Unikátní marketingový projekt LEXUS LOUNGE by L´Angolo v centru Prahy

Prémiová značka Lexus představuje tento nový a zcela unikátní projekt v komunikaci se svými současnými i budoucími zákazníky a také s odbornými médii.

Tento unikání marketingový projekt vychází z celkové filozofie značky Lexus, charakterizované sloganem „V touze po dokonalosti“. Vzájemná osobní komunikace se zákazníky značky Lexus se přesouvá realizací tohoto projektu do reprezentativního, neformálního a velmi příjemného prostředí pražské luxusní restaurace L´Angolo, která se nachází nedaleko historicky významného Staroměstského náměstí, přesněji v Dlouhé ulici č.7.

Unikátní marketingový projekt LEXUS LOUNGE by L´Angolo v centru Prahy
Unikátní marketingový projekt LEXUS LOUNGE by L´Angolo v centru Prahy
Unikátní marketingový projekt LEXUS LOUNGE by L´Angolo v centru Prahy

Ve spodním podlaží této vyhlášené pražské restaurace došlo k významné úpravě interiéru v duchu současných designových trendů značky Lexus. V obou podlažích restaurace lze rovněž nalézt decentní prvky evokující spojení této prémiové automobilové značky s restaurantem.

LEXUS LOUNGE by L´Angolo by se tak měl stát, díky reprezentativnímu prostředí v lifestylovém pojetí a kulinářským specialitám, příjemným místem nejen pro obchodní jednání, ale také informačním a testovacím centrem značky Lexus pro veřejnost a česká odborná média.

Lifestylové komunikační centrum LEXUS LOUNGE by L´ANGOLO zahajuje oficiální provoz v druhé polovině února letošního roku.

Prémiová značka Lexus dosáhla v loňském roce na českém trhu mimořádného úspěchu. S počtem 230 nově registrovaných vozů se stala jednou z nejvíce se dynamicky vyvíjejících značek na trhu v ČR (nárůst na 310,8% v porovnání s rokem 2005). Tento úspěch navíc významně podtrhuje téměř 40% podíl v prodejích hybridních modelů Lexus za rok 2006, což jednoznačně dokumentuje narůstající zájem českých zákazníků o tuto zcela unikátní technologii Lexus.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Auto Jarov
Osiková 2, Praha 3, 130 00
251 002 288
seat@autojarov.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Aktuálně nejlepší česká tenistka Karolína Plíšková se spolu se sestrou Kristýnou stala novou tváří značky Mototechna

Aktuálně nejlepší česká tenistka...

Nejlepší současná tenistka Češka Karolína Plíšková se dnešním podpisem smlouvy se společností AURES Holdings stala jednou z tváří značky zánovních vozů Mototechna. Mototechna poskytne...

VIDEO – Lexus UX, RX – Ženeva...

Co je nového u automobilky Lexus se na ženevském autosalonu ptal moderátor Viktor Tamayo ředitele zastoupení Lexus ČR, pana Martina Pelešky.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

VIDEO – Lexus NX, Lexus CT 200h...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Lexus přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.