Toyota RAV4 – nejprodávanější SUV v Evropě již 6. rokem v řadě

Vozy RAV4 s dieselovým agregátem dále přispějí k ochraně životního prostředí díky nově montovaným filtrům pevných částic (DPF)

V roce 2006 byla Toyota RAV4 nejprodávanějším vozem typu SUV v Evropě, kde se na trhu umístilo 126 000 vozů.

Toyota RAV4 - nejprodávanější SUV v Evropě již 6. rokem v řadě

Výsledek roku 2006 znamená pro RAV4 v Evropě nový rekord, který o 26 000 kusů překračuje prodejní plán stanovený před rokem při uvádění nového modelu na trh. Tyto skvělé výsledky ukazují, že třetí generace RAV4 dokonale plní očekávání zákazníků a zůstává jejich favoritem při výběru nového vozu i přes stále vyšší počet konkurentů ve třídě kompaktních vozů SUV.

Model RAV4 zůstává standardem ve stále rostoucí třídě těchto vozů. Za úspěchem bezpochyby stojí moderní styl, integrovaný systém aktivního pohonu (Integrated Active Drive System), pokrokové pohonné jednotky a ve své třídě špičková bezpečnost posádky, dětských pasažérů i chodců. Prodejní očekávání vysoce překročila verze RAV4 X, vlajková loď této modelové řady a aspirant ve třídě prémiových kompaktních vozů SUV, když se prodalo více než 22 000 kusů, tedy 45 % nad původní plán.

Vozy RAV4 s dieselovým agregátem dále přispějí k ochraně životního prostředí díky nově montovaným filtrům pevných částic (DPF) pro motory 2,2 D-4D 135. Vozy s motorizací D-4D 180 se již prodávají s technologií Toyota D-CAT. Systém DPF pro verzi 2,2 D-4D 135 bude v celé Evropě k dispozici od března 2007.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Auto Anex s.r.o.
Žerotínova 378, 405 02 - Děčín III
412 558 098
seat@autoanex.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY SLAVNOSTI

LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY...

Dvacet oceněných exponátů Volba poroty složené z členů organizačního výboru Výjimečné automobily z historie i současnosti Letošní jubilejní 5. ročník ojedinělé automobilové slavnosti...

VIDEO – Toyota Auris Hybrid, Aygo,...

Novinky automobilky Toyota nám představil Martin Peleška, ředitel zastoupení Toyota ČR.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

VIDEO – Toyota Land Cruiser, Toyota...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.