Toyota na březnovém Autosalonu v Ženevě

Dvě vývojové studie s hybridním pohonem: Hybrid X a FT-HS, představení Auris Show car a další zušlechtění modelu Avensis

Letošní Ženevský autosalon je dalším důkazem komplexního úsilí společnosti Toyota o dosažení trvale udržitelné mobility. Představí se zde totiž dvě vývojové studie s hybridním pohonem nabízející široké spektrum využití této technologie v rámci osobní dopravy.

Toyota na autosalonu znovu dokladuje svůj závazek hledat a implementovat řešení pro zmírnění dopadů automobilové dopravy na životní prostředí. Základem této strategie je světově jedinečná technologie Toyota Hybrid Synergy Drive(, jenž je prostředníkem na cestě ke skutečně ekologickému automobilu.

Ženevský autosalon 2007 zaznamená světovou premiéru vozu vývojové studie Hybrid X představující zcela nové pojetí designu hybridních vozů, která je současně ukázkou těch nejlepších technologií pro vozy budoucnosti s tímto druhem pohonu.

Toyota na březnovém Autosalonu v Ženevě
Toyota na březnovém Autosalonu v Ženevě
Toyota na březnovém Autosalonu v Ženevě

Model FT- HS (Future Toyota Hybrid Sports) je naproti tomu konceptem sportovního vozu 21. století – vůz s motorem vpředu a pohonem zadních kol s očekávaným zrychlením z 0 na 100 km/h za cca 4 sekundy. FT-HS ukazuje potenciál ukrytý v hybridních technologiích a nabízí dosud nepoznané řidičské zážitky v kombinaci s velmi šetrnými dopady na životní prostředí.

Auris „Show car“ je na ženevském autosalonu evropskou premiérou třídveřové verze vozu Auris s exkluzivním barevným odstínem a také speciálním designem kol.

Toyota Avensis, vlajková loď značky Toyota v Evropě, se může pochlubit dalšími prvky výbavy nejvyšší kategorie, jako je např. nový systém mapové navigace s dotykovou obrazovkou.

S dalšími podrobnosti k novým modelům a strategii společnosti Toyota v oblasti ochrany životního prostředí vás seznámíme v průběhu konání březnového Autosalonu v Ženevě.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
PYRAMIDA Centrum
U Pyramidy 721, 252 43 Praha – Průhonice
267 751 006, NONSTOP HELP SERVIS 602 182 424
prodej@pyramidacentrum.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY SLAVNOSTI

LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY...

Dvacet oceněných exponátů Volba poroty složené z členů organizačního výboru Výjimečné automobily z historie i současnosti Letošní jubilejní 5. ročník ojedinělé automobilové slavnosti...

VIDEO – Toyota Auris Hybrid, Aygo,...

Novinky automobilky Toyota nám představil Martin Peleška, ředitel zastoupení Toyota ČR.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

VIDEO – Toyota Land Cruiser, Toyota...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.