Mitsubishi Motors rozšiřuje svou síť autorizovaných prodejců a servisů v Lounech, na Kladně a v České Lípě

Značka Mitsubishi Motors, od podzimu 2004, kdy její zastoupení převzala společnost M Motors CZ s.r.o., postupně upevňuje své postavení (podíl na trhu za 1-5/2008: 1,14%; prodej 01/2005-05/2008: 3 925 ks).

V tom jí samozřejmě napomáhají nové modely: počínaje pick-upem L200 (jaro 2006), přes Pajero (podzim 2006) a Outlander (jaro 2007), až po aktuální novou generaci Lanceru Sportsedan (zima 2007) a očekávaného Lanceru Evolution (léto 2008), Lanceru Sportback (podzim 2008) a nového Coltu (podzim/zima 2008).

Značka tak nabízí nejenom široké portfolio vozů 4×4, které jsou tradičně její silnou doménou, ale nově i atraktivní nabídku v C/D segmentu, kde Mitsubishi v posledních letech chybělo.

Nová prodejní a servisní zastoupení

Upevňující se pozice Mitsubishi Motors na trhu činí značku zajímavou pro nové prodejce vozů a výsledkem vzájemných jednání je situace, kdy jen za poslední měsíc byla otevřena tři nová autorizovaná prodejní a servisní místa, přičemž další 4 se chystají k otevření bezprostředně po letních prázdninách.

Aktuální stav dealerské sítě činí 25 autorizovaných prodejen a servisů a 5 samostatných autorizovaných servisů. Posilující se síť autorizovaných prodejen a servisů umožňuje značce Mitsubishi Motors, aby zvyšovala kvalitu svých služeb a byla svým zákazníkům co nejvíce nablízku.

Nová prodejní a servisní místa má Mitsubishi Motors na Kladně: Smažík s.r.o. a v Lounech: Autocentrum Novotný, s.r.o. a servisní pobočku v České Lípě: TAS CL s.r.o. (Svárovská ul. 3135, tel.: 487 853 913 ), která však na přelomu roku 2008/2009 zahájí i prodej vozů.

Smažík s.r.o. (Kladno, Slánská 111, tel.: 312 248 704)

Mitsubishi Motors rozšiřuje svou síť autorizovaných prodejců a servisů v Lounech, na Kladně a v České Lípě

Autorizovaná prodejna a servis na Kladně – Smažík s.r.o. – je již druhým dealerským zastoupením majitele, pana Pavla Smažíka První pobočku Mitsubishi má totiž pan Smažík od července roku 2007 v Ústí nad Labem. Pan Smažík patří mezi zkušené prodejce. V automobilovém průmyslu se pohybuje od roku 1990, kdy začal nejprve se značkou Ford a později pak se značkou Fiat, která je v jeho portfoliu doposud.

Nový autosalon Mitsubishi na Kladně se show-roomem o rozloze 400 m2 se nachází téměř v centru města, blízko náměstí Starosty Pavla. Zákazníkům je samozřejmě k dispozici i kvalitní a rozsáhlý servis, stejně jako prodejna náhradních dílů a příslušenství.

Autocentrum Novotný, s.r.o. (Louny, Cukrovarská zahrada 2670, tel.: 415 655 011)

Mitsubishi Motors rozšiřuje svou síť autorizovaných prodejců a servisů v Lounech, na Kladně a v České Lípě

V Lounech se zastoupení pro značku Mitsubishi Motors objevuje zcela poprvé. Nicméně i pan Novotný má dlouhodobé zkušenosti s prodejem a servisem vozů, neboť začínal již v roce 1988 nejprve jako autorizovaný opravce vozidel značky Renault a od roku 1992 pak rozšířil své aktivity i o prodej vozidel této značky.

Show-room pro značku Mitsubishi Motors byl vybudován v květnu 2008 a jeho rozloha činí 180 m2. Servisní zázemí je moderně vybavené a poskytuje vysoký standard služeb.

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autocentrum Jan Šmucler
Dvořákova 304, 346 01 - Horšovský Týn
379 412 279
plzen@smucler.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Toyota a Mitsubishi budou vyrábět vodík z hnoje a odpadu

Toyota a Mitsubishi budou vyrábět vodík...

Japonské společnosti Toyota Motor Corporation, Toyota Tsusho a Mitsubishi Kakoki letos na podzim v Thajsku představí zařízení na výrobu vodíku na bázi bioplynu. Vyrábět budou vodík z kuřecího...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nové Mitsubishi ASX: Sebevědomý hybrid

Nové Mitsubishi ASX: Sebevědomý hybrid

Začíná zajímavá éra Mitsubishi. Značka uvádí na trh ASX nové generace, rozšiřuje tak evropskou modelovou nabídku stájových kolegů Space Star a SUV s označením Eclipse Cross PHEV. ASX se...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Outlander PHEV přijede příští rok

Nový Outlander PHEV přijede příští rok

Mitsubishi už příští rok uveden na evropský trh svou novou vlajkovou loď Outlander PHEV. Základem auta bude druhá generace pokročilého EV plug-in hybridního systému se dvěma elektromotory pro...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Fleetové setkání s příchutí adrenalinu

Fleetové setkání s příchutí adrenalinu

První ročník akce Experience Day pro fleetové zákazníky Testování vozů včetně aktuálních novinek z portfolia skupiny Auto Palace Hosty akce svezl také účastník Rallye Dakar a soutěžní...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Auta na náplavce startují již ve čtvrtek!

Auta na náplavce startují již ve čtvrtek!

Třetí ročník výstavy Auta na náplavce, který pořádá časopis Svět motorů z mediálního domu Czech News Center, doslova klepe na dveře. Vše vypukne u Vltavy v Praze už ve čtvrtek 29. srpna...