Nový Peugeot 407: nové potěšení z jízdy

Milovníci automobilového potěšení se mohou těšit na léto, kdy bude nový, stále přitažlivější model 407 v provedení sedan i SW představen veřejnosti.

Nový Peugeot 407: nové potěšení z jízdy

Model Peugeot 407 v provedení sedan a SW svým odvážným i elegantním designem a dynamickými vlastnostmi vyniká v segmentu, kde se často uplatňuje spíše tradiční pojetí a zaměření na objem a funkčnost.

Nový Peugeot 407: nové potěšení z jízdy
Nový Peugeot 407: nové potěšení z jízdy
Nový Peugeot 407: nové potěšení z jízdy

Značka Peugeot stvořila vůz 407 pro náročnou klientelu, kterou oslovují trvalé automobilové hodnoty, estetika, špičkové technologie a jízdní potěšení, což jsou přednosti, které obě verze nabízejí. Verze SW, určená pro volný čas i k profesnímu použití, navíc zákazníkům dává větší svobodu a rozšiřuje možnosti využití.

Peugeot 407 … šelma tělem i duší …

Atraktivní předností verzí 407 sedan a SW je jejich vzhled „šelmy“ a originální estetická vyváženost celé siluety – předsazené a zkosené čelní sklo, mohutná zadní část, velká a výrazná kola…

Přední část s pronikavým pohledem protáhlých světlometů a širokým otvorem sání motoru, který představuje dokonalou symbiózu technických požadavků a odvážného stylového provedení, zavádí nový estetický rukopis, který dnes nalezneme i u dalších modelů značky.

Duše šelmy se projevuje výjimečnými jízdními kvalitami, které vycházejí z perfektně volených technických řešení a přesného nastavení nápravových celků, což se odráží na jejich vynikající účinnosti i komfortu jízdy.

Od samého začátku vyniká Peugeot 407 ušlechtilou estetikou, která ho odlišuje od ostatních vozů v tomto segmentu, a na níž navazují i generace vozů 207 a 308.

Je excelentní z pohledu jízdního projevu – umí sladit aktivní bezpečnost, jízdní potěšení a komfort, vše na té nejvyšší úrovni.

Snahou značky Peugeot je uspokojovat stále náročnější požadavky zákazníků této kategorie vozů, a proto bude v létě uvedena novinka s cílem podpořit atraktivitu tohoto modelu:

  • Nový Peugeot 407 vychází ze všech předností původního modelu, které jsou zákazníky velmi oceňovány, a dále je rozvíjí.
  • Citlivé estetické úpravy oživují styl, jenž stále zůstává velmi dynamický a odvážný, ale současně získává na eleganci, robustnosti a z hlediska exteriéru i interiéru vozu působí kvalitnějším dojmem.
  • Nové komfortní funkce zvyšují atraktivitu jednotlivých verzí a poskytují cestujícím ještě větší pohodlí. Jedná se zejména o tepelný komfort a novou nabídku telematické výbavy.
  • Nové prvky výbavy, jako například přední parkovací asistent, zvyšují jízdní potěšení a oceňované dynamické kvality vozu.

Zmíněný mix novinek ještě doplňuje bohatá nabídka výkonných čtyř a šestiválcových motorů a špičkových technologií dieselového HDI pohonu, u modelu 407 velmi oblíbeného.

Motor 2.0 HDI s manuální šestistupňovou převodovkou dosahuje nyní výkonu 103 kW (140 k), tedy o 3 kW více než původní verze. Vykazuje ještě nižší spotřebu 5,6 l/100 km a emise CO2 jsou omezené na 150 g/km. Motor splňuje budoucí emisní normy Euro 5 a je homologovaný v souladu s těmito limity. Tato nová nabídka je důkazem pokračující snahy značky Peugeot dosahovat u vozu 407 stále lepších ekologických parametrů.

Po rozšíření filtru pevných částic s aditivní technologií u všech verzí 407 poháněných dieselovým HDI motorem, úsporném motoru 1.6 HDI FAP 110 k, který je díky své hospodárnosti a nízkým emisím CO2 (pouhých 140 g/km u sedanu i SW) velmi zajímavý pro fleetové zákazníky, obohatil nabídku také nový motor 2.0 Bioflex na palivo E85, který bude k dispozici pro země s daňovým zvýhodněním biopaliv. (V ČR zatím není k dispozici.)

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - 38. Rally Pačejov se bude konat již tuto sobotu 29. července s centrem v Horažďovicích a Autoklub Peugeot Rally Talent zve všechny své fanoušky k tratím RZ do západních Čech

38. Rally Pačejov se bude konat již tuto...

Pořadatelé z AMK Pačejov připravili pro více než stovku posádek 8 rychlostních zkoušek o celkové délce bezmála 75 kilometrů. Posádka Filip Mareš – Jan Hloušek do nich odstartuje – se...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Peugeot druhým rokem za sebou vítězí v Silk Way Rally

Peugeot druhým rokem za sebou vítězí v...

Cyril Despres/David Castera proměnili dva starty ve dvě vítězství. Jako vítězové Silk Way Rally 2016 triumfují i letos poté – co vedli po celý druhý týden soutěže. Jejich Peugeot DKR č....

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Peugeot si na 11.etapě v Silk Way Rally připsal šesté umístění na prvním a druhém místě

Peugeot si na 11.etapě v Silk Way Rally...

Po 11. etapě Cyril Despres získal několik dalších minut ke svému celkovému vedení v Silk Way Rally, zatímco jeho týmový kolega Stéphane Peterhansel etapu vyhrál. Despres dojel druhý –...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Týmový duch Peugeotu ožil, když Despres v 10.etapě upevnil vedení v Silk Way Rally

Týmový duch Peugeotu ožil, když...

Po včerejších dramatech byla 10.etapa pro Team Peugeot Total mnohem méně komplikovaná, neboť dva zbývající vozy dojely bezpečně do cíle. Cyril Despres/David Castera s vozem Peugeot DKR č. 100...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - V deváté etapě Silk Way Rally Team Peugeot Total prožil dramatické okamžiky,  neboť vedoucí Sébastien Loeb havaroval, Stéphane Peterhansel úžasným způsobem etapu vyhrál a Cyril Depres převzal vedení v soutěži, kterou loni vyhrál je v čele soutěže!

V deváté etapě Silk Way Rally Team...

Po včerejším krátkém volném dnu v Urumqi v  Číně se dnes „Tým snů“ Peugeotu za volanty vozů Peugeot DKR a Peugeot DKR Maxi vrátil do akce v soutěži Silk Way Rally. Sébastien Loeb na...