Společnost Shell připravila pro své zákazníky velkou zimní soutěž.

Ve hře je vůz Toyota Corolla, domácí kino Philips, televizor Philips, digitální fotoaparát Olympus a další zajímavé ceny.

Každý, kdo natankuje palivo Shell pětkrát, navíc získá láhev kvalitního červeného nebo bílého vína Vineria za výhodnou 1 korunu.


Soutěže se může zúčastnit kdokoliv. Stačí tankovat u kterékoliv čerpací stanice Shell v České republice, kde za každý nákup (u osobních automobilů nad 25 litrů, u nákladních automobilů nad 3,5 tuny nad 100 litrů paliva) získá zákazník hrací kartu s  kódem, který je klíčem k úspěchu. Tento kód pošle prostřednictvím sms zprávy na číslo uvedené na hrací kartě a během chvilky se dozví, jestli patří mezi šťastné a na jaký dárek se může těšit.


Kód je možné odeslat i prostřednictvím internetu na stránkách www.shell.cz.


Hlavní cenou je vůz Toyota Corolla, dalšími výhrami jsou domácí kino Philips, televizor Philips, digitální fotoaparát Olympus (3x), herní konzoli PlayStation 2 s hrou JAK II: Renegade (30x), autorádio s CD přehrávačem Siemens VDO Dayton (3x), ruční aku vysavač Philips (6x) a hodinky Timex (30x).


Ani ten, kdo nezíská žádnou z cen, však neodjede s prázdnou! Za pět vyplněných hracích karet, které společně s vyplněným kupónem zákazník odevzdá obsluze čerpací stanice, získá láhev kvalitního červeného nebo bílého vína Vineria za výhodnou 1 korunu!

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
SAZ – Evžen Myslivec s.r.o.
Rybalkova 2639, 440 01 - Louny
415 652 154, 603 519 204
prodej.seat@saz-myslivec.cz

Související články

VIDEO – Toyota Land Cruiser, Toyota...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Toyota Corolla 1.6 Valvematic 2017

Toyota Corolla 1.6 Valvematic 2017

Jsou dnes auta lepší než před dvaceti lety? Co taková Toyota Corolla 1.6 Valvematic?

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Toyota GT86 2017

Toyota GT86 2017

Jako jedni z prvních jsme mohli otestovat novou Toyotu GT86. A bez zbytečných řečí musíme říct, že je ještě lepší, než jsme čekali. Ale má přeci jen jeden problém. O něm ale až na konci...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nejpraktičtějším užitkovým vozem roku 2016 je Citroën JUMPY, Peugeot EXPERT a Toyota PROACE

Nejpraktičtějším užitkovým vozem...

V rámci výstavy Transport Expo byly ve středu 23. 11. 2016 vyhlášeny výsledky ankety o „Nejpraktičtější užitkový vůz roku 2016“ : Citroën Jumpy, Peugeot Expert i Toyota Proace:  Cílem...