SPECIÁLNÍ EDICE „C-SERIES“ NYNÍ K DISPOZICI U VOZU C4 CACTUS

 • Po úspěchu sběratelské edice „Origins“, oslavující v roce 2019 sté výročí značky, nabízí Citroën v roce 2020 novou speciální průřezovou řadu s názvem „C-Series“. Odkazuje na „C“ jako Citroën a na komfort (Confort) a charakter (Caractère) designu jeho modelů.
 • Tato speciální edice vyniká specifickými barvami a materiály a přitahuje atraktivní výbavou zvyšující komfort.
 • Nová generace vozu C4 Cactus, který se od svého uvedení na trh v roce 2018 dokázal v segmentu kompaktních sedanů prosadit a dosáhl více než 160 000 prodaných kusů, je po SUV C3 Aircross druhým modelem řady „C-Series“ na trhu.

Post-production : Astuce Productions

Post-production : Astuce Productions

 1. C4 CACTUS, NOVÁ ÚSPĚŠNÁ GENERACE S VÍCE NEŽ 140000 PRODANÝMI VOZY

Tato nová generace vozu C4 Cactus, která byla uvedena na trh na začátku roku 2018 a byla ve srovnání s první generací kompletně přepracována, se dokázala ve vysoce konkurenčním segmentu kompaktních sedanů prosadit. Vůz svým jedinečným designem, vynikajícím komfortem a technologiemi vůz okouzlil již více než 140 000 zákazníků.

Post-production : Astuce Productions

C4 Cactus nabízí moderní charakterní a plynulý styl a pyšní se možnostmi personalizace, která díky barevným prvkům v předním nárazníku a na dílech Airbump® na předních dveřích umožňuje 24 kombinací. Tato nová generace vozu C4 Cactus přenesla komfort do nové dimenze, a to díky dvěma inovacím, které jsou plodem programu Citroën Advanced Comfort® a zvyšují pohodu a klid na palubě: odpružení podvozku s tlumiči s progresivními hydraulickými dorazy® (Progressive Hydraulic Cushions® – PHC), které zákazníkům zprostředkovávají dojem jízdy na „létajícím koberci“ a umožňují odfiltrovat a pohltit velké i drobné nedokonalosti povrchu, aniž by to zhoršovalo stabilitu a potěšení z jízdy, a sedadla Advanced Comfort, jež nabízí vizuální a dynamický komfort, příjemné držení těla a jsou zárukou pohodlného sezení, takže se člověk v interiéru vozu cítí jako v bavlnce. Vůz přímo vybízí k cestování.

Post-production : Astuce Productions

 1. C4 CACTUS C-SERIES, DOKONALE KOMFORTNÍ KOMPAKTNÍ SEDAN ELEGANTNÍHO VÝRAZNÉHO VZHLEDU

Speciální edice „C-Series“ je po SUV C3 Aircross, kde se objevila v prosinci 2019, nyní k dispozici i u vozu C4 Cactus. Tato speciální průřezová edice podtrhuje charakter a pohodlí vozů a zdůrazňuje použité barvy a materiály a výbavu usnadňující pobyt na palubě.

Při pohledu zvenku si vůz C4 Cactus C C-Series zachovává kultivovaný a elegantní design modelu C4 Cactus v kombinaci s balíčkem Pack Color Anodised Deep Red, který tvoří barevné prvky Airbump® a barevné lišty mlhových světel. Přední dveře pod zpětnými zrcátky zdobí výrazné reliéfní logo „C-Series“.

Odstíny karoserie ​​ jsou jak střízlivé, tak elegantní, od bílé (Blanc Banquise nebo Blanc Perle Nacré) přes šedou (Gris Acier nebo Gris Platinium) po černou (Noir Obsidien), a vytvářejí 5 sladěných, originálních a elegantních kombinací.

Post-production : Astuce Productions

Post-production : Astuce Productions

Atmosféra uvnitř vozu je specifická pro speciální edici „C-Series“. Palubní deska z materiálu TEP Grey s popruhy a přezkami před sedadlem spolucestujícího, v nejčistší tradici světa zavazadel a cestování, je elegantní a příjemná. Ladí s dokonale komfortními sedadly Advanced Comfortbílým prošitím a kontrastní červenou vodorovnou linií v horní části opěradel odkazující na barevné prvky exteriéru. Logo „C-Series“ na štítcích sedadel připomíná cestujícím exkluzivní charakter celé edice. Vpředu i vzadu vše doplňují specifické černé koberečky s červeným prošitím.

Verze „C-Series“, která vychází z elegantní a komfortní verze výbavy Feel, nabízí navíc:

 • výbavu, která posiluje komfort na palubě vozu C4 Cactus, zjednodušuje každodenní život a umožňuje klidné cestování. Tvoří ji elektrické sklápění zpětných zrcátek a výškové nastavování sedadel řidiče.
 • tónovaná boční a zadní okna zvýrazňující ladný a propracovaný design vozu C4 Cactus.

C4 Cactus C-Series přebírá úsporné a výkonné motory – benzínový PureTech a dieselový motor BlueHDi – používané u verze Feel: PureTech 110 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou a BlueHDi 100 S&S také s manuální šestistupňovou převodovkou.

C4 Cactus C-Series je v České republice nabízen za následující ceny:

 • C4 Cactus C-Series 1.2 PureTech 110 S&S MAN6 nyní za akční cenu 394900 Kč
 • C4 Cactus C-Series 1.5 BlueHDi 100 S&S MAN6 nyní za akční cenu 419900 Kč

 

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Autorizovaný dealer a opravce OPEL

Člen koncernu TUkas

Kontakt:
AUTO-STAIGER CZ A.S.
Praha 10, Černokostelecká 621/122
+420 271 009 111
servis.opel@auto-staiger.cz

Související články

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - DS Techeetah, vedoucí jezdec i tým v šampionátu ABB FIA Formula E, se připravuje obhájit v Berlíně své tituly!

DS Techeetah, vedoucí jezdec i tým v...

DS Automobiles a její partner Techeetah se od středy 5. srpna do 13. srpna vrací na mistrovství Formule E, jehož 6 závodů proběhne bez diváků na trati Berlín–Tempelholf. Prémiová značka...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - DS FINANCE: NABÍDKA FINANCOVÁNÍ

DS FINANCE: NABÍDKA FINANCOVÁNÍ

Značka DS ve spolupráci se svým partnerem, společností ESSOX s.r.o., připravila pro své zákazníky speciální nabídku financování s cílem usnadnit jim pořízení nového automobilu, tak aby...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - ZNAČKA DS JE PARTNEREM MÓDNÍ NÁVRHÁŘKY NATALI RUDEN

ZNAČKA DS JE PARTNEREM MÓDNÍ...

Značka DS se při tvorbě automobilů inspiruje světem módy haute couture, prostředím pařížských butiků a avantardních pokrokových technologií.  Vrací se ke známým charakteristickým...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Značka DS na ECO energy Rally Bohemia 2020 s vozem DS 3 CROSSBACK E-TENSE nabrala cenné zkušenosti

Značka DS na ECO energy Rally Bohemia...

Posádka Zdeněk Trnka – Zdeněk Smolík se na ECO energy Rally Bohemia 2020 se 100% elektromobilem DS 3 CROSSBACK E-TENSE umístila na 9.místě v poháru WRE – Pohár pořadatele – rally...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - DS vysílá na ECO energy Rally Bohemia 2020 posádku s vozem DS 3 CROSSBACK E-TENSE

DS vysílá na ECO energy Rally Bohemia...

DS Automobiles nominovalo posádku Zdeněk Trnka – Zdeněk Smolík na ECO energy Rally Bohemia 2020 se 100% elektromobilem DS 3 CROSSBACK E-TENSE do poháru WRE – Pohár pořadatele – rally...