ŘADA 125CM3 SKÚTRŮ A MOTOCYKLŮ HONDA PRO DRŽITELE ŘIDIČSKÉHO OPRÁVNĚNÍ A1 SE PRO ROK 2021 ROZŠIŘUJE O MODEL VISION 110

  • Nový Vision 110 dotváří „velkou sedmičku“ strojů Honda pro kategorii A1.
  • Nabízí ještě menší spotřebu paliva, nižší hmotnost, nový design a větší praktičnost.
  • Přidává se tak k sedmi dalším strojům Honda pro držitele oprávnění A1: Forza 125, PCX125, SH125, MSX125 Grom, CB125R a CB125F.
  • Všechny tyto motocykly se vyznačují vysokou technologickou vyspělostí, praktičností, nízkou spotřebou a zábavným charakterem.
  • Trh s motocykly pro každodenní dojíždění zaznamenal v roce 2020 atraktivní růst s tím, jak lidé začali hledat řešení pro individuální přepravu.

Společnost Honda Motor Europe s potěšením oznamuje příchod výrazně přepracovaného a vylepšeného modelu Vision 110 do řady motocyklů a skútrů pro rok 2021.

21YM VISION 110

21YM VISION 110

Tento městský skútr Honda, který se v Evropě poprvé představil v roce 2012, vždy nabízel vynikající kvalitu zpracování a fantastickou hodnotu za vynaložené prostředky. Pro rok 2021 získal tento stroj zcela nový vzhled a jeho hmotnost díky novému rámu „enhanced Smart Architecture Frame“ (eSAF) poklesla o 2 kg na rovných 100 kg. Vylepšený vzduchem chlazený motor „enhanced Smart Power (eSP)“ se vyznačuje o 5 % nižší spotřebou a byla u něj zachována oblíbená funkce vypnutí motoru při zastavení (Idling Stop). Kromě praktické a objemné schránky pod sedlem vylepšení zahrnují také LCD přístrojový panel a praktický inteligentní klíč Honda Smart Key.

21YM VISION 110

Vision 110 je 8. model značky Honda v kategorii pro držitele řidičského oprávnění A1 a posledním z řady strojů, které pro rok 2021 prošly modernizací. Poptávka po maloobjemových motocyklech a skútrech velmi dobře ustála velké otřesy, které rok 2020 přinesl: počty prodaných strojů určených pro každodenní dojíždění se až do září meziročně udržely na stejných hodnotách, přičemž v období od července do září dokonce meziročně došlo k nárůstu o 30 %.

21YM VISION 110

Společnost Honda, jakožto největší světový výrobce motocyklů a skútrů, se dlouhodobě snaží oslovovat nové jezdce svou rozsáhlou nabídkou strojů pro držitele řidičského oprávnění kategorie A1, díky čemuž si drží na evropském trhu těchto strojů podíl 21,2 %. Pokračující investice do výroby a výzkumu a vývoje v průběhu roku 2020 vedly k tomu, že modelová řada Honda dnes dokáže přijít s nabídkou pro každý vkus a styl, od základního a ekonomického dopravního prostředku až po stroje se špičkovou technikou i výkony. Přestože každý z těchto strojů má svůj vlastní osobitý charakter a identitu, všechny se vyznačují bohatou výbavou, praktičností, nízkou spotřebou, kvalitou zpracování a zábavností.

21YM VISION 110

Níže je pro připomenutí uvedeno zbývajících 6 modelů Honda pro kategorii A1:

PCX125

Inovovaná verze tohoto nejprodávanějšího 125cm3 skútru v Evropě za rok 2020, jež byla představena v listopadu, přichází s futuristickým stylem a disponuje objemnější schránkou pod sedlem, USB-C nabíjecím konektorem a inteligentním klíčem Smart Key. Hnací sílu dodává nový čtyřventilový motor s technologií enhanced Smart Power Plus (eSP+). Motor je vybaven systémem nastavitelné kontroly trakce HSTC. Nový rám se vyznačuje delším zdvihem odpružení zadního kola a stroj je vybaven většími pneumatikami.

Forza 125

Nejnovější verze špičkového sportovního / GT 125cm3 skútru byla představena v říjnu společně s většími sourozenci Forza 350 a Forza 750. Tento model do nadcházejícího roku vstupuje s kosmetickými změnami, které zvyšují jeho prémiovou přitažlivost a zlepšují aerodynamiku. Elektricky ovládaný štít má o 40 mm větší rozsah nastavení a praktickou novinkou je USB nabíječka zabudovaná ve schránce na rukavice. Motor eSP+ je nyní vybaven systémem nastavitelné kontroly trakce HSTC.

SH125i

Dlouhodobě jeden z nejoblíbenějších evropských skútrů – v prodejním žebříčku 125cm3 skútrů pro rok 2020 ihned za modelem PCX125 – byl pro modelový rok 2021 kompletně přepracován a získal novou kapotáž, která díky novému rámu ukrývá o více než 50 % větší ukládací prostor. Čtyřventilový motor tomuto stroji dodává silnější akceleraci, vyšší maximální výkon, a zároveň se vyznačuje nižší spotřebou paliva.

CB125R

CB125R je malý motocykl, který uvažuje ve velkém. Do roku 2021 tento 125cm3 člen rodiny Neo Sports Café, jenž byl představen v listopadu, vstupuje se zcela novým 4ventilovým DOHC motorem disponujícím vyšším výkonem i točivým momentem. Další významnou změnou je nové odpružení – jedná se totiž o první 125cm3 motocykl, u kterého byla použita špičková 41mm inverzní vidlice Showa ‘Big Piston’ Separate Function (SFF-BP).

CB125F

Model CB125F, který byl představen v září, vstupuje do roku 2021 s kompletně přepracovaným designem a s hmotností o plných 11 kg nižší. Jeho eSP motor s nízkým třením se vyznačuje o 30 % nižší spotřebou, což stroji poskytuje teoretický dojezd přes 700 km na jednu nádrž, aniž by to znamenalo kompromisy v oblasti výkonu. Výbava zahrnuje LED světlomet, centrální stojan a digitální přístrojový panel s ukazatelem ekonomické jízdy.

MSX125 Grom

Široce oblíbený minibike získal nový název a nový design v atraktivním retro stylu se snadno demontovatelnou kapotáží (pro snazší customizaci) a s novým, výkonnějším, vzduchem chlazeným motorem spojeným s pětistupňovou převodovkou. Inovovaný LCD přístrojový panel obsahuje otáčkoměr a ukazatel zařazeného rychlostního stupně.

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
CB Auto a.s.
Dr. Milady Horákové 1477, 370 05 - České Budějovice
385 102 421
seat@cb-auto.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Honda Africa Twin zamíří v rámci třetího ročníku Adventure Roads Tour na Island

Honda Africa Twin zamíří v rámci...

Adventure Roads se v roce 2021 uskuteční na Islandu 30 jezdců na nejnovějších strojích CRF1100L Africa Twin 11 dnů Zážitek na celý život, kompletní balíček „na klíč“ Seznámíte se s...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - HONDA CRF450R, MODELOVÝ ROK 2021

HONDA CRF450R, MODELOVÝ ROK 2021

Všechny části CRF450R pro modelový rok 2021 s výjimkou kol a motoru jsou nové. Komplexní modernizace přímo těží ze znalostí a zkušeností získaných během vývojových aktivit při práci na...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - MODEL HONDA CIVIC TYPE R LIMITED EDITION VYTVOŘIL NOVÝ TRAŤOVÝ REKORD NA IKONICKÉM OKRUHU SUZUKA

MODEL HONDA CIVIC TYPE R LIMITED EDITION...

Nový rekord ve voze s pohonem přední nápravy na okruhu Suzuka s časem 2:23:993 na kolo Model Limited Edition je doposud nejextrémnější z modelů Type R Tento rekord dále upevňuje pozici vozu Civic...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Model Honda Civic Type R Limited Edition je oficiálním bezpečnostním vozem (safety car) na Světovém poháru cestovních vozů (WTCR) pro rok 2020

Model Honda Civic Type R Limited Edition...

Nový model Civic Type R Limited Edition se stane oficiálním bezpečnostním vozem (safety car) pro rok 2020 na Světovém poháru cestovních vozů FIA (WTCR) – díky tomu bude společnost Honda při...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Honda představuje zahajovací akční nabídku na své novinky: Jazz e:HEV & Crosstar!

Honda představuje zahajovací akční...

Nabídka platí od 1.6.2020 do 31.8.2020. Nový model Honda Jazz přináší zážitek z jízdy díky impozantnímu výkonu, který mu standardně dodává hybridní technologie e:HEV. Pro ještě větší...