Toyota oznamuje změny v evropském vedení

Hlavním obchodním ředitelem společnosti Toyota Motor Corporation (TMC) se stává pan Tadashi Arashima.

Od 22. června 2007 se hlavním obchodním ředitelem společnosti Toyota Motor Corporation (TMC) stal pan Tadashi Arashima, který rovněž zasedne v představenstvu TMC jako předseda skupiny operující v Evropě a Africe. Bude i nadále odpovídat za řízení evropských aktivit firmy Toyota a ponechá si funkci prezidenta a výkonného ředitele společnosti Toyota Motor Europe (TME).

Toyota oznamuje změny v evropském vedení

Tadashi Arashima je absolventem Keio University, na které v roce 1973 dokončil studia v oboru politologie. Ve stejném roce nastoupil do severoamerické divize TMC v Tokiu. V červnu roku 2003 byl pan Arashima jmenován prezidentem a výkonným ředitelem Toyota Motor Marketing Europe a výkonným manažerem TMC. Po provedení fúze společností Toyota Motor Europe a Toyota Motor Engineering and Manufacturing v říjnu roku 2005 pak Tadashi Arashima od června 2006 zastával pozici prezidenta TMME, Toyota Motor Europe.

Pan Arashima je ženatý a má dva syny.

K dalším změnám došlo na postu výkonného manažera TMC, kde se nově objevuje pan Didier Leroy. Kromě své stávající funkce prezidenta společnosti Toyota Motor Manufacturing France (TMMF) bude zastávat další funkci výkonného viceprezidenta TME.

Dále byl na funkci prezidenta a výkonného ředitele společnosti Toyota Motor Manufacturing Turkey (TMMT) jmenován pan Tamer Ünlü. Je prvním členem z řad místních zaměstnanců, který bude v TMMT takový post zastávat. Pan Ünlü nahradí pana Kazuhira Kobayashiho, který se vrátí zpět do Japonska.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
SAZ – Evžen Myslivec s.r.o.
Rybalkova 2639, 440 01 - Louny
415 652 154, 603 519 204
prodej.seat@saz-myslivec.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY SLAVNOSTI

LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY...

Dvacet oceněných exponátů Volba poroty složené z členů organizačního výboru Výjimečné automobily z historie i současnosti Letošní jubilejní 5. ročník ojedinělé automobilové slavnosti...

VIDEO – Toyota Auris Hybrid, Aygo,...

Novinky automobilky Toyota nám představil Martin Peleška, ředitel zastoupení Toyota ČR.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

VIDEO – Toyota Land Cruiser, Toyota...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.