Nový Peugeot Traveller: Na míru potřebám osobní dopravy

Nový Peugeot Traveller, který je efektivnější, pohodlnější, bezpečnější a elegantnější, splňuje lépe než kdykoli předtím požadavky firem působících v osobní dopravě. Na český trh přichází s dieselovým i elektrickým pohonem, a dokáže tak nabídnout účinné řešení bezemisní mobility.

Nový Peugeot Traveller je ideálním společníkem soukromým i profesionálním zákazníkům, kteří hledají vůz schopný přepravovat větší počet osob a zavazadel. Poskytuje přitom vysokou úroveň komfortu pro všechny cestující bez ohledu na délku trasy.

Nový Traveller je k dispozici ve dvou délkách: standardní (498 cm) a dlouhé (533 cm). Vůz je vysoký pouze 190 cm, což zaručuje vjezd na většinu parkovišť.

Peugeot Traveller: Přizpůsobený všem potřebám

„Cestovatele“ ocení početné rodiny, ale i například hotely, či sportovní a zájmové kluby. Najde uplatnění v kyvadlové dopravě, taxislužbě i v mnoha společnostech poskytujících služby. V závislosti na verzi nabízí 5 až 9 vysoce komfortních sedadel. Příplatkové provedení s konfigurací sedadel 2+2+2 má uspořádání ve stylu obývacího pokoje, se čtyřmi nezávislými sedadly proti sobě, se skládacím posuvným stolkem na samostatné kolejnici.

Peugeot Traveller klade důraz na modularitu a praktičnost. Má posuvná a vyjímatelná sedadla, výklopné stolky ve druhé řadě, zabudované roletky. Je také skvělým spojencem pro outdoorové aktivity, a to díky systému Advanced Grip Control, který je v úrovni výbavy Allure dodáván sériově.

Společným znakem všech nových verzí Travelleru bez ohledu na výběr pohonu je mimořádně velkorysý vnitřní prostor, který se díky baterii umístěné pod podlahou nijak nezmenšil. V závislosti na konfiguraci tak může nový Traveller převážet až 9 osob, přičemž zavazadlový prostor představuje 1 500 litrů. V případě pětimístné verze se pak jedná o 3 000 litrů. Při 2 nebo 3 osobách na palubě dosahuje objem zavazadlového prostoru až 4 900 litrů. Díky těmto vlastnostem je nový Traveller opět o krok dál z hlediska úrovně uživatelské přívětivosti, bezpečnosti a efektivity.

Pohonné jednotky

Nový Peugeot Traveller může být poháněn dieselovým nebo elektrickým motorem. Motor 2.0 BlueHDi má výkon 180 k a je spojen s osmistupňovou automatickou převodovkou.

To E-Traveller je opatřen novým, účinnějším elektrickým motorem s maximálním výkonem 100 kW (136 k) a maximálním točivým momentem 260 Nm, který zaručuje optimální výkon od rozjezdu až do nejvyšší rychlosti 130 km/h. K dispozici jsou tři jízdní režimy: Eco pro největší dojezd, Power pro nejvyšší výkon při plném zatížení a Normal.

Můžete volit mezi dvěma typy baterií. Menší s kapacitou 50 kWh je přizpůsobená každodennímu městskému a příměstskému provozu, zajišťuje ale dojezd jen 231 km. Náročnější požadavky pak splňuje baterie s kapacitou 75 kWh a dojezdem až 329 km.

Pro optimalizaci dojezdu je E-Traveller vybaven novým systémem rekuperačního brzdění, který lze aktivovat ve třech různých úrovních rekuperace pomocí ovladačů umístěných za volantem.

Díky palubní jednofázové nabíječce o výkonu 7,4 kW a třífázové nabíječce o výkonu 11 kW je vůz Traveller možno efektivně nabíjet bez ohledu na dostupnou infrastrukturu.

Nový dieselový Traveller pořídíte už pod milion korun, nejlevnější E- Traveller za 1 215 000 Kč.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
TAS Komplex s.r.o.
Svárovská 3135, 470 01 - Česká Lípa
487 853 913
tomas.taran@tascl.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Olomouc se chystá na druhou soutěž šampionátu v ecorally

Olomouc se chystá na druhou soutěž...

Letošní Mistrovství ČR v ecoRally pokračuje druhou soutěží. Po úvodním podniku v Českém Krumlově přichází druhé kolo, a to se odehraje o nadcházejícím víkendu v podhůří Jeseníků....

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Peugeot 208: Mini-ikona v novém

Nový Peugeot 208: Mini-ikona v novém

Peugeot 208, ikonický drobek a nejprodávanější vůz v Evropě v roce 2022, dostal nový outfit. Modernizací se stává ještě neodolatelnějším, zejména pak jeho elektrická verze E-208, která...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - NOVÝ PEUGEOT 5008: Sedmimístné SUV pro cestování první třídou

NOVÝ PEUGEOT 5008: Sedmimístné SUV pro...

Už za pár měsíců dorazí na evropské trhy jako postrach konkurence. Jako inovativní záležitost nastavující v segmentu C-SUV tak trochu nová měřítka. Nový Peugeot E-5008 se stane jediným...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Peugeot 3008 SUV fastback už má českou cenu

Nový Peugeot 3008 SUV fastback už má...

Už příští rok bude mít Peugeot nejširší nabídku elektromobilů ze všech evropských mainstreamových výrobců automobilů. Velký krok k této metě udělal tím, když nahradil svůj bestseller...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Peugeot i-Cockpit vyfasuje umělou inteligenci ChatGPT

Peugeot i-Cockpit vyfasuje umělou...

Peugeot je jedním z prvních výrobců automobilů, který poskytl svým zákazníkům umělou inteligenci ChatGPT . Tento chatbot je začleněný do systému i-Cockpit® a aktivuje se zde prostřednictvím...