Mio představilo své horké novinky pro letošní rok na Computexu

Revoluční navigaci Mio Moov 380 s přístupem na internet, nový inovativní fotoaparát s navigací Mio PND, oboustranný navigační telefon Leap K1 a navigační PDA telefon Leap G50.

Zahájení prodeje všech novinek v České republice je již v průběhu třetího čtvrtletí roku 2008.

Mio Moov 380

Mio představilo své horké novinky pro letošní rok na Computexu

Tato poslední novinka od Mio se vyznačuje elegantním minimalistickým designem a podporou SIM karty. Díky GPRS konektivitě z ní budete moci přímo volat a rovněž vyhledávat na internetu nejnovější aktualizace týkající se místních zajímavostí.

Nejlehčí navigace s připojením na internet je určená profesionálním uživatelům, kteří obvykle hodně cestují, zacházejí se svým časem efektivně, ale obávají se, že na cestě přijdou o spojení.

Moov 380 se svou zabudovanou SIM kartou funguje jako telefon a data přijímá pomocí GPRS. Uživatelé se již nemusí obtěžovat s komplikovanou synchronizací pomocí Bluetoothu, mohou snadno volat, posílat SMS a připojit se na cestách k internetu.

Mio Moov 380 se vyznačuje dokonalou kombinací estetiky a technologie

Ultratenký design a plochá dotyková obrazovka je vrcholem elegance, stylu i funkčnosti. Moov 380 je nejtenčí a nejlehčí navigace s GPRS, plochou dotykovou obrazovkou a módním vzhledem.

Místní vyhledávání

Společnost Mio ve spolupráci s místními dodavateli obsahu nabízí paušální GPRS balíček, s jehož pomocí budete moci dynamicky hledat informace. Ať už chcete cokoli a jste kdekoli, najdete přesně, co chcete.

Inteligentní plánování trasy

Trasu si můžete inteligentně naplánovat s pomocí navigačních bodů a simulace/náhledu trasy.

Nejmodernější navigační technologie SiRFInstantFixIITM

Model Moov 380 je rovněž vybaven nejnovější polohovací technologií, SiRFInstantFixII™ od firmy SiRF. SiRFInstantFixII je autonomní verzí původní technologie SiRFInstantFix, která výrazně zlepšuje bootovací časy GPS zařízení a umožňuje vylepšený příjem GPS signálu ve městě. Technologie SiRFInstantFixII™ nevyžaduje externí připojení k PC.

Samuel Wang, generální ředitel společnosti Mio Technology k tomu dodal: „Nový model Mio Moov 380 skýtá připojení k internetu prostřednictvím GPRS a tím významně obohacuje klasickou navigaci o cenné a užitečné informace. Tento produkt rovněž svědčí o nových obchodních partnerstvích mezi firmou Mio a telekomunikačními operátory – společnými silami teď budeme zákazníky přesvědčovat, aby si vyzkoušeli internetové připojení prostřednictvím navigačních systémů.“

Fotoaparát Mio PND

Mio představilo své horké novinky pro letošní rok na Computexu

Představuje zcela novou GPS kategorii: fotoaparát s navigací. Mio tímto přístrojem vychází vstříc uživatelům GPS, kteří objevují svět kolem sebe a potřebují ho zachytit kvalitním digitálním fotoaparátem. Tento elegantní a tenký přístroj tak představuje digitální fotoaparát s přenosnou navigací, anebo naopak spolehlivou GPS kombinovanou s digitálním fotoaparátem s optickým zoomem.

Dokonalá integrace fotoaparátu a navigačních funkcí

V tomto kompaktním přístroji se snoubí výhody fotoaparátu a navigačního systému: namísto dvou přístrojů máte jeden. Fotoaparát se může pochlubit tříapůlpalcovým dotykovým displejem, zabudovanou GPS, nahranými mapami MioMap2008 včetně místních zajímavostí, optickým zoomem a celou řadou vyspělých funkcí.

Uspokojit uživatele s různými požadavky

Tento přístroj je určen zákazníkům, kteří si chtějí koupit navigační systém a ocení k tomu i fotoaparát navíc, anebo naopak fotografům, které potěší navigace vestavěná ve fotoaparátu.

Objevte nová místa

Jedna strana funguje jako navigace do auta se všemi standardními funkcemi, ovšem za ní se skrývá silný, 8,1 megapixelový fotoaparát s vyměnitelnou baterkou, která na cestách umožní přístroji delší funkčnost.

Mio Leap K1 a Mio Leap G50

Jako poslední v pořadí, ale nikoli co do významu představila společnost Mio Technology dva nové revoluční produkty: oboustranný navigační telefon Mio Leap K1 (vůbec první oboustranný navigační telefon na světě) a navigační PDA telefon Mio Leap G50. Určeny jsou zejména uživatelům, kteří žádají jedno multifunkční zařízení (telefon, navigace a fotoaparát), ale zároveň volají po ultrakompaktním designu, který usnadňuje nošení.

Výrobky ověnčené cenami

Jak Leap G50, tak K1 získaly v roce 2008 na tchaj-pejském Computexu od porotců IF cenu za design a inovaci.

Leap K1, oboustranný navigační telefon

Mio představilo své horké novinky pro letošní rok na Computexu

Revoluční oboustranný navigační telefon Leap K1 je GPS telefon se dvěma displeji. Na jedné straně je stylový telefon se snadno ovladatelným rozhraním, na druhé straně plně funkční navigační systém s plochým panelem. Uživatelé mohou přepínat mezi funkcemi jedním tlačítkem. Leap K1 je vybavený softwarem MioMap 2008, dvěma navigačními módy, zabudovaným fotoaparátem a Bluetoothem a je ve světě GPS telefonů originální novinkou.

Navigační telefon Leap G50 – PDA telefon vybavený GPS

Mio představilo své horké novinky pro letošní rok na Computexu

Leap G50 je kompaktní a stylový GPS PDA telefon, který funguje zároveň jako GPS navigační systém, fotoaparát a PDA telefon. Leap G50 vybavený operačním systémem Windows Mobile 6.1 a je neocenitelným společníkem na cestách.

Leap K1

Navigační software MioMap 2008
Operační systém Windows CE 5.0
Barevný displej (navigace/telefon) 2,6 palcový TFT s dotykovou obrazovkou /1,69 palcová obrazovka TFT OLED
Chipset GPS Dvacetikanálový SiRFstarIII
Typ baterie 790 Mah, Lithium-Lon
Fotoaparát 2 megapixely
Slot na paměťovou kartu MicroSD
Rozměry (Š x V x H) 53,5 mm x 105,1 mm x 14,5 mm
Váha 125 g
Bluetooth Ano
USB Ano
Mikrofon Ano
Vstup pro sluchátka Ano (2,5 mm)
Sítě Trojpásmové GSM (900, 1,800, 1,900)

Leap G50

Navigační software MioMap 2008
Operační systém Windows Mobile 6.1
Barevný displej (navigace/telefon) 2.8 palcový TFT s dotykovou obrazovkou/1,69 palcová obrazovka TFT OLED
Typ baterie 1130 Mah, Lithium-Lon
Fotoaparát 2 megapixely
Chipset GPS Dvacetikanálový SiRFstarIII
Sítě Čtyřpásmové GSM (850,900,1,800, 1,900)
Slot na paměťovou kartu MicroSD
Rozměry (Š x V x H) 58,5 mm x 98 mm x 14,2 mm
Váha 119 g
Vstup pro sluchátka Ano
Bluetooth Ano
USB Ano
Mikrofon Ano

Ceny pro prodej na našem trhu nebyly dosud stanoveny. Včas vás budeme o nich informovat.

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Naváže Štafl ve Španělsku na domácí úspěch?

Naváže Štafl ve Španělsku na domácí...

Evropský šampionát automobilových soutěží historických vozů se z České republiky přestěhuje o nadcházejícím víkendu do slunného Španělska. V jubilejním 15. ročníku Historic Rally of...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - ROLLS-ROYCE Představuje Cullinan Series II a Cullinan Series II Black Badge

ROLLS-ROYCE Představuje Cullinan Series...

Rolls-Royce Motor Cars přestavil novou podobu nejluxusnějšího SUV na světě Cullinan Series II a jeho temného alter ega Cullinan Series II Black Badge.   Původní Cullinan, představený v roce...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Světová premiéra modelu Nová California: Nejinovativnější kempink car všech dob

Světová premiéra modelu Nová...

California je ikonou v segmentu kempovacích vozů. Volkswagen Užitkové vozy nyní ve světové premiéře představuje zcela nově vyvinutou generaci bestselleru, jehož bylo vyrobeno již více než...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Olomouc se chystá na druhou soutěž šampionátu v ecorally

Olomouc se chystá na druhou soutěž...

Letošní Mistrovství ČR v ecoRally pokračuje druhou soutěží. Po úvodním podniku v Českém Krumlově přichází druhé kolo, a to se odehraje o nadcházejícím víkendu v podhůří Jeseníků....

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Lexus LBX a inovovaný UX se představují v národní premiéře

Nový Lexus LBX a inovovaný UX se...

Zbrusu nové SUV značky Lexus pod označením LBX a inovovaný model UX se zcela novým hybridním pohonem se v národní premiéře představily v luxusním prostředí resortu Chateau Mcely. Hlavní...