„V dalším červencovém MotorMIXU můžete vidět ohlédnutí s několika rozhovory za vrchařskou Ústeckou 21 a zároveň krátce i následující Ecce homo. Dále ohlédnutí za rakouskou Castrol rallye v podhůří Alp, kde tentokrát pohořely favorizované vozy Super 2000. Český tým Buggyra pak může bilancovat úspěšnou půlku sezóny a chystat se do Mostu, kde se pojede již zhruba za měsíc. Horáckou rallye před týdnem vyhrál Jarek Orsák o jedinou sekundu před Pavlem Valouškem a připomeneme i skutečnost, že český trucktrial již letos čekají jen tři závody. Horkou novinkou pak je to, že moravská Rallye Vyškov ( na jaře zrušená) nakonec bude a nahradí zrušené Prachatice.
Přeneseme se i na Ruskou rallye, další podnik IRC, kde kralovaly k radosti českých fandů obě české Fábie s 2000, přičemž v Motormixu pohovoří pilot jedné z nich, Jan Kopecký, kterého jsme zastihli při nedávných testech na Moravě. Na závěr zmíníme i další vítězství Fabie S2000, ale z jiného podniku. Zlatem pro český vůz totiž skončil také pátý díl letošního mistrovství Rakouska – Rally Maribor ve Slovinsku – přičemž tomuto šampionátu se pravidelně věnujeme a naši kolegové Jan Oleníček a Jiří Dokulil nechyběli ani zde,“ upřesňuje nabitý obsah pořadu jeho šéfredaktor Pavel Jelínek.
MotorMIX je vysílán na R1 -TV Vysočina ( regionální vysílání TV Prima ) a dále v lokálních televizních sítích, jako je KTV Hustopeče, východočeská TV OIK, KTV v Jeseníku, či na kabelovkách v některých městech na severu Čech. Další informace k pořadu pak najdete doméně: www.tvmotormix.cz
MotorMIX je k vidění nejen na televizních obrazovkách, ale i třeba na „síti“. Na internetu stačí kdykoliv kliknout a pořad se okamžitě a kdykoliv po několika sekundách spustí. K dispozici jsou zde vždy dva poslední nejaktuálnější díly. Pořad je možné si případně i snadno uložit do počítače a pak, navíc bez cukání, které často provází prohlížení videií přímo na internetu, takže tuto variantu doporučujeme….!
„Příště, tedy za dva týdny již v úvodu srpna, se podíváme ještě podrobněji do Slovinska na Rallye Maribor, na závody do vrchu a nejen to,“ plánuje ještě Pavel Jelínek.
Aktuální pořad na (http://www.trebicnews.eu/mmnew.wmv), předchozí starší pořad vždy na (http://www.trebicnews.eu/mmoldd.wmv )
Další možnost zhlédnutí pořadu je na http://www.tvlitomericka.cz/porady-1.html anebo také www.i-vysočina.cz .
Podrobnosti o lokalitách a TV stanicích, kde je pořad vysílán, též na:
- http://www.tv-vysocina.cz/ (R1 – region TV Prima)
- http://www.oik.cz/ (TV OIK – Orlický infokanál),
- http://www.ktjes.cz/ ( KTV Jeseník),
- http://www.hustopece-city.cz/ (KTV Hustopeče),
- http://www.ktvmedia.cz/ ( Roudnická televize )
- http://www.tvlitomericka.cz ( televize Litoměřicka)
- http://www.i-vysočina.cz
Námět, scénář, produkce a režie: Pavel Jelínek
Kamera: Jan Olejníček , Karel Kubeš, Alois Folta, Tomáš Otřísal, Zdeněk Šmídek, Zbyněk Háder, Jaroslav Válek, František Jůza, Michal Nedbal, Archiv týmů
Spolupráce:
Jiří Dokulil, Hana Hlavová, Ing. Martin Folta, Věra Kubešová
Střih: Tomáš Otřísal
Tisková informace pořadu MotorMIX 2009 červenec 01
www.tvmotormix.cz