. 40% (2007). V roce 2013 Lexus v ČR očekává podíl hybridních modelů na celkových prodejích ve výši 85 %.

Vizí automobilky Lexus je vyznávat modernější a progresivnější hodnoty luxusu než ty, které lze vidět u tradičních výrobců prémiových vozů. Cílem značky Lexus vždy bylo vytvářet hodnotnější osobní zkušenosti prostřednictvím automobilů i pomocí nových technologií. Lexus věří v budoucnost – a ve vytváření produktů a poskytování služeb, které zlepší náš život i naši společnou budoucnost.

Více informací na www.lexus.cz

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autocentrum Jan Šmucler
Borská 59, 301 00 - Plzeň-Karlov
800 900 701
plzen@smucler.cz

Související články

Luxus podle Britů? NX z garáže Lexus

Lexus NX 450h+ získal ve Velké Británii ocenění v anketě Company Car and Van Awards jako nejlepší prémiové auto roku 2022. Druhá generace tohoto modelu má nejvyšší úroveň bezpečnosti díky...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Mimořádné jízdní vlastnosti Lexusu RZ díky inteligentnímu pohonu Direct4

Mimořádné jízdní vlastnosti Lexusu RZ...

Nový Lexus RZ je první auto této značky postavené od základu jako elektromobil. Vůz má 313 koní přenášených na všechna čtyři kola pomocí inteligentního pohonu Direct4. Jeho úkolem je...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Čarodějnický Lexus RX v rubínové barvě

Čarodějnický Lexus RX v rubínové barvě

Luxusní SUV Lexus RX dostal novou unikátní podobu. Harris Reed, kreativní ředitel módního domu Nina Ricci, navrhl jeho novou podobu ve stylu filmu Čaroděj ze země Oz. A výsledek očaruje i...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Goodyear a Lexus spolupracují na budoucnosti elektromobility

Goodyear a Lexus spolupracují na...

Koncept elektrifikovaného Lexusu LF-30 ztělesňuje odvážnou novou vizi elektromobilu společnosti Lexus. Jako oslava 30. výročí značky byl navržen tak, aby přinesl s ničím jiným nesrovnatelný...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Aktuálně nejlepší česká tenistka Karolína Plíšková se spolu se sestrou Kristýnou stala novou tváří značky Mototechna

Aktuálně nejlepší česká tenistka...

Nejlepší současná tenistka Češka Karolína Plíšková se dnešním podpisem smlouvy se společností AURES Holdings stala jednou z tváří značky zánovních vozů Mototechna. Mototechna poskytne...