Audi spouští servisní kampaň Audi Service, která platí po celé jaro a léto 2016

Jaro klepe pomalu na dveře, a to je dobrý důvod k návštěvě servisu.

1auserv90001

Autorizovaná servisní síť Audi připravila pro majitele zánovních i starších vozů Audi

– výhodnou nabídku servisních služeb, Audi originálních a výměnných dílů® a Audi originálního příslušenství®. Novinkou je garanční program Audi PneuGarance, s nímž lze ušetřit další prostředky, stejně jako s oblíbenou knížkou slevových poukazů Audi Energy Program. Sezonní kampaň Audi Service potrvá po celé jaro a léto.

Audi Service spouští sezonní servisní kampaň jaro/léto 2016, během níž je nabídka autorizovaných servisů Audi zaměřena na specifické potřeby majitelů zánovních i starších vozů Audi v letní sezoně. S jarem a létem přichází období objevování nových míst, spojené často s cestováním na dlouhé vzdálenosti. Důkladná jarní servisní prohlídka vozu po náročném zimním provozu je důležitým předpokladem pro bezpečný, spolehlivý a bezproblémový provoz.

Velká pozornost je v rámci letošní servisní kampaně věnována pneuservisu

– protože pneumatiky jsou pro bezpečnou jízdu klíčové. Audi Service proto nabízí svým zákazníkům garanční program Audi PneuGarance. Až tříletá záruka je poskytována na všechny pneumatiky zakoupené u autorizovaného prodejce nebo servisu Audi a vztahuje se na neopravitelná poškození, k nimž dojde při běžném provozu. Při uplatnění záručního plnění Audi PneuGarance získá zákazník až 70 % z ceny příslušné pneumatiky při nákupu nové pneumatiky. V kombinaci s doživotní Zárukou mobility, poskytovanou pro vozy Audi v péči autorizovaných servisů, je tak zaručena spolehlivá mobilita s nejnižšími možnými náklady i v nepředvídatelných situacích.

Výměna zimních kol za letní v rámci služeb Audi pneuservisu přijde zhruba na 1800 Kč a zahrnuje také kontrolu stavu kol a pneumatik včetně hloubky dezénu a tlaku, jakož i umytí a uskladnění všech kol na jednu sezonu. V případě výměny opotřebovaných pneumatik je samozřejmě zajištěna jejich ekologická likvidace. Zákazníci mají na výběr z širokého sortimentu originálních kol z lehké slitiny s průměrem ráfku od 15“ do 21“ pro všechny modely Audi v kombinaci s kvalitními letními pneumatikami prémiových značek.

Mimořádnou pozornost věnovanou detailům v oblasti designu i praktičnosti dokládá široký sortiment Audi originálního příslušenství®

V oblasti příslušenství pro kola stojí za pozornost například sada ozdobných čepiček ventilků s logem Audi za 640 Kč nebo ochranný obal pro uložení kompletních kol s praktickou kapsou pro uložení matic.

Program Audi originálního příslušenství® pamatuje také na potřeby cestovatelských rodin. Bezpečnost a pohodlí dětí zaručí speciální autosedačky pro děti všech věkových a hmotnostních kategorií. Pro domácí mazlíčky jsou určené ochranné deky nebo bezpečnostní pásy pro psy různých velikostí. Nabídka zahrnuje také celou řadu stylových i praktických doplňků z různých oblastí, ať se jedná o tmavě tónovaná krycí skla zadních světlometů LED, vstupní osvětlení LED, nosiče jízdních kol na střechu či tažné zařízení nebo střešní boxy různých velikostí pro zavazadla a sportovní vybavení.

Majitelé modelů Audi Q3 a Q5 se mohou vydat na dobrodružnou výpravu s Audi kempinkovým stanem v inovativním designu s dvoustěnnými vzduchovými vzpěrami. Stan lze postavit samostatně nebo připojit k zavazadlovému prostoru. V exkluzivním stanu, který je extrémně odolný vůči větru a nepříznivému počasí, se vyspí až tři osoby.

Před dlouhými cestami se vyplatí nechat prověřit technický stav vozu profesionálními pracovníky autorizovaného servisu Audi

K tomu je určena výhodná servisní prohlídka od 700 Kč včetně DPH, během níž je podrobena kontrole funkčnost nejdůležitějších komponentů vozidla, ať se jedná o brzdovou soustavu, osvětlení, podvozek, klimatizaci nebo kola. Součástí prohlídky je také zkušební jízda.

Autorizovaný servis Audi může případné nedostatky v technickém stavu vozidla ihned odstranit s využitím Audi originálních dílů®. V rámci aktuální servisní kampaně je nabízena například sada brzdových destiček vpředu za 3460 Kč pro vybraná provedení modelu Audi Q3, sada brzdových destiček vzadu za 1560 Kč pro vybraná provedení modelu Audi Q3, nebo brzdový kotouč vpředu (2520 Kč pro vybraná provedení modelu Audi Q3) a vzadu (2380 Kč pro vybraná provedení modelu Audi Q3). Sada stíracích lišt Aero vyjde na 1220 Kč (Audi Q3), resp. 1420 Kč (Audi A6 a A7), čelní sklo na 7730 Kč (Q3), resp. 9230 Kč (A6, A7). Vzduchový filtr stojí 620 Kč pro vybraná provedení modelů Audi A3 a Q3, Audi uhlíkový filtr s filtrací pachů a škodlivých látek 480 Kč. Audi originální díly® jsou vyráběny z prvotřídních materiálů v nejvyšší kvalitě, aby byla zajištěna dokonalá funkčnost vozu a dlouhá životnost.

Servisní partneři Audi nabízejí majitelům vozů Audi také zvýhodněné ceny vybraných servisních úkonů

Zákazník se tak může spolehnout na profesionální práci, použití Audi originálních dílů® a 2letou záruku na práci i materiál. Například u populárního modelu Audi A4 nebo A4 Avant s motorem 2.0 TDI 103 kW (r.v. 2008) vyjde servisní prohlídka s výměnou motorového oleje a prachového/pylového filtru na 4680 Kč a výměna brzdové kapaliny na 920 Kč.

Pokud se blíží termín povinné technické kontroly

– stačí tuto starost předat odborníkům v servisech Audi. Svěří-li zákazník přípravu vozu na STK servisnímu partnerovi Audi, získá v rámci služby Audi STK Service pravidelnou technickou kontrolu a měření emisí zdarma.

Pro majitele starších vozů Audi (více než 4 roky) je určen rovněž výhodný Audi Energy Program

Knížka slevových poukazů Audi Energy Program je pro zákazníky k dispozici u všech participujících servisních partnerů Audi a díky ní lze při údržbě, servisu a nákupu Audi originálních dílů® a Audi originálního příslušenství® ušetřit nemalé finanční prostředky.

S atraktivní nabídkou pro jarní a letní sezonu přichází také aktuální kolekce Audi butique

– pro dámy, pány i děti, která zahrnuje mimo jiné bílou cestovní tašku z kolekce Heritage, dámské a pánské mikiny Audi Sport, baseballové kšiltovky, přívěsky na klíče, deštníky nebo velmi kvalitní švýcarské hodinky. Malé fanoušky značky Audi potěší závodní medvídek nebo závodní šlapací autíčko v barvách Audi Sport.

Audi pro své zákazníky průběžně rozšiřuje nabídku v oblasti konektivity

Aplikace myAudi se může stát pro majitele vozů Audi nenahraditelným zdrojem užitečných informací a služeb. Digitální servisní plán obsahuje servisní záznamy, služba Audi on-line manuály poskytuje nepřetržitý přístup k návodům k obsluze a Videa poskytují užitečné tipy, které usnadní každodenní mobilitu a péči o vůz značky Audi. V oblasti servisu přijde vhod také informování o aktuálních servisních nabídkách a servisních akcích a opatřeních. Ještě více možností je spojeno se službou Audi connect, která je určena pro vozy Audi s připojením k internetu a zahrnuje celou řadu funkcí.

Na cestách se může i za krásného letního počasí přihodit cokoli

– proto se mohou majitelé vozů Audi spolehnout v nouzových situacích v České republice i zahraničí na rychlou pomoc asistenční služby Audi Assistance. Absolvoval-li vůz poslední servisní prohlídku u servisního partnera Audi, může majitel využít záruku mobility Audi bez ohledu na stáří vozu. Záruka mobility Audi platí po celé Evropě a mezi její plnění patří například odtah nepojízdného vozidla, náhradní vůz, ubytování v hotelu, taxi nebo pokračování v cestě jinými dopravními prostředky.

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Elektromobily Audi budou používat čtyři platformy

Elektromobily Audi budou používat...

Audi ve svém produktovém portfoliu přechází na elektromobilitu – od kompaktního segmentu až po vysokovýkonné modely. Společnost přitom využívá synergie, realizované v rámci koncernu,...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Tanec mezi vulkány: Nové Audi A3 s ještě vyšší úrovní jízdní dynamiky

Tanec mezi vulkány: Nové Audi A3 s...

Vrcholná trakce, strhující dynamika a enormní potěšení z jízdy: pohon quattro Sportovně bezprostřední reakce: progresivní řízení s variabilním převodem Velký rozsah nastavení mezi...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Zahájení nové značkové kampaně: Audi se společně s Maisie Williams vydává do elektrizující budoucnosti

Zahájení nové značkové kampaně: Audi...

Prominentní prezentace během finále amerického fotbalu v Miami 2. února „Let It Go“ ukazuje cestu společnosti k trvale udržitelné prémiové mobilitě Williams zpívá novou interpretaci...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Audi poskytuje na Světovém ekonomickém fóru v Davosu řešení pro trvale udržitelnou mobilitu a nabíjení

Audi poskytuje na Světovém ekonomickém...

Oficiální flotila vozů Audi zajišťuje hostům z 90 % elektrifikovanou přepravu Mobilní nabíjecí kontejnery obsahují použité akumulátory z elektromobilů Společnost Audi pokračuje v dalším...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Audi a FC Bayern společně kráčí vstříc budoucnosti

Audi a FC Bayern společně kráčí...

Prémiové značky prodlužují spolupráci do roku 2029 Hráči klubu FC Bayern Mnichov jezdí v elektromobilech Audi e-tron Hildegard Wortmannová, členka představenstva společnosti AUDI AG,...