Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června

Úvodní proslov přednesl předseda představenstva BMW AG Dr. Helmut Panke

Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června
Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června
Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června
Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června
Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června
Tisková prezentace BMW řady 1 proběhla v Mnichově 21. a 22. června


Dámy a pánové,


Vítejte v Mnichově. Jsem rád, že jste zde. Dnes večer oslavíme světovou premiéru: představujeme BMW řady 1.


Při příležitosti této světové premiéry jsme často dostávali otázku: Proč BMW představuje řadu 1 a proč právě nyní? Rád bych vám vysvětlil, proč je BMW 1 správným vozem přicházejícím ve správný čas .


Existuje pro to pět důvodů:


Především je nutné pohlížet na BMW řady 1 v kontextu iniciativy BMW Group v oblasti produktů. Rozměry našeho BMW řady 3, včetně kompaktního vozu této řady, se průběžně zvětšují, tak jako u ostatních modelových řad. Tím se v portfoliu našich produktů otevřel prostor ve třídě malých vozů mezi MINI a BMW řady 3. Kromě toho jsou malé sportovní vozy pro naši značku tradicí.


Za druhé, v budoucnosti bude konkurence na trhu vysoce kvalitních prémiových výrobků o mnoho silnější než u vozů vyráběných ve velkých objemech: podle předpovědí vzroste v následujících deseti letech automobilový trh ve třídě prémiových vozů dvakrát více než u ve velkém vyráběných vozů.


Za třetí, současná třída kompaktních vozů je největším automobilovým segmentem. Každoročně se v tomto segmentu prodá více než 12 milionů vozů a do roku 2010 vzroste tento trh o dalších 20%. Prémiový segment kompaktní třídy má před sebou do roku 2010 50% růst. Tento trend je následkem velké poptávky po odlišení se, individualismu a prémiové kvalitě spojované s touto třídou. Tato poptávka nebyla ještě stoprocentně naplněna. Náš originální výrobek – BMW řady 1 – je odpovědí na tuto skutečnost.


Za čtvrté, vidíme skvělou příležitost pro úspěch BMW řady 1 u nové a mladší cílové skupiny. Tyto moderní zákaznické skupiny zvýšily v mezinárodním měřítku svou kupní sílu a stále více poptávají univerzální, vysoce kvalitní a výjimečné sportovní vozy.


A závěrem, výrobní koncept zvyšuje ekonomickou převahu BMW řady 1. Pravidlem je, že naši zákazníci nežádají jen jakýkoli vůz, ale vůz speciální a osobitý. Řada 1 kompletně naplní touhu našich zákazníků po zvýšené individuálnosti a rozdílnosti. Základem pro to je koncepce „výroby na zakázku“. Stejně jako u ostatních produktů naší společnosti budou BMW řady 1, které se budou vyrábět v Regensburgu, vyráběny většinou na základě objednávek zákazníků. .


BMW řady 1 si získá své místo na trhu vysokou kvalitou, individuálním charakterem a osobitostí, a ne politikou nízkých cen a slev.


Jakmile se BMW řady 1 dostane na trh, očekáváme, že se hodnota jeho prodejů za rok dostane do řádu šesticiferného čísla. BMW řady 1 nám umožní plné využití potenciálu pro další růst naší společnosti. .


Na závěr mi dovolte malé shrnutí: BMW řady 1 je základním stavebním kamenem pro expanzi BMW Group do nového segmentu trhu. Jedná se o první a jediný vůz ve třídě kompaktních vozů, který se vyznačuje dynamikou a kvalitou očekávanou u značky BMW.


U BMW řady 1 můžeme bezpečně konstatovat: nic se mu nepodobá. Jinými slovy: nová řada 1 je ryzím BMW.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autocentrum BARTH a.s.
Bratří Štefanů 985, 500 03 - Hradec Králové
494 945 105
autocentrum@autocentrum.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nové crashtesty s nepříjemným překvapením

Nové crashtesty s nepříjemným...

Nové výsledky nezávislých bezpečnostních zkoušek aut přinesly nepříjemné překvapení. Zcela propadl vůz Fiat Panda. Zklamala také nová verze off-roadu Jeep Wrangler. Naopak modely Audi Q3, BMW...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Jezdci týmu Šenkýř Motorsport dojeli první závod pod stupni vítězů

Jezdci týmu Šenkýř Motorsport dojeli...

Richard Gonda a Mikkel Jensen vybojovali v prvním závodě šampionátu GT Open na okruhu v Barceloně skvělé páté místo s vteřinovým odstupem za stupni vítězů. Zítřejší závod pojede již...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stará auta do šrotu? Lidé do nich naopak začínají více investovat

Stará auta do šrotu? Lidé do nich...

Akcie, virtuální měny, dluhopisy nebo třeba zlato. To všechno jsou produkty, které investoři hojně využívají. Posledních několik let se jako jedna z nejlepších možností, kam uložit...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Flexiauto: nový projekt sdílení elektromobilů pro firmy

Flexiauto: nový projekt sdílení...

Innogy a skupina Auto Palace otestují sdílení 15 elektromobilů Elektromobil jako netradiční zaměstnanecký benefit i mobilní prostředek propagace firmy Pilotní projekt je určený pro firmy z...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Aktuálně nejlepší česká tenistka Karolína Plíšková se spolu se sestrou Kristýnou stala novou tváří značky Mototechna

Aktuálně nejlepší česká tenistka...

Nejlepší současná tenistka Češka Karolína Plíšková se dnešním podpisem smlouvy se společností AURES Holdings stala jednou z tváří značky zánovních vozů Mototechna. Mototechna poskytne...