Drahokam světa módy

Rolls-Royce odhalil svůj drahokam inspirovaný světem módy, Cullinan – Inspired by Fashion. Skládá ze dvou kolekcí prêt-à-porter: odvážné Re-Belle a nápadné Fu-Shion. Tyto nádherné objekty touhy od týmu specialistů divize Bespoke se inspirují zářivými odstíny a texturami ze světa vysoké módy, které odrážejí vybraný vkus a životní styl luxusní klientely.

foto: Rolls-Royce

Cullinan – Inspired by Fashion podtrhuje všestranný charakter luxusního SUV a jeho alter ega v podobě verze Black Badge. „Pro model Cullinan – Inspired by Fashion jsme čerpali inspiraci ze světa mecenášů umění, kteří coby individuality s vybraným vkusem určují trendy a ovlivňují aktuální směřování v oblasti umění, módy a designu,“ říká Celina Mettangová, návrhářka programu Bespoke ve společnosti Rolls-Royce Motor Cars, odpovědná za barvy a výběr materiálů.

Aby mohli návrháři nabídnout hlubší pohled do nekonečných možností programu individualizace Bespoke, vytvořili pro Cullinan – Inspired by Fashion osm velmi osobitých variant. Každá kolekce obsahuje dvě barevná provedení interiéru s nápadnými barvami: zelenou Lime nebo růžovou Peony pro Re-Belle a oranžovou Mandarin nebo žlutou Forge pro Fu-Shion. Jednotlivé styly interiéru lze sladit s jedním ze dvou pečlivě vybraných vzhledů exteriéru vozu – výraznějším, nebo s důrazem na diskrétnost a decentnost.

foto: Rolls-Royce

Re-Belle

Kolekce Re-Belle je unikátním vozem, který odráží současné trendy v používání barev s živými odstíny a hravou kombinací textur. Barevný nádech interiéru s akcenty v růžové Peony nebo zelené Lime poskytuje neodolatelný kontrast s koženým čalouněním v odstínech bílá Arctic či šedá Cashmere. Palubní desku zdobí mimořádně jemná, ručně zpracovaná tkanina v barvě nerezové oceli, evokující oblečení s kovovým efektem, které lze letos vidět na přehlídkových molech. Jemné vlákno o průměru 0,45 mm vytváří spletitou texturu, která během jízdy působivě zachycuje světlo. Kolekce Re-Belle je nabízena v závislosti na zvoleném interiéru v barvách exteriéru zelená Lime, Gunmetal, Wildberry nebo bílá Arctic.

Fu-Shion

To kolekce Fu-Shion ještě více zdůrazňuje osobitost verze Black Badge a přináší nový pohled na vysokou módu s důrazem na všestrannost. Fu-Shion, připomínající kolekce prêt à-porter pro sezonu jaro/léto 2023, je zdobený funkčními prvky evokujícími oblečení typu streetwear a odhaluje osobitost modelu Cullinan jako vrchol luxusu s všudypřítomnou nenuceností. Pro kolekci Fu-Shion designéři vytvořili dva styly interiéru: poutavou kombinaci barev zelené Military, modré Navy a oranžové Mandarin nebo spojení bílé Arctic a kůže v odstínu šedá Cashmere s akcenty ve žluté Forge. V závislosti na provedení interiéru lze Cullinan – Inspired by Fashion Fu-Shion objednat v jedné ze čtyř barev exteriéru: zelené Military, šedé Burnout, žluté Forge nebo šedé Tempest.

foto: Rolls-Royce

Designéři pro obě kolekce vytvořili zcela nově pojaté zadní výklopné dveře v provedení Starlight – jedná se o ohromující doplněk, který rozšiřuje magickou nebeskou atmosféru stropního obložení Starlight i mimo kabinu automobilu. Tento prvek programu Bespoke, jehož výroba trvá více než 22 hodin, zahrnuje 192 jemně osvětlených hvězd zakomponovaných do perforované kůže. Víko Starlight je doplněno o výklopná sedadla Viewing Suite a vytváří tak dokonalé prostředí, díky němuž si lze vychutnat okouzlující krásu hvězdné noci kdekoli a kdykoli.

Další inovace se nachází na spodní části přístrojové desky, která je poprvé v provedení s barevnou klavírní dýhou: v šedé Cashmere pro Re-Belle a modré Navy pro Fu-Shion. Tato lesklá povrchová úprava působí jako jednotící prvek a propůjčuje interiéru ještě výraznější dojem.

Pro cestování v dokonalém stylu je Cullinan – Inspired by Fashion k dispozici s odpovídajícími sadami zavazadel, navrženými tak, aby doplňovaly každý ze čtyř motivů interiéru. Kolekce se skládá z tašek pro různé příležitosti (na jednu noc, na dvě noci a velké sportovní), větší kabely typu Tote Bag a organizéru na drobnosti, nabízených buď jednotlivě, anebo jako pětidílný komplet.

 

Největší obchodní dům

automobilů v ČR

 

Motto AUTO JAROV zní: „Prodejem naše služby nekončí...”

Kontakt:
AUTO JAROV, s.r.o.
130 00 Praha 3, Osiková 2
251 002 111
autojarov@autojarov.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
KONTAKT spol. s r.o.
Svobodova 2050, 511 01 - Turnov
481 325 726
oztu@havex.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Rolls-Royce Wraith Black Badge Black Arrow: Mimořádný závěr jedné éry

Rolls-Royce Wraith Black Badge Black...

Rolls-Royce ukončil výrobu jednoho z nejvíce personalizovaných automobilů v historii značky, modelu Wraith. Posledním počinem je Wraith Black Badge Black Arrow – mistrovské dílo...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Dva miliony najetých kilometrů pro Spectre

Dva miliony najetých kilometrů pro Spectre

Model Spectre, plně elektrické super kupé značky Rolls-Royce, má najeto už 2 miliony kilometrů. Dokončuje tak třetí fázi nejnáročnějšího testovacího programu, jaký byl ve 118leté historii...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Historický rok pro R+R, průměrně jedno auto stojí 500 tisíc eur

Historický rok pro R+R, průměrně jedno...

Pro mnohé byl rok 2022 šílený, ne tak pro Rolls-Royce, který loni dosáhl svého historicky nejvyššího prodeje, když zákazníkům v přibližně 50 zemích světa dodal celkem 6 021 vozů, což je...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY SLAVNOSTI

LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY...

Dvacet oceněných exponátů Volba poroty složené z členů organizačního výboru Výjimečné automobily z historie i současnosti Letošní jubilejní 5. ročník ojedinělé automobilové slavnosti...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...