OVĚŘENÁ ŘADA CITROËN JUMPER: INSPIROVANÁ PROFESIONÁLY

 • Citroën, za kterým stojí 100 let historie a více než 90 let zkušeností na trhu s lehkými užitkovými vozidly, vlastní bezkonkurenční know-how a patří do evropské Top 5.
 • Jelikož se řídí sloganem „Inspired by Pro“, modernizuje svou řadu Jumper tak, aby co nejlépe odpovídala očekávání zákazníků a stala se klíčovým partnerem všech podnikatelů. Přispívají ktomu i motory nejnovější generace splňující již dnes budoucí normu Euro 6, které mají nízkou spotřebu paliva a vykazují nízkou úroveň emisí CO2.
 • V nejbližší době se nabídka díky partnerovi zajišťujícímu přestavby vozů obohatí o elektroverzi, která byla na konci dubna představena na autosalonu v Birminghamu a je určena pro kurýrní a doručovací služby.

 01 – ZNAČKA OSLAVUJÍCÍ 100 LET: UZNÁVANÉ KNOW-HOW

Značka Citroën, za níž stojí 100 let historie a bohaté dědictví, se v každé době snažila nalézt řešení uzpůsobené všem potřebám. Značka, která je na trhu s lehkými užitkovými vozy (LUV) přítomna již od roku 1928, během let přišla s průkopnickými vozy, jako byl C4 Fourgon, Type H nebo 2CV Fourgonnette, a vydobyla si v segmentech malých i větších dodávek své pevné místo.

Trh s užitkovými vozy je pro Citroën velmi důležitý.

 • Na evropském trhu s lehkými užitkovými vozidly zaznamenala značka Citroën v roce 2018 růst 3,5 %, který byl vyšší než tempo růstu trhu (+ 3,0 %), a drží 9,5% podíl na trhu. Citroën rovněž figuruje v žebříčku nejprodávanějších značek v Evropě a patří mezi Top 5. Této dynamiky dosáhl díky evropskému úspěchu nejnovějších vozů včetně Jumpy / SpaceTourer (více než 140 000 prodaných kusů od uvedení na trh v roce 2016) a nového Citroën Berlingo Van / Berlingo (od uvedení na trh v září 2018 již přes 80 000 prodaných vozů).
 • Ve Francii Citroën dosáhl v prvním čtvrtletí roku 2019 u osobních a lehkých užitkových vozů růstu (+5,6 %), který je výrazně vyšší než růst trhu (+0,2 %), takže jde o francouzskou značku, která od začátku ročně vykazuje největší růst. Pokud jde o lehká užitková vozidla, Citroën registruje za 3 měsíce téměř 18 600 nově registrovaných vozů, 15,2% podíl na trhu.

02 – JUMPER: KOMFORT NA MÍRU

Furgon Jumper, nabízející jak robustnost, tak velkou nosnost, posiluje své funkce a rozšiřuje svou nabídku tak, aby se přizpůsobil všem potřebám.

Citroën Jumper, který reaguje na požadavky různých profesí, nabízí širokou škálu tvarů se 4 délkami karoserie (L1, L2, L3, L4), 3 délkami rozvoru (300 cm, 345 cm, 404 cm) a 3 výškami (H1, H2, H3). Výsledkem je 8 siluet od 8 do 17 m3 ve verzi plechového furgonu a 5 až 9 míst ve verzi kombi. Citroën Jumper má výrazně moderní design a příkladný komfort. Z přední části vyzařuje dynamika a robustnost, světlomety jsou vybavené LED světly pro denní svícení a dále nabízí optimální místo řidiče, uspořádání a ergonomii, které usnadňují používání, a zejména snadné nakládání díky optimálnímu přístupu a vynikajícímu poměru užitečný objem / vnější rozměry.

Ověřená modelová řada přizpůsobená různým potřebám

Jumper, jehož cílovou skupinou je široká škála profesí (řemeslníci, stavební firmy, dodávkové i jiné služby, územněsprávní celky atd.), pro něž slouží jako mobilní kancelář, staví na svých silných stránkách a poskytuje řešení vhodné pro každou profesi a komfort na palubě na míru pro cesty po městě i mimo něj. Konfiguraci vozu lze zvolit podle přání, v nabídce je celá řada příplatkových prvků výbavy povyšujících vůz směrem k prémiovým kategoriím.

Struktura nabídky vozu Citroën Jumper, který je věrný podpisu značky „Inspired by Pro“ je upravená na míru různým profesím podobně jako nový Citroën Berlingo Van, který získal ocenění „International Van of the Year“, a Citroën Jumpy.

Nové moderní prvky výbavy

Citroën Jumper nabízí díky své všestrannosti komfort pobytu i jízdy s velkorysým a praktickým prostorem, řadou chytrých úložných přihrádek, pohodlnými sedadly a poskytovanými užitečnými informacemi. Ve své nové generaci dokázal propojit robustnost, snadné nakládání, modularitu, technologie konektivity a podpůrné prvky řízení. V rámci programu Citroën Advanced Comfort® je pro klid a pohodu řemeslníků nebo kurýrů řada Jumper obohacena o nové prvky výbavy pro větší pohodlí, bezpečnost a ovladatelnost.

Citroën Jumper je nyní vybaven i systémem sledování mrtvého úhlu (při zohlednění možného přívěsu) a zařízením Surround rear vision (umožňujícím při zařazení zpátečky detekci vozidel ve vzdálenosti 50 metrů vlevo nebo vpravo). Jumper také získal v rámci sériové výbavy Citroën Connect Box (sledování spotřeby paliva, sledování vozu v případě odcizení, trvalá lokalizace vozu určená pro správce vozových parků, sledování údržby a výuka ekologického řízení EcoDriving). V České republice budou tyto prvky výbavy k dispozici od příštího roku.

Nové motory Euro 6

Stejně jako Nový Citroën Berlingo Van a Jumpy se i nová řada Jumper přizpůsobuje všem účelům a potřebám ve městě i mimo něj a poskytuje propracovanou akustiku a nevídané odpružení, dynamické jízdní vlastnosti, lepší potěšení z jízdy a optimální uživatelské náklady. Přispívají k tomu i motory nejnovější generace splňující již dnes budoucí normu Euro 6, které mají nízkou spotřebu paliva a vykazují nízkou úroveň emisí CO2. Současný motor 2,0 l nahradil výkonnější motor 2,2 l BlueHDI spojený s mechanickou převodovkou BVM6, který je nabízen se 3 úrovněmi výkonu:

BlueHDi 120 S&S BVM6, BlueHDi 140 S&S BVM6, BlueHDi 165 S&S BVM6.

03 – CITROËN JUMPER ELECTRIC: BUDOUCÍ 100% ELEKTRICKÁ VERZE

Citroën Jumper splňuje dnešní, ale i budoucí potřeby. Pro snadnější pohyb ve městech bez ohledu na konkrétní předpisy se v nejbližších měsících objeví v prodeji i 100% elektrická verze furgonu Jumper, která byla na konci dubna představena na autosalonu v Birminghamu. Jumper Electric, který se bude vyrábět v italské továrně Sevel ve Val di Sangro, bude následně vybaven elektromotorem s patřičnou homologací u partnera BD AUTO a doplní vedle vozu Citroën Berlingo Electric 100% elektrickou nabídku pro profesionální zákazníky. Citroën tak potvrzuje své ambice nabídnout do roku 2025 u 100 % svých  osobních i lehkých užitkových vozů verzi s elektromotorem.

Tato nová verze s nulovými emisemi nabídne naprosto stejné funkce a výkony jako verze se spalovacím motorem a pro podnikatele a jejich rozmanité potřeby bude představovat skutečnou konkurenční výhodu:

 • široká nabídka dostupná u všech tvarů (od L1 do L4);
 • dojezd „Best in Class“ v segmentu se dvěma úrovněmi dojezdu podle tvaru: 225 km v cyklu NEDC pro délky L1 a L2 a 270 km v cyklu NEDC pro délky L3 a L4 (údaje podléhající schválení, liší se podle terénu, užitečného zatížení, stylu řízení a povětrnostních podmínek).

 

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
TAS Komplex s.r.o.
Svárovská 3135, 470 01 - Česká Lípa
487 853 913
tomas.taran@tascl.cz

Související články

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - 3,5 milionu celosvětově prodaných vozů v roce 2019

3,5 milionu celosvětově prodaných vozů...

Probíhající elektrifikace: 10[1] nově uvedených modelů, první etapa cesty k nabídce 100% elektrifikované modelové řady do roku 2025; Silná pozice v Evropě: podíl na trhu 16,8 %; Mezinárodní...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - Silničních vozidel bylo vloni v Česku vyrobeno více než 1,45 milionu

Silničních vozidel bylo vloni v Česku...

Sdružení automobilového průmyslu přináší tradiční přehled o výrobě a odbytu vozidel za období od 1. ledna do 31. prosince 2019. Výroba silničních vozidel v Česku jen mírně poklesla....

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - DS AUTOMOBILES: VÝZNAMNÝ HRÁČ NA FRANCOUZSKÉM AUTOMOBILOVÉM TRHU

DS AUTOMOBILES: VÝZNAMNÝ HRÁČ NA...

Společnost DS Automobiles potvrzuje pět let po svém založení, že má za sebou vynikající rok 2019, během něhož se DS 7 Crossback stal druhým a DS 3 Crossback šestým nejprodávanější...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - CITROËN INOVUJE A NABÍZÍ NEPŘETRŽITOU DOSTUPNOST SERVISU SVÝCH VOZŮ!

CITROËN INOVUJE A NABÍZÍ NEPŘETRŽITOU...

Vzhledem k tomu, že se dnes všichni snažíme optimalizovat svůj čas, spouští Citroën, jako značka se sloganem Inspired by You, službu CITROËN SERVICE 24/7. Díky této inovativní službě může...

Autoperiskop.cz – Výjimečný pohled na auta - NOVÉ SUV CITROËN C5 AIRCROSS HYBRID, HYBRIDNÍ PLUG-IN SUV VE TŘÍDĚ Ë-CONFORT VE SVĚTOVÉ PREMIÉŘE NA BRUSELSKÉM AUTOSALONU 2020

NOVÉ SUV CITROËN C5 AIRCROSS HYBRID,...

Pro 98. ročník bruselského autosalonu, který se koná od 10. do 19. ledna 2020, si Citroën připravil stánek, jehož motto zní „Inspirëd By You All“: Spuštění elektrické ofenzívy: již 100...