Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června

Úvodní proslov přednesl předseda představenstva BMW AG Dr. Helmut Panke

Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června
Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června
Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června
Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června
Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června
Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června


Dámy a pánové,


Vítejte v Mnichově. Jsem rád, že jste zde. Dnes večer oslavíme světovou premiéru: představujeme BMW řady 1.


Při příležitosti této světové premiéry jsme často dostávali otázku: Proč BMW představuje řadu 1 a proč právě nyní? Rád bych vám vysvětlil, proč je BMW 1 správným vozem přicházejícím ve správný čas .


Existuje pro to pět důvodů:


Především je nutné pohlížet na BMW řady 1 v kontextu iniciativy BMW Group v oblasti produktů. Rozměry našeho BMW řady 3, včetně kompaktního vozu této řady, se průběžně zvětšují, tak jako u ostatních modelových řad. Tím se v portfoliu našich produktů otevřel prostor ve třídě malých vozů mezi MINI a BMW řady 3. Kromě toho jsou malé sportovní vozy pro naši značku tradicí.


Za druhé, v budoucnosti bude konkurence na trhu vysoce kvalitních prémiových výrobků o mnoho silnější než u vozů vyráběných ve velkých objemech: podle předpovědí vzroste v následujících deseti letech automobilový trh ve třídě prémiových vozů dvakrát více než u ve velkém vyráběných vozů.


Za třetí, současná třída kompaktních vozů je největším automobilovým segmentem. Každoročně se v tomto segmentu prodá více než 12 milionů vozů a do roku 2010 vzroste tento trh o dalších 20%. Prémiový segment kompaktní třídy má před sebou do roku 2010 50% růst. Tento trend je následkem velké poptávky po odlišení se, individualismu a prémiové kvalitě spojované s touto třídou. Tato poptávka nebyla ještě stoprocentně naplněna. Náš originální výrobek – BMW řady 1 – je odpovědí na tuto skutečnost.


Za čtvrté, vidíme skvělou příležitost pro úspěch BMW řady 1 u nové a mladší cílové skupiny. Tyto moderní zákaznické skupiny zvýšily v mezinárodním měřítku svou kupní sílu a stále více poptávají univerzální, vysoce kvalitní a výjimečné sportovní vozy.


A závěrem, výrobní koncept zvyšuje ekonomickou převahu BMW řady 1. Pravidlem je, že naši zákazníci nežádají jen jakýkoli vůz, ale vůz speciální a osobitý. Řada 1 kompletně naplní touhu našich zákazníků po zvýšené individuálnosti a rozdílnosti. Základem pro to je koncepce „výroby na zakázku“. Stejně jako u ostatních produktů naší společnosti budou BMW řady 1, které se budou vyrábět v Regensburgu, vyráběny většinou na základě objednávek zákazníků. .


BMW řady 1 si získá své místo na trhu vysokou kvalitou, individuálním charakterem a osobitostí, a ne politikou nízkých cen a slev.


Jakmile se BMW řady 1 dostane na trh, očekáváme, že se hodnota jeho prodejů za rok dostane do řádu šesticiferného čísla. BMW řady 1 nám umožní plné využití potenciálu pro další růst naší společnosti. .


Na závěr mi dovolte malé shrnutí: BMW řady 1 je základním stavebním kamenem pro expanzi BMW Group do nového segmentu trhu. Jedná se o první a jediný vůz ve třídě kompaktních vozů, který se vyznačuje dynamikou a kvalitou očekávanou u značky BMW.


U BMW řady 1 můžeme bezpečně konstatovat: nic se mu nepodobá. Jinými slovy: nová řada 1 je ryzím BMW.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autocentrum Jan Šmucler
Borská 59, 301 00 - Plzeň-Karlov
800 900 701
plzen@smucler.cz

Související články

VIDEO – BMW X4, M8 Gran Coupé, M2,...

O novinkách stáje BMW si na ženevském autosalonu povídal Viktor Tamayo s panem Davidem Haidingerem.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Letní i zimní pneumatiky Goodyear a Dunlop schváleny jako originální výbava modelu BMV řady 5

Letní i zimní pneumatiky Goodyear a...

Společnost Goodyear Dunlop oznamuje, že byla schválena jako dodavatel širokého spektra letních i zimních pneumatik, které budou sloužit jako originální výbava vozů BMW řady 5. Řidiči vozů...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Skupina Auto Palace dosáhla v ČR v roce 2017 rekordního obratu a opět překročila hranici 10 tisíc prodaných nových vozů

Skupina Auto Palace dosáhla v ČR v roce...

 Celkem v roce 2017 prodala skupina 10 392 nových vozů a 2 917 ojetých vozů! Obrat dealerské skupiny dosáhl výše 5,95 mld. Kč. Celkově bylo za všechny značky skupiny prodáno 10 392 nových...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Společnost Invelt, výhradní zástupce automobilového výrobce Alpina na českém trhu, představuje nový model BMW ALPINA D5 S (podrobná informace)

Společnost Invelt, výhradní zástupce...

Představovaný model v současnosti považován za nejrychlejší sériově vyrobený diesel na světě. Tento sportovní model kombinuje vynikající charakteristiky předchozího modelu a přidává...