Audi spouští servisní kampaň Audi Service, která platí po celé jaro a léto 2016

Jaro klepe pomalu na dveře, a to je dobrý důvod k návštěvě servisu.

1auserv90001

Autorizovaná servisní síť Audi připravila pro majitele zánovních i starších vozů Audi

– výhodnou nabídku servisních služeb, Audi originálních a výměnných dílů® a Audi originálního příslušenství®. Novinkou je garanční program Audi PneuGarance, s nímž lze ušetřit další prostředky, stejně jako s oblíbenou knížkou slevových poukazů Audi Energy Program. Sezonní kampaň Audi Service potrvá po celé jaro a léto.

Audi Service spouští sezonní servisní kampaň jaro/léto 2016, během níž je nabídka autorizovaných servisů Audi zaměřena na specifické potřeby majitelů zánovních i starších vozů Audi v letní sezoně. S jarem a létem přichází období objevování nových míst, spojené často s cestováním na dlouhé vzdálenosti. Důkladná jarní servisní prohlídka vozu po náročném zimním provozu je důležitým předpokladem pro bezpečný, spolehlivý a bezproblémový provoz.

Velká pozornost je v rámci letošní servisní kampaně věnována pneuservisu

– protože pneumatiky jsou pro bezpečnou jízdu klíčové. Audi Service proto nabízí svým zákazníkům garanční program Audi PneuGarance. Až tříletá záruka je poskytována na všechny pneumatiky zakoupené u autorizovaného prodejce nebo servisu Audi a vztahuje se na neopravitelná poškození, k nimž dojde při běžném provozu. Při uplatnění záručního plnění Audi PneuGarance získá zákazník až 70 % z ceny příslušné pneumatiky při nákupu nové pneumatiky. V kombinaci s doživotní Zárukou mobility, poskytovanou pro vozy Audi v péči autorizovaných servisů, je tak zaručena spolehlivá mobilita s nejnižšími možnými náklady i v nepředvídatelných situacích.

Výměna zimních kol za letní v rámci služeb Audi pneuservisu přijde zhruba na 1800 Kč a zahrnuje také kontrolu stavu kol a pneumatik včetně hloubky dezénu a tlaku, jakož i umytí a uskladnění všech kol na jednu sezonu. V případě výměny opotřebovaných pneumatik je samozřejmě zajištěna jejich ekologická likvidace. Zákazníci mají na výběr z širokého sortimentu originálních kol z lehké slitiny s průměrem ráfku od 15“ do 21“ pro všechny modely Audi v kombinaci s kvalitními letními pneumatikami prémiových značek.

Mimořádnou pozornost věnovanou detailům v oblasti designu i praktičnosti dokládá široký sortiment Audi originálního příslušenství®

V oblasti příslušenství pro kola stojí za pozornost například sada ozdobných čepiček ventilků s logem Audi za 640 Kč nebo ochranný obal pro uložení kompletních kol s praktickou kapsou pro uložení matic.

Program Audi originálního příslušenství® pamatuje také na potřeby cestovatelských rodin. Bezpečnost a pohodlí dětí zaručí speciální autosedačky pro děti všech věkových a hmotnostních kategorií. Pro domácí mazlíčky jsou určené ochranné deky nebo bezpečnostní pásy pro psy různých velikostí. Nabídka zahrnuje také celou řadu stylových i praktických doplňků z různých oblastí, ať se jedná o tmavě tónovaná krycí skla zadních světlometů LED, vstupní osvětlení LED, nosiče jízdních kol na střechu či tažné zařízení nebo střešní boxy různých velikostí pro zavazadla a sportovní vybavení.

Majitelé modelů Audi Q3 a Q5 se mohou vydat na dobrodružnou výpravu s Audi kempinkovým stanem v inovativním designu s dvoustěnnými vzduchovými vzpěrami. Stan lze postavit samostatně nebo připojit k zavazadlovému prostoru. V exkluzivním stanu, který je extrémně odolný vůči větru a nepříznivému počasí, se vyspí až tři osoby.

Před dlouhými cestami se vyplatí nechat prověřit technický stav vozu profesionálními pracovníky autorizovaného servisu Audi

K tomu je určena výhodná servisní prohlídka od 700 Kč včetně DPH, během níž je podrobena kontrole funkčnost nejdůležitějších komponentů vozidla, ať se jedná o brzdovou soustavu, osvětlení, podvozek, klimatizaci nebo kola. Součástí prohlídky je také zkušební jízda.

Autorizovaný servis Audi může případné nedostatky v technickém stavu vozidla ihned odstranit s využitím Audi originálních dílů®. V rámci aktuální servisní kampaně je nabízena například sada brzdových destiček vpředu za 3460 Kč pro vybraná provedení modelu Audi Q3, sada brzdových destiček vzadu za 1560 Kč pro vybraná provedení modelu Audi Q3, nebo brzdový kotouč vpředu (2520 Kč pro vybraná provedení modelu Audi Q3) a vzadu (2380 Kč pro vybraná provedení modelu Audi Q3). Sada stíracích lišt Aero vyjde na 1220 Kč (Audi Q3), resp. 1420 Kč (Audi A6 a A7), čelní sklo na 7730 Kč (Q3), resp. 9230 Kč (A6, A7). Vzduchový filtr stojí 620 Kč pro vybraná provedení modelů Audi A3 a Q3, Audi uhlíkový filtr s filtrací pachů a škodlivých látek 480 Kč. Audi originální díly® jsou vyráběny z prvotřídních materiálů v nejvyšší kvalitě, aby byla zajištěna dokonalá funkčnost vozu a dlouhá životnost.

Servisní partneři Audi nabízejí majitelům vozů Audi také zvýhodněné ceny vybraných servisních úkonů

Zákazník se tak může spolehnout na profesionální práci, použití Audi originálních dílů® a 2letou záruku na práci i materiál. Například u populárního modelu Audi A4 nebo A4 Avant s motorem 2.0 TDI 103 kW (r.v. 2008) vyjde servisní prohlídka s výměnou motorového oleje a prachového/pylového filtru na 4680 Kč a výměna brzdové kapaliny na 920 Kč.

Pokud se blíží termín povinné technické kontroly

– stačí tuto starost předat odborníkům v servisech Audi. Svěří-li zákazník přípravu vozu na STK servisnímu partnerovi Audi, získá v rámci služby Audi STK Service pravidelnou technickou kontrolu a měření emisí zdarma.

Pro majitele starších vozů Audi (více než 4 roky) je určen rovněž výhodný Audi Energy Program

Knížka slevových poukazů Audi Energy Program je pro zákazníky k dispozici u všech participujících servisních partnerů Audi a díky ní lze při údržbě, servisu a nákupu Audi originálních dílů® a Audi originálního příslušenství® ušetřit nemalé finanční prostředky.

S atraktivní nabídkou pro jarní a letní sezonu přichází také aktuální kolekce Audi butique

– pro dámy, pány i děti, která zahrnuje mimo jiné bílou cestovní tašku z kolekce Heritage, dámské a pánské mikiny Audi Sport, baseballové kšiltovky, přívěsky na klíče, deštníky nebo velmi kvalitní švýcarské hodinky. Malé fanoušky značky Audi potěší závodní medvídek nebo závodní šlapací autíčko v barvách Audi Sport.

Audi pro své zákazníky průběžně rozšiřuje nabídku v oblasti konektivity

Aplikace myAudi se může stát pro majitele vozů Audi nenahraditelným zdrojem užitečných informací a služeb. Digitální servisní plán obsahuje servisní záznamy, služba Audi on-line manuály poskytuje nepřetržitý přístup k návodům k obsluze a Videa poskytují užitečné tipy, které usnadní každodenní mobilitu a péči o vůz značky Audi. V oblasti servisu přijde vhod také informování o aktuálních servisních nabídkách a servisních akcích a opatřeních. Ještě více možností je spojeno se službou Audi connect, která je určena pro vozy Audi s připojením k internetu a zahrnuje celou řadu funkcí.

Na cestách se může i za krásného letního počasí přihodit cokoli

– proto se mohou majitelé vozů Audi spolehnout v nouzových situacích v České republice i zahraničí na rychlou pomoc asistenční služby Audi Assistance. Absolvoval-li vůz poslední servisní prohlídku u servisního partnera Audi, může majitel využít záruku mobility Audi bez ohledu na stáří vozu. Záruka mobility Audi platí po celé Evropě a mezi její plnění patří například odtah nepojízdného vozidla, náhradní vůz, ubytování v hotelu, taxi nebo pokračování v cestě jinými dopravními prostředky.

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

Kontakt:
ARAVER CZ s.r.o.
Na Zerzavici 1946, 686 01 - Uherské Hradiště
572 433 315
dostalek.jiri@araver.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nové Audi RS 6 Avant GT: Když model dosáhne svého maxima…

Nové Audi RS 6 Avant GT: Když model...

Král kombíků je zpět. Audi představilo nový RS 6 Avant GT, novou vrcholnou variantou této modelové řady s masou výkonu a exkluzivitou. Vyrobí se jen 660 vozů pro celý svět, pro Česko je...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Inteligentní a poutavé: Audi Q6 e-tron s digitální technikou OLED druhé generace

Inteligentní a poutavé: Audi Q6 e-tron s...

Audi začne psát s modelem Q6 e-tron novou kapitolu nejen elektromobility, ale také jedné z důležitých součástí DNA značky: osvětlovací techniky. Q6 e-tron přinese jako světovou novinku...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nadčasová designová ikona: Audi TT je 25 let

Nadčasová designová ikona: Audi TT je...

Je to už vousatý milník, o to víc ale ukazuje, jakou trefu představuje. Letos Audi slaví 25 let od uvedení prvního modelu TT. Tehdy bylo revoluční kupátko inspirované Bauhausem a ihned se zapsalo...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Kdesi na daleké severu. Audi testuje téměř sériový prototyp modelu Q6 e-tron

Kdesi na daleké severu. Audi testuje...

Blíží se to. Je to blízko. Model Q6 e-tron, který je již téměř připraven na sériovou výrobu, zahájí největší modelovou ofenzivu v historii Audi. Značka do roku 2025 představí více než...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Díky za každého koně navíc pro Audi RS 6 a 7 performance

Díky za každého koně navíc pro Audi...

V Ingolstadtu zvýšili u svých prémiových „eresek“ výkonové parametry o 30 k a 50 N.m a díky tomu se zrychlil sprint z 0 na 100 km/h na 3,4 sekundy. „Performance“ znamená u značky Audi v...