Prahu ovládnou americké motocykly i automobily

O prvním zářijovém víkendu se holešovické Výstaviště Praha promění v přehlídku ikonických amerických motocyklů v rámci akce Prague Harley Days 2022. Ale chybět nebudou ani poslední modely několika významných amerických automobilových značek.

Tradiční setkání majitelů motocyklů legendární americké značky Harley Davidson slaví letos jubilejních deset let a tomu odpovídá také velmi atraktivní program této třídenní akce, který začíná již v pátek 2. září od 15 hodin na holešovickém Výstavišti. Během víkendu připravili pořadatelé mimo jiné Spanilou jízdu motocyklů Harley Davidson se zastávkou na Václavském náměstí a součástí akce bude rovněž 3denní Burgerfest s kulinářskými specialitami především americké kuchyně.

Návštěvníci však určitě ocení především možnost „ochutnat“ novinky v modelové řadě motocyklů Harley Davidson včetně „custom“ verzí, které se zde objeví mimo jiné v rámci poslední zastávky road show „Harley on tour 2022“.

Příjemným zpestřením v podobě soutěže a krásy ženského moderního tance bude také Pole Dance Battle a výstaviště zaplaví vedle plánovaného airshow i americká hudba v rámci živých vystoupení hudebních skupin, a to do nočních hodin. Ale stejně jako v minulých ročnících zde nebudou chybět také americké automobily.

Dlouholetý partner Prague Harley Days, společnost TUCAR Plus, dá návštěvníkům možnost vyzkoušet aktuální novinky několika legendárních amerických značek. Hvězdou expozice bude RAM 1500 speciálně upravený pro expedice, tedy podvozkově zvýšený, osazený koly většího rozměru a s offroadovými doplňky. Stejného výrobce vozů RAM bude reprezentovat také vrcholná verze s označením TRX, doplněná standardními specifikacemi Limited a Laramie. Příznivce americké klasiky rozhodně potěší prezentace značky Dodge s modely Challenger SRT, Charger a chybět nebude ani ryze rodinné výkonné SUV Durango.

Značku JEEP budou na expozici TUCAR reprezentovat dvě velké hvězdy, Vagoneer a Grand Cherokee. V Evropě již velmi opomenutý segment rodinných MPV vozů připomene na pražském Výstavišti aktuální model Chrysler Pacifica.

A nakonec pro milovníky „adventure style“ odprezentuje společnost TUCAR nástavbu Camper společně se dvěma typy střešních stanů, a to nejen na offroadové vozy. Prague Harley Days se konají od 2. – 4. září 2022.

 

KIA Czech za dobu své existence na českém trhu prodala téměř 70 000 vozů.

Kia Motors Corporation – výrobce kvalitních automobilů pro všechny mladé duchem.

Kontakt:
KIA CZECH s.r.o.
V Oblouku 128 Čestlice, Praha - východ 252 43 Průhonice
INFOLINKA KIA 222 999 333
kia-info@kia.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
PIA CZ spol.s.r.o., o.z. Auto Heller
Cihelní 3160/49b, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
596 606 111
seat@autoheller.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - TUCAR ozdobí náplavku americkými hvězdami

TUCAR ozdobí náplavku americkými hvězdami

Premiéra společnosti TUCAR na pražské výstavě Auta na náplavce 2019 Jedinečné modely třech amerických značek Dodge Durango, RAM 1500 a Cadillac XT5 ozdobí výstavní expozici TUCAR odhalí také...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Generátor dálkových autoovladačů KD-900 se čtečkou frekvencí

Generátor dálkových autoovladačů...

Zabýváte se výrobou autoklíčů a pracujete s dálkovými ovladači? Pak jistě víte, že vybavení kvalitními a moderními přístroji může značně ulehčit práci každému klíčaři. Takovým...