Generátor dálkových autoovladačů KD-900 se čtečkou frekvencí

Zabýváte se výrobou autoklíčů a pracujete s dálkovými ovladači? Pak jistě víte, že vybavení kvalitními a moderními přístroji může značně ulehčit práci každému klíčaři. Takovým přístrojem je i novinka na trhu: zařízení pro práci s autoklíči a dálkovými ovladači KD-900. Jedná se o unikátní univerzální přístroj, se kterým je možné připravit různé typy dálkových ovladačů mnoha automobilových značek. Tento přístroj Vám umožní připravit širokou škálu dálkových ovladačů mnohem rychleji a snadněji než dříve.

Podívejte se na instruktážní video, ve kterém Vám Vojtěch Zíma, servisní technik KLÍČOVÉHO CENTRA H&B Group s. r. o., tento generátor představí, a zjistěte, jaké výhody přináší:

Na rozdíl od svého předchůdce KD-200, který je pro použití nutné připojit k počítači, má KD-900 tu výhodu, že jej lze používat i bez počítače. K zařízení se vyrábí sedm různých druhů univerzálních ovladačů a na každý z nich lze s pomocí KD-900 naprogramovat všechny podporované typy automobilů.

Ve videu Vám technik KLÍČOVÉHO CENTRA H&B Group názorně předvede, jak snadno a rychle naprogramovat libovolný univerzální ovladač. Jak sami uvidíte, postup je skutečně velmi jednoduchý a nezabere ani dvě minuty. Po jeho provedení je ovladač okamžitě připravený k přihlášení do vozu.

Dálkový ovladač je navíc možné doplnit o planžetu a čip a poté funguje jako kompletní autoklíč. Čerstvou novinkou roku 2015 je nový univerzální dálkový ovladač NB02 určený pro vozy skupiny PSA – Citroën, Peugeot a Renault, který je již vybaven i čipem tak, jako je tomu u originálních dálkových ovladačů.

Součástí přístroje KD-900 je také velmi přesná čtečka frekvencí, s jejíž pomocí je možné změřit frekvence všech dálkových ovladačů. Její jednoduché použití je rovněž předvedeno ve videu.

Přístroj KD-900 je dodáván v praktickém kufříku, který obsahuje také tři univerzální ovladače, balení planžet a propojovací kabely. Jedná se o unikátní a snadno použitelné zařízení, které je důležitou součástí vybavení každého profesionálního klíčaře.

Generátor dálkových autoovladačů KD-900 můžete zakoupit v KLÍČOVÉM CENTRU H&B Group – www.klicovecentrum.cz. Na uvedených stránkách naleznete další informace o produktu a seznam podporovaných vozidel.

Specializovaný servis a prodej vozů Mercedes Benz a AMG.

Servis, lakovna, klempírna, řešení pojistných událostí, financování Mercedes Benz a AMG.

 

Kontakt:
CAR MOTORS MB
Praha 3, Koněvova 143
+420 737 209 090
prodej@carmotorsmb.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autocentrum Jan Šmucler
Borská 59, 301 00 - Plzeň-Karlov
800 900 701
plzen@smucler.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Vyrábějte autoklíče jako profesionálové

Vyrábějte autoklíče jako profesionálové

Pokud se zabýváte výrobou autoklíčů, pak jistě máte zkušenost se zničenými či poškozenými klíči. V případě, že byl klíč poškozený, bylo dříve nutné vyrobit celý klíč znovu, i...