Protektorované nákladní pneumatiky Goodyear Dunlop

Nabídka protektorovaných pneumatik společnosti Goodyear Dunlop se skládá ze tří teplých a tří studených typů protektorů.

Protektorované nákladní pneumatiky Goodyear Dunlop
Protektorované nákladní pneumatiky Goodyear Dunlop
Protektorované nákladní pneumatiky Goodyear Dunlop

Protektory využívají jako základ různé typy koster pneumatik značek Goodyear a Dunlop.

Mezi teplé protektory patří řady TreadMax, MultiTread a NextTread.

Pneumatiky TreadMax a MultiTread využívají pouze nejnovější kostry společnosti Goodyear Dunlop, stejné směsi a dezény běhounů jako nové pneumatiky Goodyear a Dunlop. NextTread jsou kvalitní teplé protektory s širokou škálou osvědčených běhounových dezénů Goodyear a Dunlop a mohou být vyrobeny na základě jakéhokoli typu kostry.

Studená řada protektorů

– Goodyear Dunlop přichází také jako součást programu NextTread a nabízí kvalitní protektorování všech typů pneumatik. Tato řada zahrnuje tři různé typy řešení studeného protektorování pod názvy UniCircle, UniWing a UniTac.

UniCircle

– jsou výsledkem nejmodernější technologie studeného protektorování. Kruhové běhounové pásy jsou vytvořeny tak, aby přesně seděly na očištěné kostře, k čemuž jsou využívány speciální stroje. To zajišťuje vynikající jednotnost protektoru, nízké vibrace a vysoký kilometrový proběh. Řada UniCircle se může pochlubit 28 různými dezény běhounů pneumatik Goodyear a Dunlop, které pokrývají všechna možná využití včetně dálkové a regionální dopravy, smíšeného provozu, nezpevněné vozovky, městského a zimního provozu, v celkem asi 60 různých rozměrech.

UniWing

– využívají pokročilé technologie studeného protektorování. Charakterizuje je tvarovaný běhounový pás umožňující lepší osazení kostry, díky němuž poskytuje dobrou jednotnost a vysoký kilometrový proběh. Protektory UniWing zahrnují 27 dezénů Goodyear a Dunlop a přibližně 70 rozměrů.

UniTac

– používají plochý pás běhounu při studeném protektorování. Dostupná je celá řada dezénů i rozměrů a tyto protektory poskytují vynikající užitnou hodnotu. UniTac nabízí 22 dezénů Goodyear a Dunlop a zahrnuje asi 60 rozměrů.

Koncept několikanásobné životnosti a protektorování Goodyear Dunlop

Koncept několikanásobné životnosti, který společnost Goodyear Dunlop aktivně propaguje, má za cíl nejen zajistit maximální životnost jejích nových pneumatik, ale také udržet stálou výkonnostní úroveň a šetrnost k životnímu prostředí díky použití menšího množství materiálu a menšímu množství odpadu. Tento koncept vyžaduje promyšlenou strategii správy pneumatik, aby se zajistilo, že pneumatiky nebudou poškozovány nevhodným použitím nebo nesprávným tlakem. Pokud hloubka běhounu dosáhne doporučené úrovně, je nutné profesionální prořezání, a poté ve správné hloubce běhounu následuje protektorování. Protektor pak může být prořezán a při správném používání a údržbě pneumatik je možné další protektorování.

Protektorované pneumatiky a běhounové pásy Goodyear Dunlop jsou vyvíjeny stejnými vývojovými týmy jako nové pneumatiky.

Stále se představují nové dezény protektorů společně se zaváděním nových pneumatik. To napomáhá flotilám maximálně využít celého potenciálu pneumatik díky konceptu mnohonásobné životnosti. Celoevropská síť certifikovaných partnerů pro oblast protektorování autorizovaných společností Goodyear zajišťuje, aby byla dostupná rozsáhlá řada produktů a běhounových pásů studeného protektorování, jež pokrývají veškeré potřeby dnešních dopravních využití.

Protektorování Goodyear Dunlop je součástí firemního programu Fleet First, jenž integruje správu pneumatik a služeb s nimi spojených. Ten doplňuje servisní linku Serviceline 24 – celoevropskou asistenční službu, FleetOnlineSolutions – moderní software pro správu pneumatik a TruckForce – síť poskytovatelů služeb po celé Evropě.

Goodyear

Goodyear je jedním z největších světových výrobců pneumatik. Společnost zaměstnává přibližně 69 000 pracovníků a své výrobky vyrábí v 52 závodech ve 22 zemích světa. V inovačních centrech v Akronu, Ohio a v Colmar-Berg, Lucembursko jsou vyvíjeny nejmodernější výrobky a služby, které stanovují technologické a výkonnostní standardy pro celé odvětví.

Sortiment pneumatik společnosti Goodyear Dunlop Europe pro nákladní vozidla a autobusy zahrnuje přes 400 různých typů pneumatik ve vice než 55 rozměrech. Pneumatikami Goodyear svá vozidla standardně vybavuje mnoho předních světových výrobců nákladních vozidel, včetně DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault Trucks, Scania a Volvo. Goodyear rovněž dodává pneumatiky všem hlavním výrobcům návěsů a přívěsů. Díky program Fleet First, do kterého patří servisní síť TruckForce, silniční asistenční služba ServiceLine 24h, asistenční služba Mobility, elektronický systém řízení pneuhospodářství FleetOnlineSolution a Goodyear Retread Technologies, poskytuje společnost Goodyear nejkomplexnější program specializovaných služeb ve svém oboru.

Více informací naleznete na www.goodyear-cz.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - K pětině smrtelných nehod chodců dochází na vyznačených přechodech

K pětině smrtelných nehod chodců...

Přestože vyznačený přechod na vozovce by měl být pro chodce zcela bezpečnou zónou, aktuální čísla ze statistik hovoří o opaku. Vysoký počet usmrcených chodců však nemá souvislost pouze...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Poprvé za volantem modelu CUPRA Formentor

Poprvé za volantem modelu CUPRA Formentor

Vývojový tým značky CUPRA sdílí své dojmy získané za volantem modelu Formentor, který zanedlouho vyjede i na české silnice Pět jízdních režimů umožní spolu s anatomickými sedadly...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Čtyři nezbytné asistenční systémy ve výbavě současných a budoucích automobilů

Čtyři nezbytné asistenční systémy ve...

Asistenční systémy usnadňují řidiči řízení vozidla a zvyšují bezpečnost cestujících Používání vyspělých bezpečnostních funkcí by mohlo v příštích 10 letech zachránit v Evropě...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - CUPRA Formentor: „Proměnili jsme přírodu v barvu“

CUPRA Formentor: „Proměnili jsme...

CUPRA Formentor nabízí paletu tří exkluzivních barev inspirovaných přírodou: matné odstíny Petrol modrá, Magnetic šedá a Graphene šedá Příprava palety laků pro první CUV značky CUPRA...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hyundai prodlužuje spolupráci s fotbalovou reprezentací, zaměří se na elektrifikované modely

Hyundai prodlužuje spolupráci s...

Úspěšná spolupráce Hyundai Motor Czech a české fotbalové reprezentace bude pokračovat. Automobilka s výrobním závodem v Nošovicích na Frýdecko-Místecku prodlužuje s Fotbalovou asociací...