Společnost Shell pořádá mimořádnou akci na léto a na prázdniny nazvanou SMART LÉTO

U čerpací stanice si vyzvedněte za smart body poukázkovou knížku!

Společnost Shell pořádá mimořádnou akci na léto a na prázdniny nazvanou SMART LÉTO

S poukázkovou knížkou, kterou získáte výměnou za SMART body, můžete vyrazit na návštěvu aquaparků, koupališť, letních kin, zoologických zahrad, hradů a zámků, motokárových tratí a dalších zajímavých míst.

Princip je jednoduchý. Na kterékoliv čerpací stanici Shell si za SMART body vyměníte knížku s kupóny, za které získáte volné vstupenky a další služby v síti více než 90 partnerů SMART LÉTA. Partnerská místa budou označena samolepkami a plakáty „SMART partner“, na kterých bude vyznačena bodová hodnota čerpání dané výhody (vstupenky apod.). Každý, kdo poukázku využije a zodpoví tipovací otázku uvedenou na její zadní straně, stává se navíc účastníkem soutěže o skútr Honda Lead, fotoaparáty Olympus a herní konzole Game Boy Advance.


Podrobné informace o síti partnerů SMART LÉTA, otevíracích dobách, výši vstupného ve SMART bodech či dárcích naleznete ve speciálním katalogu SMART LÉTO, který je k dostání na všech čerpacích stanicích Shell, u partnerů SMART LÉTA.


Celou akci podpoří speciální promo tým, který postupně navštíví všechna partnerská místa SMART LÉTA, ve kterých bude pořádat soutěže pro děti a rozdávat drobné dárky, jako například časopisy, nápoje, zmrzliny, sendviče, energetické nápoje Octane 99 atd.


Akce SMART LÉTO začíná 1. července. Neváhejte, vyměňte své SMART body za poukázkovou knížku, vyberte si, kam pojedete na výlet a vyrazte.


Součástí speciálního letního katalogu SMART LÉTO je také nabídka SMART dárků za velmi výhodné ceny. Najdete v ní vše, co k létu, dovoleným a cestování patří – stan, deku, cestovní lednici, hry a další. Dárky speciální letní nabídky získáte klasickou cestou na čerpacích stanicích Shell, nebo poštou přímo domů.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
PIA CZ spol.s.r.o., o.z. Auto Heller
Cihelní 3160/49b, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
596 606 111
seat@autoheller.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Honda představuje novou verzi Dynamic modelu Jazz Supermini s novým motorem a se sportovněji stylizovanou karoserií

Honda představuje novou verzi Dynamic...

Nový model si uchovává bezkonkurenční všestrannost a špičkový prostor pro cestující ve své třídě. Nová Honda Jazz s novým vzhledem byl představen – před frankfurtským autosalonem...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Honda Adventure Roads 2017: již od 26. června do 3. července

Honda Adventure Roads 2017: již od 26....

Skupina 40 motocyklových nadšenců se v rámci akce Honda Adventure Roads připravuje na životní cestu z Osla na Nordkapp – nejsevernější bod Evropy.      Skupina vlivných jezdců –...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Po představení sériového modelu na ženevském autosalonu 2017 vytvořil zcela nový model Honda Civic Type R na okruhu Nürburgring Nordschleife nový traťový rekord pro vozy s pohonem přední nápravy.

Po představení sériového modelu na...

V dubna 2017 projel tento světoznámý okruh vývojový vůz v čase 7 minut a 43,8 sekundy. Tohoto času na jedno kolo – se dosáhlo během závěrečné fáze testovacího režimu modelu, na...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Zcela nový sportovní čtyřdveřový sedan Honda Civic  v prodeji na našem trhu!

Zcela nový sportovní čtyřdveřový...

První vozy nového Civicu sedan se na konci dubna dostanou k autorizovaným prodejcům Hondy. Ti již teď přijímají první zákaznické objednávky! Desátá generace sedanu Honda Civic –...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Honda Civic Type R – Ženeva 2017

VIDEO – Honda Civic Type R –...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Honda přímo z autosalonu v Ženevě.