Toyota zve na „Testovací víkend“: O víkendu 21.–22. března u všech autorizovaných prodejců Toyota v ČR

„Testovací víkend“ symbolicky otevírá také „Jarní servisní kampaň 2015“ a zahajuje Revoluční nabídku financování Toyota Garant pro nově zakoupené vozy.

Otevírací doba „Testovacího víkendu“:

 • sobota 9-17 hod.
 • neděle 9-15 hod.

1tovíkyaris1000

Poprvé návštěvníci budou moci otestovat

– novou speciální edici Yaris Hybrid Red & Black. Během tohoto víkendu začíná rovněž u všech autorizovaných partnerů Toyota jarní servisní kampaň „Přibrzděte své náklady na údržbu“, která je zaměřena na brzdové a klimatizační systémy.

Testovací víkend Toyota

Akce „Testovací víkend“ je určena pro širokou veřejnost s cílem detailně seznámit zájemce s širokou modelovou řadou značky Toyota v České republice. Návštěvníci budou mít možnost absolvovat testovací jízdy s vybranými modely a k dispozici bude i proškolený personál autorizovaných partnerů Toyota pro případné dotazy či poskytnutí informací.

Více na:

http://www.toyota.cz/current-offers/test.json

V rámci „Testovacího víkendu“ budou uvedeny tyto novinky:

Nová speciální edice Toyota Yaris Red & Black s hybridním pohonem. Nové dynamické designové řešení přináší LED světla denního svícení, 16“ broušená litá kola, zadní střešní spoiler, přední mlhová světla, zatmavená zadní okna a další atraktivní prvky výbavy. Tento model se nabízí v červeném nebo černém laku karoserie.

Revoluční financování Toyota Garant, které charakterizují 3 hlavní výhody:

 • Flexibilita při ukončení financování
 • Garance budoucí hodnoty vozu
 • Majitel je vlastníkem vozu po celou dobu financování

Nízká akontace a úroková sazba, Toyota Pojištěním Komplet+ včetně GAP a garance budoucí hodnoty vozu – díky tomuto novému způsobu financování, jehož poskytovatelem je společnost Toyota Financial Services, s.r.o., nebyla nová Toyota nikdy dostupnější.

Více na:

http://www.toyota.cz/current-offers/garant.json

Navíc zákazníci v rámci březnové nabídky získají:

 • Pakety výbav na vybrané modely zdarma
 • 20% slevu na vybrané originální příslušenství

Jarní servisní kampaň 2015

„Testovací víkend“ letos navíc symbolicky otevírá také další akci určenou pro zákazníky značky Toyota „Přibrzděte své náklady na údržbu“. V rámci této akce, která proběhne v termínu 20.3. – 30.6. 2015, mohou všichni majitelé vozů značky Toyota zakoupit brzdové destičky a brzdové kotouče s 25% slevou, využít zvýhodněných cen na čistění a dezinfekci klimatizačního systému a na regeneraci chladicího média klimatizace.

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
HAVEX-auto s.r.o.
Pražská 782/IV, 503 51 - Chlumec nad Cidlinou
495 221 256
ch.nv@havex.cz

Související články

VIDEO – Toyota Land Cruiser, Toyota...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Toyota Corolla 1.6 Valvematic 2017

Toyota Corolla 1.6 Valvematic 2017

Jsou dnes auta lepší než před dvaceti lety? Co taková Toyota Corolla 1.6 Valvematic?

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Toyota GT86 2017

Toyota GT86 2017

Jako jedni z prvních jsme mohli otestovat novou Toyotu GT86. A bez zbytečných řečí musíme říct, že je ještě lepší, než jsme čekali. Ale má přeci jen jeden problém. O něm ale až na konci...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Nejpraktičtějším užitkovým vozem roku 2016 je Citroën JUMPY, Peugeot EXPERT a Toyota PROACE

Nejpraktičtějším užitkovým vozem...

V rámci výstavy Transport Expo byly ve středu 23. 11. 2016 vyhlášeny výsledky ankety o „Nejpraktičtější užitkový vůz roku 2016“ : Citroën Jumpy, Peugeot Expert i Toyota Proace:  Cílem...