Aktuální zvýhodněná nabídky Renault a Dacia na měsíc červenec

Současně obě značky nabízejí v rámci péče o vaše vozy výhodné speciální servisní letní akce včetně zlevněného originálního příslušenství.

Letní kampaň NOVÝ RENAULT

 • V letních měsících tradičně roste poptávka po vozech, které jsou ihned dostupné, a proto v tomto období Renault přichází s kampaní #NOVÝ RENAULT zaměřenou právě na nabídku skladových vozů ihned k odběru.
 • Klienti mohou vybírat ze široké škály modelů, výbav i motorizací a využít aktuálního celkového zvýhodnění až 118 000 Kč včetně bonusu za výkup starého vozu. V nabídce je kompletní modelová řada osobních vozů značky Renault včetně novinek Kadjar, Talisman a Nový Mégane.
 • Výše celkového zvýhodnění je závislá na vybraném modelu a verzi a na realizaci výkupu starého vozu.

Renault TALISMAN Grandtour

 • U prodejců je k dispozici nový kombík střední třídy Talisman Grandtour, za který se oproti verzi sedan připlácí 30 000 Kč a katalogová cena tak startuje na 649 900 Kč. I na tento vůz poskytuje Renault záruku na 5 let nebo 150 000 km.
 • Zavazadlový prostor patří k nadprůměrným ve své třídě a nabídne 572 l objemu dle metody VDA. Na velmi dobré úrovni je také jeho variabilita. Opěradla zadních sedadel složíte zatáhnutím páčky umístěné v zavazadlovém prostoru, dělená podlaha pak může měnit svůj sklon a napomáhá eliminovat nízký schod, čímž vznikne rovná skloňující se plocha. Roletový kryt s mezipolohou lze zcela vyjmout a „schovat“ pod dvojité dno, kde jsou i dodatečné úložné prostory.
 • Talisman ve své třídě vyniká systémem 4Control, díky kterému natáčí i zadní nápravu. Systém ulehčuje manévrování ve městě, když natáčí zadní nápravu do opačného směru vůči přední, a zároveň zvyšuje jízdní stabilitu mimo město, kdy naopak natáčí obě nápravy stejným směrem. Podobný systém nalezneme u konkurence pouze u luxusních značek, například Porsche.
 • Samozřejmostí je systém Multi-Sense pro volbu jízdních režimů, full LED světlomety, hlasové ovládání online navigace R-Link 2 nebo celá řada bezpečnostních asistentů, jako např. adaptivní tempomat nebo rozpoznávání dopravních značek.
 • Kombík od Renaultu však především boduje neuvěřitelným komfortem na dlouhých cestách. Široká sedadla s nastavitelnou délkou sedáku jsou měkká, a přitom mají dobré boční vedení. Navíc jsou el. nastavitelná do 8 směrů, vyhřívaná, ventilovaná a umí i masáž. V luxusní verzi Initiale Paris naleznete také vrstvená boční skla pro lepší odhlučnění nebo audiosystém Bose s 12 reproduktory.
 • Zajímavá je splátka současná operativního leasingu za 7 300 Kč bez DPH měsíčně s Unicredit fleet management. Za tuto částku můžete mít dynamický sedan i praktické kombi Grandtour.

RENAULT Servis

LETNÍ SERVISNÍ AKCE : 1. 6. – 30. 9. 2016

Léto je za dveřmi a s ním i doba prázdninových cest. Abyste se za volantem mohli cítit bezstarostně a bezpečně, připravili jsme pro Vás speciální akci – letní prohlídku Vašeho vozu jen za 399 Kč včetně asistenčních služeb!

Při prohlídce provedeme pečlivou 15 bodovou kontrolu technického stavu Vašeho vozu a přidáme Vám asistenční služby pro celou Evropu na 3 měsíce zdarma! Na případné opravy zjištěné při prohlídce pro vás připravíme individuální řešení za atraktivní cenu.

Kromě servisní prohlídky za zvýhodněnou cenu můžete v našem servisu využít i dalších zajímavých nabídek:

 • slevu 20 % na balíčky originálního příslušenství pro Vaše pohodlné cestování
 • paušální ceny údržby klimatizace pro svěží vzduch ve Vašem voze

Kompletní nabídku a bližší informace k letní servisní akci najdete na

http://www.renault.cz/servis

nebo navštivte náš autorizovaný servis Renault, kde Vám rádi poradíme s výběrem pro Váš vůz.

Dovolená bez starostí začíná prohlídkou v autorizovaném servisu Renault.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ RENAULT

Pro většinu modelů jsou připraveny balíčky příslušenství obsahující tematický mix produktů. Zaměřeny jsou na praktické využití vozu, jeho styling či pohodlí řidiče a jeho spolucestujících. Při koupi příslušenství v balíčku zaplatí zákazník o 20% méně oproti nákupu produktů samostatně.

– nabídka pro vozy starší 5 let

Program Servis 5+ je určen pro majitele vozů starší než 5 let, kteří hledají nižší cenu, ale zároveň 100% kvalitu a jistotu náhradních dílů a služeb servisu. Zákazníkům se starším vozem garantujeme o 20% nižší náklady na mechanický servis vozu, díly i práci. Navštivte naše stránky www.servis5plus.cz, kde se dozvíte vše podstatné o tomto programu. Navíc od 1. 6. do 30. 9. 2016 čeká na registrované uživatele velice zajímavé benefity v podobě akčních poukázek, například na olej zdarma při provedení pravidelné servisní prohlídky dle plánu údržby.

K vybraným servisním operacím (výměna rozvodů, brzdových kotoučů, destiček, tlumičů a výfuku) nyní poskytujeme prodlouženou záruku vozu Car Protect® na 1 rok zdarma. Toto pojištění kryje náhlé a nepředvídatelné poruchy způsobené selháním motoru, převodovky či diferenciálu. Více informací o záruce a jejím krytí získáte u svého přijímacího technika nebo na www.servis5plus.cz.

DACIA Servis

LETNÍ SERVISNÍ DNY : 1. 6. – 30. 9. 2016

Léto je za dveřmi a s ním i doba prázdninových cest. Abyste se za volantem mohli cítit bezstarostně a bezpečně, připravili jsme pro Vás speciální akci – letní prohlídku Vašeho vozu jen za 319 Kč s asistenčními službami zdarma!

Při prohlídce provedeme pečlivou 15bodovou kontrolu technického stavu Vašeho vozu a přidáme Vám asistenční služby pro celou Evropu na 3 měsíce zdarma! Na případné opravy zjištěné při prohlídce pro Vás připravíme individuální řešení za atraktivní cenu.

Při návštěvě servisu můžete využít i další zajímavé nabídky:

 • slevu 20 % na balíčky originálního příslušenství pro Vaše pohodlné cestování
 • paušální ceny údržby klimatizace pro svěží vzduch ve Vašem voze

Kompletní nabídku a bližší informace k letní servisní akci najdete na www.dacia.cz nebo navštivte náš autorizovaný servis Dacia, kde Vám rádi poradíme s výběrem pro Váš vůz.

Dovolená bez starostí začíná prohlídkou v autorizovaném servisu Dacia.

Originální příslušenství Dacia

Pro většinu modelů jsou připraveny balíčky příslušenství obsahující tématický mix doplňků. Zaměřeny jsou na praktické využití vozu, jeho styling či pohodlí řidiče a jeho spolucestujících. Při koupi příslušenství v balíčku zaplatí zákazník o 20% méně oproti nákupu produktů samostatně.

S naší kompletní nabídkou se můžete podrobněji seznámit na

http://www.dacia.cz

nebo navštivte přímo náš autorizovaný servis Dacia, kde Vám rádi poradíme s výběrem pro Váš vůz.

 

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Auto Jarov
Osiková 2, Praha 3, 130 00
251 002 288
seat@autojarov.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autodružstvo Frýdek Místek
Beskydská 704, 738 02 - Frýdek Místek
730 588 237
seat@autodruzstvo-fm.cz

Související články

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Cena čtyřletých ojetin začíná stagnovat. Nová auta však stále zdražují

Cena čtyřletých ojetin začíná...

Ceny ojetých vozidel rostly v posledním roce rychleji než ceny nových. Zatímco nové vozy zdražily o 3,57 %, cena čtyřletých ojetin se v posledních čtyřech kvartálech zvýšila o 9,14 %. V...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Ojetý vůz jako vánoční dárek? Proč ne, v prosinci jsou nejnižší ceny v roce

Ojetý vůz jako vánoční dárek? Proč...

Praktický dárek pro studenty, partnerky, rodiče v důchodovém věku, nebo i pro sebe   Nevěřte dědečkovi, že na popojíždění na chalupu je jeho stará stodvacítka ještě dost dobrá, ani...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Mototechna již v tomto měsíci vyrovnala loňské celoroční prodeje

Mototechna již v tomto měsíci vyrovnala...

Letos plánuje prodat až 12 000 zánovních aut Více než dva měsíce před koncem roku se povedlo značce Mototechna, která se orientuje na prodej zánovních aut v České republice a na Slovensku,...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Mototechna navýšila prodej aut o třetinu, sází na inovace a širší záběr podnikání

Mototechna navýšila prodej aut o...

Za poslední rok díky Mototechně vznikla kromě inovační laboratoře AuresLab i značka pro prodej investičních vozů Mototechna Classic či autopůjčovna Mototechna Drive Před šesti lety byla znovu...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...