Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě

– představuje nové robustní, všestranné a novátorské modely, které představují klasický design a schopnosti vozů Jeep®.

Se svou téměř 70 letou zkušeností v oblasti pohonu 4×4 značka Jeep® i nadále splňuje příslib dobrodružství, svobody a nezávislosti pro ty, kdo si užívají života, ať už při jízdě po silnici nebo v terénu.

Robustnost a reakční vlastnosti vozů Jeep® poskytují jejich majitelům pocit bezpečí při sebejistém zvládnutí jakékoliv situace.

„Díky svému legendárnímu dědictví se značka Jeep® stala jednou z nejvíce uznávaných značek na světě,” říká Mike Manley, CEO – značky Jeep® , Chrysler Group LLC.

V roce 2009 tvořila značka Jeep® 43 procenta odbytu společnosti Chrysler Group LLC mimo Severní Ameriku. Jeep® Grand Cherokee byl v minulém roce modelem s nejvyšším prodejním obratem mimo severní Ameriku v rámci značky Jeep®.

Jeep Wrangler Islander

Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě

Limitovaná edice Jeep® Wrangler Islander je k dispozici ve verzích Wrangler a Wrangler Unlimited 4×4 a vychází z modelu Wrangler Sport.

Jeep Wrangler Islander je nabízen v odstínu Surf Blue Pearl Coat, dále v Stone White Clear Coat, Bright Sliver Metallic Clear Coat a Brilliant Black Crystal Clear Coat.

Mezi další prvky exteriéru patří nálepka modelu Islander zvaná „Jeep® Tiki“ na kapotě, která obsahuje souřadnice zeměpisné šířky a délky skutečné polohy a odkazuje na téma „Islander“, dále boční prahy a oblíbená 17 palcová hliníková kola Sparkle Silver Moab s pneumatikami P245/75R17 OWL.

Uvnitř jsou sedadla v provedení Dark Gray s vložkami Surf Blue, modrým štepováním a vyšitým logem „Jeep® Tiki“. Modrým štepování je opatřen také kůží obšitý volant, plážový styl doplňují pryžové podlahové rohože Mopar®.

Další pozoruhodné modely v limitované sérii, jako je Jeep® Wrangler Mountain nedávno představený na Severoamerickém mezinárodním autosalonu 2010, budou i nadále rozšiřovat globální dosah modelu Jeep® Wrangler.

Jeep® Wrangler a Wrangler Unlimited

Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě

Model Jeep Wrangler Sahara Unlimited představovaný v barvě žlutá Detonator přináší do řady Wrangler ještě více vzrušení.

Na hlavních evropských trzích jsou modely Jeep® Wrangler a Wrangler Unlimited nabízeny s mlhovými světly, většími posuvnými slunečními clonami se zrcátky, kompasem a zobrazením vnější teploty.

Nový a vylepšený systém skládací střechy Sunrider® usnadňuje demontování střechy pro zážitek z jízdy na čerstvém vzduchu po silnici i v terénu. Plátěná střecha Sunrider byla nově navržena s novým lanovým systémem, který umožňuje uživateli, aby ji snadno otevřel i zavřel v průběhu několika minut. Zlepšená skládací střecha je vybavena zjednodušeným systémem demontáže, díky kterému není nutné ji zachytávat nebo uvolňovat z podélných nosníků při otevírání nebo zavírání střechy.

Koženková sedadla jsou na modelech Jeep Wrangler nyní nahrazena látkovými sedadly a nová jednobarevná kožená sedadla jsou nyní k dispozici na modelech Jeep Sahara a Rubicon. Navíc je model Wrangler Sport nyní vybaven novou podlahovou konzolou v plné délce.

Modely Jeep Wrangler a Wrangler Unlimited jsou poháněny benzínovým motorem V-6 3,8 litru, který poskytuje výkon 146 kW a točivý moment 315 N•m nebo volitelný naftový 2,8litrový turbodiesel se vstřikováním Common-rail (CRD), který poskytuje výkon 130 kW a točivý moment 410 N•m.

Jeep® Grand Cherokee

Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě

Od svého představení v roce 1992 přinesl Jeep® Grand Cherokee revoluci na trh sportovních užitkových vozů a získal mnohá ocenění po celém světě. Model Grand Cherokee pokračuje v cestě naznačené jeho předchůdci a nadále stanovuje globální standardy díky vyladěné jízdě po silnici, svým schopnostem jízdy v terénu a celkové výkonnosti.

Na hlavních evropských trzích je Jeep Grand Cherokee k dispozici v modelech Laredo, Limited a Overland. Aby byly uspokojeni i nejnáročnější zákazníci, výbava Executive Appearance Group pro Overland obsahuje sedadla z usně napa v barvě Dark Slate, lesklé ozdobné lišty prahů dveří Mopar (z leštěné nerezové oceli), 18palcová kola BBS a pneumatiky 245/60R18, včetně plnohodnotné rezervní pneumatiky s příslušným diskem.

Jeep® Grand Cherokee je vybaven benzínovým motorem V-6 3,7 litru, 3,0litrovým turbodiesel V-6 motorem a benzínovým motorem V-8 5,7 litru HEMI®.

Jeep® Cherokee

Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě

Jeep® Cherokee poskytne zákazníkům požitek z jízdy na čerstvém vzduchu, jak to dokáže „jedině Jeep®”, a to díky zcela výjimečné střeše Sky Slider otevírající se po celé její délce.

Střecha Sky Slider se může rychle přesunout do několika poloh, včetně polohy zcela vpředu, zcela vzadu nebo do libovolné částečně otevřené polohy, a to pohodlným stiskem jediného tlačítka.

Jeep Patriot

Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě

Kompaktní Jeep Patriot představuje skutečnou hodnotu, protože v sobě kombinuje kompaktnost, bezpečnostní prvky a flexibilitu interiéru sportovního užitkového vozu (SUV) s výkonností, ovladatelností a nízkou spotřebou paliva. Díky tomu, že Jeep Patriot představuje kombinaci zábavy, svobody, funkčnosti a schopností pohonu 4×4, se odlišuje výrazně od konkurence.

Se svým moderním interiérem a klasickým exteriérem ve stylu značky Jeep, včetně tradičních kulatých světlometů Jeep, masky chladiče se sedmi svislými štěrbinami, lichoběžníkových výřezů pro kola a silného postoje, rozšiřuje model Jeep Patriot klasický design značky Jeep, aby přilákal nové zákazníky.

Patriot je určen pro zákazníky, kteří touží po možnostech pohonu čtyř kol i po efektivitě pohonu předních kol a hledají atraktivní cenu.

Jeep® Compass

Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě
Značka Jeep na Autosalonu v Ženevě

Značka Jeep® posiluje svoji přítomnost na trhu kompaktních vozů SUV prostřednictvím modelu Jeep® Compass, který poskytuje zábavu, svobodu, užitkovost, časem ověřené naftové i benzínové motory a schopnosti pohonu 4×4, a to vše za fantastickou cenu.

Kompaktní a mrštný vůz Jeep® Compass přináší smysl pro dobrodružství na trh kompaktních SUV díky tomu, že v sobě kombinuje kompaktnost a funkčnost vozů SUV s výkonem, jízdními vlastnostmi a spotřebou paliva. Compass a jeho stájový kolega Patriot jsou první vozidla značky Jeep® vybavené plně nezávislým zavěšením nápravy pro pohodlnou jízdu a ovladatelnost na silnici i vlastnosti přinášející potěšení z jízdy.

Vydalo tiskové oddělení Chrysler Czech Republic s.r.o.

Největší obchodní dům

automobilů v ČR

 

Motto AUTO JAROV zní: „Prodejem naše služby nekončí...”

Kontakt:
AUTO JAROV, s.r.o.
130 00 Praha 3, Osiková 2
251 002 111
autojarov@autojarov.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Auto Anex s.r.o.
Žerotínova 378, 405 02 - Děčín III
412 558 098
seat@autoanex.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nové crashtesty s nepříjemným překvapením

Nové crashtesty s nepříjemným...

Nové výsledky nezávislých bezpečnostních zkoušek aut přinesly nepříjemné překvapení. Zcela propadl vůz Fiat Panda. Zklamala také nová verze off-roadu Jeep Wrangler. Naopak modely Audi Q3, BMW...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Aktuálně nejlepší česká tenistka Karolína Plíšková se spolu se sestrou Kristýnou stala novou tváří značky Mototechna

Aktuálně nejlepší česká tenistka...

Nejlepší současná tenistka Češka Karolína Plíšková se dnešním podpisem smlouvy se společností AURES Holdings stala jednou z tváří značky zánovních vozů Mototechna. Mototechna poskytne...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - NOVÝ VIDEO POŘAD – AutoPeriskop

NOVÝ VIDEO POŘAD – AutoPeriskop

Opět jsme pro vás připravili speciální přehled novinek, doporučení a testů tentokrát i se známými osobnostmi v motoristickém pořadu AutoPeriskop. V pořadu uvidíte a uslyšíte komentáře...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Generátor dálkových autoovladačů KD-900 se čtečkou frekvencí

Generátor dálkových autoovladačů...

Zabýváte se výrobou autoklíčů a pracujete s dálkovými ovladači? Pak jistě víte, že vybavení kvalitními a moderními přístroji může značně ulehčit práci každému klíčaři. Takovým...