Na frankfurtském autosalonu se 15.září v evropské premiéře představí Lexus RX čtvrté generace

Vozů RX se do této chvíle prodalo cca 2,2 milionu, což je třicet procent všech doposud prodaných vozů Lexus, jde tedy o nejprodávanější model v 26leté historii značky.

1lexrfrank1000

Zcela nový Lexus RX

– se směsicí ostrých záhybů a křivek směle posouvá celkové ztvárnění tohoto modelu a poukazuje na shodnou genetickou výbavu, jakou disponují nedávno uvedené modely značky Lexus. Interiér RX je dokonalým spojením funkčnosti a luxusu. Nově přepracovaná kabina nabízí dostatek prostoru, ale i soukromí. Pohodlí ocení řidič i spolucestující.

Lexus RX kromě toho představuje přepracované vyspělé hybridní a zážehové pohony

– které nabízí důmyslné bezpečnostní technologie a funkce na podporu řízení, jako např. pokrokový Lexus Safety System+, stejně tak jako nové prvky komfortní a technické výbavy, díky nimž se nový model stává doposud nejlepším SUV značky Lexus.

V evropské premiéře se představí i důležitý přírůstek do řady GS

– verze GS 200t. Nováček je poháněn přeplňovaným zážehovým motorem 2,0 litru se sametovým chodem, v kombinaci s osmistupňovou automatickou převodovkou. Novinkou v řadě GS jsou i přepracované přední partie se standardně dodávanými Bi-LED světlomety.

V neposlední řadě jsou zde novinky určené pro modely CT a IS

– v podobě nových specifických prvků designu ke zdůraznění sportovního charakteru. Jde o nový stupeň výbavy Sport, prezentovaný na autosalonu a nabízený v Evropě od letošního září.

Tisková konference značky Lexus

– na frankfurtském autosalonu je naplánována na 15. září v 13:00 na stánku Lexus (č. C19) v hale č. 8.

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autocentrum BARTH a.s.
Bratří Štefanů 985, 500 03 - Hradec Králové
494 945 105
autocentrum@autocentrum.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Goodyear a Lexus spolupracují na budoucnosti elektromobility

Goodyear a Lexus spolupracují na...

Koncept elektrifikovaného Lexusu LF-30 ztělesňuje odvážnou novou vizi elektromobilu společnosti Lexus. Jako oslava 30. výročí značky byl navržen tak, aby přinesl s ničím jiným nesrovnatelný...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Aktuálně nejlepší česká tenistka Karolína Plíšková se spolu se sestrou Kristýnou stala novou tváří značky Mototechna

Aktuálně nejlepší česká tenistka...

Nejlepší současná tenistka Češka Karolína Plíšková se dnešním podpisem smlouvy se společností AURES Holdings stala jednou z tváří značky zánovních vozů Mototechna. Mototechna poskytne...

VIDEO – Lexus UX, RX – Ženeva...

Co je nového u automobilky Lexus se na ženevském autosalonu ptal moderátor Viktor Tamayo ředitele zastoupení Lexus ČR, pana Martina Pelešky.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

VIDEO – Lexus NX, Lexus CT 200h...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Lexus přímo z autosalonu ve Frankfurtu.