Limitovaná edice modelu Lexus RX s PAKETEM EXTRA v celkové úspoře pro zákazníka 182 000 Kč v prodeji na našem trhu

Lexus Czech & Slovak Republic, divize společnosti Toyota Motor Czech s.r.o., představila limitovanou edici modelu RX s PAKETEM EXTRA, který kombinuje originální příslušenství Lexus a finanční bonus, a to v celkové hodnotě 182 000 Kč.

1lexus450akce800

Nový PAKET EXTRA

Lexus připravil pro své zákazníky nejoblíbenější model RX s extra výhodnou limitovanou nabídkou. Až do konce června 2014 získají noví majitelé těchto modelů zdarma PAKET EXTRA, který doplňuje vysoký standard výbavy vozů Lexus o praktické příslušenství v podobě druhé sady originálních disků Lexus z lehké slitiny, sady zimních pneumatik a revolučního produktu pro ochranu laku karoserie, vnitřních textilií a litých kol – Lexus ProTect. Kromě uvedených doplňků pak každý zákazník získá v rámci této limitované nabídky mimořádný finanční bonus. Celková hodnota nového PAKETU EXTRA tak dosahuje 182 000 Kč. Nový PAKET EXTRA je určen bez rozdílu pro všechny motorizace a všechny stupně výbav modelu RX.

Limitovaná nabídka je platná pro vozy objednané do 30. 6. 2014 u všech autorizovaných prodejních partnerů Lexus.

O Lexus RX

Uvedením první generace RX v roce 1998 Lexus vytvořil novou kategorii luxusních vozů SUV, kde poprvé spojil všestrannost, praktičnost a odolnost sportovně užitkových vozů s ovladatelností, jízdními schopnostmi a kultivovaností luxusních sedanů. Model RX byl v roce 2005 vůbec prvním SUV, který byl vybaven plně hybridní soustavou pohonu. Třetí generace celosvětově nejúspěšnější modelové řady Lexus je v nabídce s pohonem všech nebo jen předních kol, s výjimečně kultivovaným zážehovým motorem 3,5l V6 (RX 350) a s plně hybridním ústrojím Lexus Hybrid Drive druhé generace kombinujícím zážehový motor 3,5l V6 s dvěma elektromotory o celkovém výkonu 299 koní a kombinovanou spotřebou 6,3 l / 100 km (RX 450h).

O Lexus Protect

Lexus ProTect je prostředek, který zaručí dokonalou ochranu laku, vnitřních textilií a litých kol po dobu celých pěti let od aplikace, na což je zároveň poskytnuta plná záruka. Lexus ProTect využívá zcela nové technologie v oblasti ochrany celého vozu, která byla původně vyvíjena Americkým národním úřadem pro letectví a kosmonautiku NASA, jako ochranný plášť pro parabolické antény vesmírných satelitů.

Produkt pro ochranu karoserie je speciální prostředek na křemíkové bázi, který přilne k molekulární struktuře laku. Keramicky zpevněná povrchová úprava uzavře vůz do nepropustného obalu, který ochrání lak a boční okénka před znečištěním, špatnými povětrnostními podmínkami a mnoha jinými nepříznivými vlivy. Lexus ProTect odolá teplotě více než 400°C a zabraňuje tak usazování rozpálených prachových částic z brzdového obložení na litých kolech. Ochrana tkanin a textilií pak funguje na bázi teflonu, který na ošetřeném čalounění vozu v interiéru i zavazadlovém prostoru vytvoří tenký film, z jehož povrchu jednoduše setřete nečistoty bez zanechání skvrn. Lexus ProTect chrání a pomáhá udržet atraktivní vzhled po dobu celých pěti let po ošetření a zvyšuje tak hodnotu vozu. Záruka na Lexus ProTect se v případě prodeje vozu přenáší na nového majitele.

O značce Lexus

Od svého uvedení na trh roku 1989 je Lexus po celém světě znám svou touhou po dokonalosti, výjimečnou kvalitou, špičkovými technologiemi svých produktů a ojedinělým konceptem kompletní péče o zákazníky. Lexus je dnes jediným světovým výrobcem luxusních vozů, který nabízí ucelenou řadu vysoce výkonných plně hybridních modelů skládající se z RX 450h, hybridního crossoveru, jež je přímým nástupcem prvního hybridního SUV na světě RX400h, dále GS 450h, vysoce výkonného hybridního sedanu, vlajkové lodi LS 600h, hybridní limuzíny se stálým pohonem všech kol, modelu CT 200h – prvním a jediným plně hybridním prémiovým kompaktem na světě a sportovním sedanem IS 300h, jehož pohonná jednotka byla dále použita v modelové řadě GS, v modelu GS 300h, díky kterému se Lexus stal také jediným výrobcem na světě, který nabízí dvě plně hybridní motorizace v rámci jedné konstrukční řady.

Rostoucí oblíbenost hybridních modelů Lexus v ČR dokazuje i jejich zvyšující se podíl na celkových prodejích značky – 80 % (2013) vs. 40% (2007).

Vizí automobilky Lexus je vyznávat modernější a progresivnější hodnoty luxusu než ty, které lze vidět u tradičních výrobců prémiových vozů. Cílem značky Lexus vždy bylo vytvářet hodnotnější osobní zkušenosti prostřednictvím automobilů i pomocí nových technologií. Lexus věří v budoucnost – a ve vytváření produktů a poskytování služeb, které zlepší náš život i naši společnou budoucnost.

Více informací:

www.lexus.cz, www.lexus.sk

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
SAZ – Evžen Myslivec s.r.o.
Rybalkova 2639, 440 01 - Louny
415 652 154, 603 519 204
prodej.seat@saz-myslivec.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Goodyear a Lexus spolupracují na budoucnosti elektromobility

Goodyear a Lexus spolupracují na...

Koncept elektrifikovaného Lexusu LF-30 ztělesňuje odvážnou novou vizi elektromobilu společnosti Lexus. Jako oslava 30. výročí značky byl navržen tak, aby přinesl s ničím jiným nesrovnatelný...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Aktuálně nejlepší česká tenistka Karolína Plíšková se spolu se sestrou Kristýnou stala novou tváří značky Mototechna

Aktuálně nejlepší česká tenistka...

Nejlepší současná tenistka Češka Karolína Plíšková se dnešním podpisem smlouvy se společností AURES Holdings stala jednou z tváří značky zánovních vozů Mototechna. Mototechna poskytne...

VIDEO – Lexus UX, RX – Ženeva...

Co je nového u automobilky Lexus se na ženevském autosalonu ptal moderátor Viktor Tamayo ředitele zastoupení Lexus ČR, pana Martina Pelešky.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

VIDEO – Lexus NX, Lexus CT 200h...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Lexus přímo z autosalonu ve Frankfurtu.