Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června

Úvodní proslov přednesl předseda představenstva BMW AG Dr. Helmut Panke

Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června
Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června
Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června
Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června
Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června
Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června


Dámy a pánové,


Vítejte v Mnichově. Jsem rád, že jste zde. Dnes večer oslavíme světovou premiéru: představujeme BMW řady 1.


Při příležitosti této světové premiéry jsme často dostávali otázku: Proč BMW představuje řadu 1 a proč právě nyní? Rád bych vám vysvětlil, proč je BMW 1 správným vozem přicházejícím ve správný čas .


Existuje pro to pět důvodů:


Především je nutné pohlížet na BMW řady 1 v kontextu iniciativy BMW Group v oblasti produktů. Rozměry našeho BMW řady 3, včetně kompaktního vozu této řady, se průběžně zvětšují, tak jako u ostatních modelových řad. Tím se v portfoliu našich produktů otevřel prostor ve třídě malých vozů mezi MINI a BMW řady 3. Kromě toho jsou malé sportovní vozy pro naši značku tradicí.


Za druhé, v budoucnosti bude konkurence na trhu vysoce kvalitních prémiových výrobků o mnoho silnější než u vozů vyráběných ve velkých objemech: podle předpovědí vzroste v následujících deseti letech automobilový trh ve třídě prémiových vozů dvakrát více než u ve velkém vyráběných vozů.


Za třetí, současná třída kompaktních vozů je největším automobilovým segmentem. Každoročně se v tomto segmentu prodá více než 12 milionů vozů a do roku 2010 vzroste tento trh o dalších 20%. Prémiový segment kompaktní třídy má před sebou do roku 2010 50% růst. Tento trend je následkem velké poptávky po odlišení se, individualismu a prémiové kvalitě spojované s touto třídou. Tato poptávka nebyla ještě stoprocentně naplněna. Náš originální výrobek – BMW řady 1 – je odpovědí na tuto skutečnost.


Za čtvrté, vidíme skvělou příležitost pro úspěch BMW řady 1 u nové a mladší cílové skupiny. Tyto moderní zákaznické skupiny zvýšily v mezinárodním měřítku svou kupní sílu a stále více poptávají univerzální, vysoce kvalitní a výjimečné sportovní vozy.


A závěrem, výrobní koncept zvyšuje ekonomickou převahu BMW řady 1. Pravidlem je, že naši zákazníci nežádají jen jakýkoli vůz, ale vůz speciální a osobitý. Řada 1 kompletně naplní touhu našich zákazníků po zvýšené individuálnosti a rozdílnosti. Základem pro to je koncepce „výroby na zakázku“. Stejně jako u ostatních produktů naší společnosti budou BMW řady 1, které se budou vyrábět v Regensburgu, vyráběny většinou na základě objednávek zákazníků. .


BMW řady 1 si získá své místo na trhu vysokou kvalitou, individuálním charakterem a osobitostí, a ne politikou nízkých cen a slev.


Jakmile se BMW řady 1 dostane na trh, očekáváme, že se hodnota jeho prodejů za rok dostane do řádu šesticiferného čísla. BMW řady 1 nám umožní plné využití potenciálu pro další růst naší společnosti. .


Na závěr mi dovolte malé shrnutí: BMW řady 1 je základním stavebním kamenem pro expanzi BMW Group do nového segmentu trhu. Jedná se o první a jediný vůz ve třídě kompaktních vozů, který se vyznačuje dynamikou a kvalitou očekávanou u značky BMW.


U BMW řady 1 můžeme bezpečně konstatovat: nic se mu nepodobá. Jinými slovy: nová řada 1 je ryzím BMW.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

KIA Czech za dobu své existence na českém trhu prodala téměř 70 000 vozů.

Kia Motors Corporation – výrobce kvalitních automobilů pro všechny mladé duchem.

Kontakt:
KIA CZECH s.r.o.
V Oblouku 128 Čestlice, Praha - východ 252 43 Průhonice
INFOLINKA KIA 222 999 333
kia-info@kia.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - BMW zahajuje v Thajsku výstavbu závodu na výrobu vysokonapěťových baterií.

BMW zahajuje v Thajsku výstavbu závodu...

BMW položila v thajském Rayongu základní kámen k výstavbě výrobního závodu na produkci vlastních vysokonapěťových baterií 5. generace. BMW Group tak připravuje další továrnu na výrobu...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nové BMW M4 Coupé a Cabrio: Dokonalost od 2 milionů

Nové BMW M4 Coupé a Cabrio: Dokonalost...

Více výkonu, výraznější design, nové možnosti individualizace a digitální inovace. Divize BMW M představuje nové modely M4: Coupé i Cabrio s ještě intenzivnějšími geny ze světa...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nové BMW X5 Protection VR6

Nové BMW X5 Protection VR6

Nové provedení nejprodávanějšího pancéřovaného vozu světa s klasifikací VR6 přichází s přepracovaným designem a upraveným interiérem se špičkovými prvky digitalizace – přebírá...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - BMW ALPINA B5 GT: Nejvýkonnější ALPINA pro 250 vyvolených

BMW ALPINA B5 GT: Nejvýkonnější ALPINA...

Už více než 50 let se značka ALPINA věnuje vývoji a výrobě výjimečných automobilů pro znalce a nadšence. Pro ně letos nabízí jednu lahůdku. Model B5 GT coby vrcholné provedení BMW řady 5...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nové BMW 5 bude prvním vozem schváleným pro autonomní jízdu do rychlosti 130 km/h v Německu

Nové BMW 5 bude prvním vozem...

BMW Group je první automobilkou v Německu, která může nabídnout systém pro částečně automatizovanou jízdu rychlostí až 130 km/h. Spolkový dopravní úřad Kraftfahrtbundesamt (KBA) udělil...