Toyota se stala oficiálním partnerem 9. mistrovství světa v lehké atletice

To bude probíhat od 28. do 31. srpna letošního roku v Paříži na stadionu Stade de France v Saint-Denis.

Toyota se stala oficiálním partnerem 9. mistrovství světa v lehké atletice

Muži budou na 9. mistrovství světa v lehké atletice soutěžit ve 24 disciplinách, ženy ve 22. Toyota Motor Corporation se zároveň zapojila do programu, který by měl podpořit vytvoření nového světového rekordu v ženských disciplínách šampionátu.

Toyota při té příležitosti poskytne až 200 demonstračních a oficiálních automobilů, jež budou sloužit  k mnoha účelům včetně transportu sportovců, pozvaných hostů a činovníků Mezi modely nebude chybět ani nejčerstvější novinka firmy – model Toyota Avensis. Paříž bude rovněž ve znamení evropské premiéry nové generace hybridního automobilu Toyota Prius, která se nedávno představila na autosalonu v New Yorku. Tento automobil bude doprovázet běžce i běžkyně na trati maratónského běhu.


Toyota jako oficiální partner bude mít své logo a název firmy i na startovních číslech ve všech ženských disciplínách a navíc může využít svá marketingová práva na všech oficiálních označeních šampionátu. Toyota svým oficiálním partnerstvím nadcházejícího 9. mistrovství světa v lehké atletice potvrdila v praxi nejen svoji dlouholetou filozofii „zvyšující se prosperity společnosti prostřednictvím automobilů“, ale zároveň výraznou měrou přispěla k rozvoji lehké atletiky na nejvyšší mezinárodní úrovni.


První mistrovství světa v lehké atletice se konalo v Helsinkách v roce 1983. Šampionát se původně konal jednou za čtyři roky, a to v roce před letní olympiádou. Od roku 1993, kdy světový šampionát zavítal do Stuttgartu, se mistrovství koná každé dva roky.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autodružstvo Frýdek Místek
Beskydská 704, 738 02 - Frýdek Místek
730 588 237
seat@autodruzstvo-fm.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY SLAVNOSTI

LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY...

Dvacet oceněných exponátů Volba poroty složené z členů organizačního výboru Výjimečné automobily z historie i současnosti Letošní jubilejní 5. ročník ojedinělé automobilové slavnosti...

VIDEO – Toyota Auris Hybrid, Aygo,...

Novinky automobilky Toyota nám představil Martin Peleška, ředitel zastoupení Toyota ČR.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

VIDEO – Toyota Land Cruiser, Toyota...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.