Ve jménu Kmene CUPRA

Španělská automobilka připravila pro modely Formentor a Ateca dvě speciální edice s označením Tribe Edition vytvořené v Barceloně členy Kmene CUPRA. Oba vozy prosazují hodnoty Kmene svým nápaditým, energickým, exkluzivním a moderním designem.

Zdroj: CUPRA

Zdroj: CUPRA

Kmen CUPRA je personifikací značky a zdůrazňuje její úsilí být nekonvenčním vyzývatelem. Zahrnuje nositele změn, lidi, kteří sdílejí zvyky, hodnoty, vyhraněný styl, vášnivého ducha a neochvějný postoj. Modely Formentor a Ateca ve speciálních edicích Tribe Edition zrcadlí jejich vášeň a ochotu zpochybňovat konvence.

Speciální edice vycházejí z individuality každého vozu, k níž přidávají nový styl a svěží impulz v podobě výběru nových barev, kol z lehké slitiny a ušlechtilých detailů v exteriéru a interiéru.

Speciální edice Tribe Edition

CUPRA Formentor Tribe Edition se dodává se všemi variantami pohonu s označením VZ. První model navržený a vyvinutý výhradně pro značku CUPRA nabízí v této verzi ještě více exkluzivity, která umocňuje esenci tohoto vysokovýkonného vozu kategorie crossover SUV.

Nové vnější designové prvky zvýrazňují charakter modelu, ať se jedná o tmavě chromovaný nápis CUPRA, nebo o masku chladiče, ochranné lišty, kryty vnějších zpětných zrcátek a 19“ kola z lehké slitiny v matně černém odstínu Sport Black.

Zdroj: CUPRA

Svěží šeď a čerň

Vzhled umocňuje nově nabízená exkluzivní barva Cliff šedá, která přináší novou dimenzi v porovnání s odstínem Midnight černá, nabízeným na přání. Vylepšen však nebyl pouze exteriér.

V černém interiéru modelu CUPRA Formentor Tribe Edition přivítá cestující nová atmosféra, kterou vytváří speciální čalounění sedadel tkaninou z mikrovlákna Dinamica a kůží Nappa ve spojení s pedály z tmavého hliníku. Modernost a sportovnost vozu zdůrazňuje jedinečná interpretace charakteru značky CUPRA. Model CUPRA Formentor Tribe Edition je kompletně dotaženým vozem, splňujícím nejvyšší nároky členů Kmene CUPRA. Proto byla sériová výbava obohacena o vyspělé komfortní prvky včetně například Top view kamery, bezdotykového ovládání 5. dveří, Travel Assist nebo praktické přihrádky Connectivity box pro bezdrátové nabíjení smartphone.

Tribe Edition na základě modelu CUPRA Ateca vychází z jeho mimořádných předností a jeho okouzlujícímu vnějšímu vzhledu dodává ještě větší hloubku a umocňuje jeho odvážný vnitřní design.

Tribe Edition se od ostatních verzí odlišuje nabídkou barev karoserie v odstínech Magic černá a Camouflage zelená, s nimiž ladí nová, exkluzivní 20“ kola z lehké slitiny v dvoubarevném designu s matně černou a měděnou barvou (měděné jsou také brzdové třmeny sériově dodávaných výkonných brzd Brembo) a černě chromovaný nápis CUPRA. Výsledkem je ještě vyšší úroveň sofistikovanosti a

CUPRA spustí výrobu vozů CUPRA Formentor a Ateca Tribe Edition na konci letošního roku. Na českém trhu startují speciály Tribe Edition od 1 574 900,- Kč v případě modelu Ateca (2.0 TSI 300k DSG 4WD) a 1 239 900,- Kč (2.0 TSI 245k DSG) v případě modelu Formentor.

 

Specializovaný servis a prodej vozů Mercedes Benz a AMG.

Servis, lakovna, klempírna, řešení pojistných událostí, financování Mercedes Benz a AMG.

 

Kontakt:
CAR MOTORS MB
Praha 3, Koněvova 143
+420 737 209 090
prodej@carmotorsmb.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Máca s.r.o.
Znojemská 86, 586 01 - Jihlava
567 302 971
jsedlak@automaca.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nové modely CUPRA Formentor a CUPRA Leon

Nové modely CUPRA Formentor a CUPRA Leon

Značka s rolí nekonvenčního vyzývatele odhalila nové modely CUPRA Formentor a CUPRA Leon, které navážou na úspěchy svých předchůdců modernizovaným designem a mnoha vylepšeními. Nová CUPRA...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Zrodila se hvězda: CUPRA Born VZ

Zrodila se hvězda: CUPRA Born VZ

CUPRA Born je prvním zcela elektrickým modelem mladé španělské značky, která mu dala do vínku dokonalou kombinaci elektrifikace se sportovními výkony. Teď automobilka stupňuje intenzitu svého...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - CUPRA Formentor VZ5: Vrchol Dynamiky a Výkonu

CUPRA Formentor VZ5: Vrchol Dynamiky a...

CUPRA Formentor, pojmenovaný po divokém mysu na Mallorce, je prvním vozidlem navrženým speciálně pro značku CUPRA. Tento vysokovýkonný crossover představuje dokonalou symbiózu krásy a síly,...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta -

SEAT nainstaluje 39 000 solárních panelů. Ztrojnásobí kapacitu vlastní výroby z OZE Společnost SEAT S.A. ztrojnásobí kapacitu vlastní výroby elektrické energie z obnovitelných zdrojů...

CUPRA Tavascan: Sen značky se stává...

CUPRA představila hrdinu nové éry, své první zcela elektrické SUV kupé a druhý elektromobil po modelu Born. Tohle je Tavascan, nové ztělesnění elektrifikované vize značky. CUPRA Tavascan...