Toyota Czech představila změny v modelové řadě Aygo včetně verze “Czech Edition” s cenou od 209 900 Kč (s DPH)

Model Toyota Aygo, který se vyrábí v kolínském závodě TPCA, doznává nyní několika významných změn oproti minulosti především v oblasti bezpečnosti.

Toyota Czech představila změny v modelové řadě Aygo včetně verze “Czech Edition” s cenou od 209 900 Kč (s DPH)

Model Aygo

– nabízí nyní maximální možnou bezpečnostní výbavu ve standardu. Vůz obsahuje plný počet airbagů a to: airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný airbag spolujezdce), boční airbagy vpředu, hlavové přední a zadní airbagy spolu s upozorněním na nezapnutý bezpečnostní pás u řidiče a nově i spolujezdce. U všech výbav byly standardizovány bezpečnostní systémy stabilizace VSC a trakce TRC jako součást aktivní bezpečnosti.

Posílení komfortu

Model Aygo má nyní u všech dostupných verzí „Aygo“, „Power“ a „Czech Edition“ nově zadní sedadla sklopná a dělená v poměru 50:50. Obsahují rovněž systém uchycení dětské sedačky ISOFIX a také jsou obsaženy zadní opěrky hlavy.

Nové názvy výbav

Odstupňování výbav u modelu Aygo se mění oproti původní verzi. Stupeň Base Cool je přejmenován na „Aygo“ a stupeň Terra je přejmenován na „Power“.

U výbav Aygo a Power je standardně nabízeno 7 odstínů barev.

Toyota Aygo, jehož základní cení cena je 179 900 Kč (s DPH), se tak stává nejlevnějším vozem s klimatizací v základní výbavě na českém trhu.

Akční model Aygo „Czech Edition“

Nejsilnějším pilířem v nabídce modelu Aygo je nyní akční výbava s označením „Czech Edition“. Tato akční edice nejvíce zdůrazňuje skutečnost, že nejmenší model značky Toyota na evropském trhu je vyráběn právě v České republice nedaleko města Kolín ve výrobním závodě TPCA.

Změny exteriéru jsou v novém barevném provedení vozu, který je k dispozici v následujících třech metalických barvách: „Modrá – Cool Soda“ (8V7), „Bílá čistá“ (068) a „Šedá – antracitová“ (1E0). Všechny tři barvy jsou shodně kombinované s klikami a zrcátky v barvě „Modrá – Cool Soda“(8V7). Nový je také design litých kol „Ragno“ v případě objednání paketu „Sport“.

U výbavy “Czech Edition” (pro všechny 3 odstíny barev karosérie) se mění čalounění sedadel a to na nové textilní čalounění „Boston“ dvoubarevné – tmavě šedé/světle modré. Stejně tak se změny dotknou interiérových doplňků – mění barva doplňků interiéru z oranžové na barvu „Modrá – Cool Soda“(8V7).

Toyota Aygo „Czech Edition“ osloví také jedinečný poměrem ceny a výkonu, neboť právě v této verzi získává zákazník nejvyšší cenové zvýhodnění ve výši 41 000 Kč (s DPH). Díky tomuto zvýhodnění začíná cena modelu Aygo Czech Edition na 209 900 Kč (s DPH). Ve spolupráci se společností Toyota Financial Services (TFS) pokračuje nabídka financování vozu formou produktu „Třetinky bez navýšení“.

Více informací o výbavách, technických specifikacích a cenách modelu Aygo naleznete v ceníku na: www.toyota.cz

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY SLAVNOSTI

LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY...

Dvacet oceněných exponátů Volba poroty složené z členů organizačního výboru Výjimečné automobily z historie i současnosti Letošní jubilejní 5. ročník ojedinělé automobilové slavnosti...

VIDEO – Toyota Auris Hybrid, Aygo,...

Novinky automobilky Toyota nám představil Martin Peleška, ředitel zastoupení Toyota ČR.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

VIDEO – Toyota Land Cruiser, Toyota...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.