Toyota se stala oficiálním partnerem 9. mistrovství světa v lehké atletice

To bude probíhat od 28. do 31. srpna letošního roku v Paříži na stadionu Stade de France v Saint-Denis.

Toyota se stala oficiálním partnerem 9. mistrovství světa v lehké atletice

Muži budou na 9. mistrovství světa v lehké atletice soutěžit ve 24 disciplinách, ženy ve 22. Toyota Motor Corporation se zároveň zapojila do programu, který by měl podpořit vytvoření nového světového rekordu v ženských disciplínách šampionátu.

Toyota při té příležitosti poskytne až 200 demonstračních a oficiálních automobilů, jež budou sloužit  k mnoha účelům včetně transportu sportovců, pozvaných hostů a činovníků Mezi modely nebude chybět ani nejčerstvější novinka firmy – model Toyota Avensis. Paříž bude rovněž ve znamení evropské premiéry nové generace hybridního automobilu Toyota Prius, která se nedávno představila na autosalonu v New Yorku. Tento automobil bude doprovázet běžce i běžkyně na trati maratónského běhu.


Toyota jako oficiální partner bude mít své logo a název firmy i na startovních číslech ve všech ženských disciplínách a navíc může využít svá marketingová práva na všech oficiálních označeních šampionátu. Toyota svým oficiálním partnerstvím nadcházejícího 9. mistrovství světa v lehké atletice potvrdila v praxi nejen svoji dlouholetou filozofii „zvyšující se prosperity společnosti prostřednictvím automobilů“, ale zároveň výraznou měrou přispěla k rozvoji lehké atletiky na nejvyšší mezinárodní úrovni.


První mistrovství světa v lehké atletice se konalo v Helsinkách v roce 1983. Šampionát se původně konal jednou za čtyři roky, a to v roce před letní olympiádou. Od roku 1993, kdy světový šampionát zavítal do Stuttgartu, se mistrovství koná každé dva roky.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Autorizovaný dealer a opravce OPEL

Člen koncernu TUkas

Kontakt:
AUTO-STAIGER CZ A.S.
Praha 10, Černokostelecká 621/122
+420 271 009 111
servis.opel@auto-staiger.cz

Související články

VIDEO – Toyota Land Cruiser, Toyota...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Toyota Corolla 1.6 Valvematic 2017

Toyota Corolla 1.6 Valvematic 2017

Jsou dnes auta lepší než před dvaceti lety? Co taková Toyota Corolla 1.6 Valvematic?

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Toyota GT86 2017

Toyota GT86 2017

Jako jedni z prvních jsme mohli otestovat novou Toyotu GT86. A bez zbytečných řečí musíme říct, že je ještě lepší, než jsme čekali. Ale má přeci jen jeden problém. O něm ale až na konci...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nejpraktičtějším užitkovým vozem roku 2016 je Citroën JUMPY, Peugeot EXPERT a Toyota PROACE

Nejpraktičtějším užitkovým vozem...

V rámci výstavy Transport Expo byly ve středu 23. 11. 2016 vyhlášeny výsledky ankety o „Nejpraktičtější užitkový vůz roku 2016“ : Citroën Jumpy, Peugeot Expert i Toyota Proace:  Cílem...