Vyrábějte autoklíče jako profesionálové

Pokud se zabýváte výrobou autoklíčů, pak jistě máte zkušenost se zničenými či poškozenými klíči. V případě, že byl klíč poškozený, bylo dříve nutné vyrobit celý klíč znovu, i když elektronická část zůstala v pořádku. Právě pro tyto případy však v současnosti nabízí výborné řešení společnost Silca, významný celosvětový výrobce a distributor produktů v oblasti klíčařství.

Silca přichází s novou řadou prázdných obalů na autoklíče s plastovou hlavou Silca Empty Shells. Ty představují ideální řešení, pokud byla plastová hlava klíče poškozena nebo zničena. Nepoškozená elektronická komponenta díky nim může být zachráněna, integrována do nového klíče a dále používána. Tímto způsobem vznikne přesná kopie originálního klíče.

Vaši zákazníci tak jistě ocení jednak maximální spolehlivost nového klíče, kterou zaručí použití vysoce kvalitních produktů od společnosti Silca a také výraznou úsporu nákladů oproti pořízení duplikátu celého klíče.

Je možné pořídit různé typy prázdných obalů pro různé výrobce automobilů a nabídka se neustále rozšiřuje. Aktuální seznam produktů včetně informací o novinkách naleznete na www.silca.biz.

Už nevyhazujte poškozený autoklíč! S prázdnými obaly Silca snadno vyměníte poškozené mechanické části a klíč bude opět plně funkční.

Kontaktujte výhradního distributora společnosti Silca pro ČR a SR KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group s. r. o. pro více informací nejen o nabídce prázdných obalů – www.klicovecentrum.cz. Firma H&B Group nabízí veškeré komponenty na výrobu autoklíčů (prázdné obaly, planžety, čipy) a také stroje a elektronická zařízení pro jejich výrobu (řezání, čipování). Všechen tento sortiment dodávaný firmou Silca splňuje standardy nejvyšší kvality. Investice do těchto produktů Vám zajistí skvělé výsledky.

Společnost Silca byla založena v roce 1974 v Itálii a od té doby se stala předním výrobcem a globálním distributorem polotovarů klíčů a strojů a softwaru na výrobu klíčů. Tohoto úspěchu dosáhla především díky důrazu na inovace a špičkovou kvalitu svých produktů. Silca je součástí skupiny Kaba, jež v současnosti plánuje spojení s německým výrobcem dveří a souvisejících produktů, firmou Dorma. Tímto spojením vznikne jedna ze tří největších společností v oblasti bezpečnostních a přístupových systémů s celosvětovou působností.

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

KIA Czech za dobu své existence na českém trhu prodala téměř 70 000 vozů.

Kia Motors Corporation – výrobce kvalitních automobilů pro všechny mladé duchem.

Kontakt:
KIA CZECH s.r.o.
V Oblouku 128 Čestlice, Praha - východ 252 43 Průhonice
INFOLINKA KIA 222 999 333
kia-info@kia.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Generátor dálkových autoovladačů KD-900 se čtečkou frekvencí

Generátor dálkových autoovladačů...

Zabýváte se výrobou autoklíčů a pracujete s dálkovými ovladači? Pak jistě víte, že vybavení kvalitními a moderními přístroji může značně ulehčit práci každému klíčaři. Takovým...