Panasonic a Toyota ve Formuli 1

Stáj Panasonic TOYOTA Racing ve svém sídle v Kolíně nad Rýnem v SRN představila veřejnosti nový závodní monopost pro sezónu 2002 světového poháru Formule 1.

V červnu tohoto roku společnosti Matsushita Electric Industrial Co Ltd (Panasonic) a Toyota oznámily uzavření dohody, na základě které se společnost Matsushita stane titulárním sponzorem závodního týmu Formule 1 (F1) Toyota. V rámci sponzoringu, který bude trvat po dobu pěti let od roku 2002 do roku 2006, ponese stáj F1 společnosti Toyota oficiální název „Panasonic TOYOTA Racing“ a její monoposty soutěžící na okruzích F1 po celém světě ponesou po stranách a na zadním přítlačném křídle loga „Panasonic“.


Společnost Matsushita poskytne stáji Toyota F1 také nejmodernější technologie v klíčových oblastech autoelektroniky, AV, IT a telekomunikací, které tým potřebuje pro úspěšný vstup do F1. Stáj Panasonic TOYOTA Racing Team již v současné době v každodenním provozu využívá celou řadu nejnovějších produktů značky Panasonic. Například 15 LCD monitory Panasonic se v boxech využívají pro zobrazování údajů o závodu a členové týmu včetně mechaniků používají odolné notebooky Panasonic.


Členové týmu využívají také další výrobky značky Panasonic – mobilní telefony, digitální fotoaparáty a kamery, video systémy, LCD projektory, paměťové karty SD, navigační systémy DVD a plazmové obrazovky.


Společnost Panasonic plánuje řadu reklamních kampaní zaměřených na spotřebitele, dealery, prodavače a média, jejichž cílem bude zviditelnění účasti značky ve stáji Panasonic TOYOTA Racing Team a další budování image značky jako vedoucího světového výrobce AV, IT a telekomunikačních zařízení. Součástí těchto programů bude propagace produktů, reklamní činnost, speciální akce pro spotřebitele a rozsáhlá kampaň zaměřená na motivaci dealerů a prodavačů v obchodech.


Nejnovější společná aktivita společností Matsushita a Toyota je založena na dlouhodobé a plodné spolupráci při vývoji nejrůznějších technologií, například audiovizuálního vybavení pro automobilový průmysl či baterií pro hybridní vozidla.


Připomínáme čtenářům,že japonská Matsushita Electric Industrial, Co., Ltd., známá v České republice svými produkty značek Panasonic a Technics, je jednou z nejvýznamnějších firem v oblasti vývoje a výroby elektronických zařízení pro spotřebitele i pro průmyslové použití. Matsushita je v České republice reprezentována svým obchodním zastoupením Panasonic Czech Republic, spol. s r. o.


Japonská společnost patří k největším zahraničním investorům v České republice díky své plzeňské továrně na výrobu televizorů (Matsushita Television Central Europe, s.r.o.). V současnosti firma zahájila výstavbu dalšího závodu v Pardubicích (Matsushita Communication Industrial Czech, s.r.o.), který bude produkovat mobilní telefony a autorádia značky Panasonic.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
SAZ – Evžen Myslivec s.r.o.
Rybalkova 2639, 440 01 - Louny
415 652 154, 603 519 204
prodej.seat@saz-myslivec.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY SLAVNOSTI

LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY...

Dvacet oceněných exponátů Volba poroty složené z členů organizačního výboru Výjimečné automobily z historie i současnosti Letošní jubilejní 5. ročník ojedinělé automobilové slavnosti...

VIDEO – Toyota Auris Hybrid, Aygo,...

Novinky automobilky Toyota nám představil Martin Peleška, ředitel zastoupení Toyota ČR.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

VIDEO – Toyota Land Cruiser, Toyota...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.