Taky vás zima bez sněhu a možnosti lyžovat nebaví?

Prodlužte si víkend a zajeďte si prohlédnout některé z italských měst!

Přivítají vás památky, pohodová atmosféra, příjemné klima a určitě i pořádný kulinářský zážitek!

Navíc právě pro valentýnské cesty, tedy jízdenky s návratem do 17. února, připravil letos autobusový dopravce Eurolines speciální cenu. Místo původních 2950 korun nyní koupíte obousměrnou jízdenku za 1450 korun. Není to ideální dárek pro vašeho partnera ?

Řím, Ancona, Ravenna

Autobusový dopravce Bohemia Euroexpress International, který provozuje Eurolines, nabízí jízdenky za speciální cenu do tří zajímavých destinací – Říma, Ancony a Ravenny.

Metropoli Řím by během svého života určitě měl navštívit každý.

Taky vás zima bez sněhu a možnosti lyžovat nebaví?
Taky vás zima bez sněhu a možnosti lyžovat nebaví?
Taky vás zima bez sněhu a možnosti lyžovat nebaví?

Italové památky svého hlavního města udržují ve skvělém stavu a okruh toho nejzajímavějšího zdatnější chodci mohou zvládnout i pěšky. Colosseum, Piazza di Spagna, Forum Romanum, Pantheon, Vatikán : čeká vás skvělý zážitek. Určitě vám také učaruje atmosféra úzkých uliček, krámků, taveren a kaváren. A pochopitelně nesmíte vynechat noční život.

Naopak Ravenna je mírumilovným klidným přístavem na břehu

Taky vás zima bez sněhu a možnosti lyžovat nebaví?
Taky vás zima bez sněhu a možnosti lyžovat nebaví?

jaderského moře, které obývá více než 130 tisíc obyvatel. I zde se však ukrývá veliké kulturní bohatství. Pochází především z 5. století našeho letopočtu, kdy se Ravenna dočasně stala hlavním městem západořímské říše. V této době raného křesťanství vzniklo velké množství bazilik, vyzdobených jedinečnými freskami. Ravenna je součástí světového dědictví Unesco.

Ancona je malebné město položené na úpatí hory Monte Conero.

Taky vás zima bez sněhu a možnosti lyžovat nebaví?
Taky vás zima bez sněhu a možnosti lyžovat nebaví?
Taky vás zima bez sněhu a možnosti lyžovat nebaví?

Kdysi dórská osada má mnoho památek na původní obyvatele. Jde také o významný přístav Jaderského moře, ze kterého denně odjíždí spousty lodí do Chorvatska, Řecka a Albánie. Žije zde více než 100 tisíc obyvatel.

Jízdenky si můžete koupit v síti předprodejních míst v celé ČR, na prodejních místech v Praze a v Příbrami, prostřednictvím internetu a nově také po telefonu na 224 218 680 nebo 731 222 111.

Objednávání a nákup jízdenek, jízdní řády Eurolines na www.jizdenkydoevropy.cz.

Více o linkách Eurolines a společnosti

Bohemia Euroexpress International (BEI)

Přepravu osob s logem Eurolines provozuje 35 evropských autobusových společností. Od roku 1999 mezi ně patří i Bohemia Euroexpress International (BEI). V České republice zastupuje sdružení mezinárodních dopravců dohromady se společností Sodeli CZ.

Linky za výhodné ceny pravidelně jezdí do mnoha evropských destinací, do dalších mohou dopravu jednoduše zprostředkovat.

Společnost BEI byla založena v roce 1992, až do loňského roku se specializovala na mezistátní dopravu. 1.dubna 2006 zahájila provoz 1. vnitrostátní linky mezi Prahou a Brnem. Pro studenty, děti, seniory i skupiny poskytuje výrazné slevy, podle časového odstupu nákupu jízdenek může cestující využít různé tarify jízdného, a to Promo, Economy, Standard.

Autobusy Eurolines jsou bezpečné a pohodlné, vybavené bezpečnostním pásy, klimatizací, toaletou a DVD / VHS přehrávači. Na palubě jsou k dispozici nápoje, široký výběr časopisů a novin je pro cestující určen zdarma.

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - TEST: Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO 2017

TEST: Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO 2017

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Ford GT bude  v omezeném množství nabízen v rámci nadcházejícího modelového roku k dispozici v nové limitované edici ’67 Heritage

Ford GT bude v omezeném množství...

Ford Performance tak skládá poctu závodnímu vozu Ford GT40 Mk IV, s nímž Dan Gurney a A. J. Foyt v roce 1967 zvítězili v závodě 24 hodin Le Mans. Limitovaná edice se vyznačuje speciálním...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Volkswagen představí již 28.srpna ve světové premiéře nové SUV T-Roc

Volkswagen představí již 28.srpna ve...

Předprodej zcela nově vyvinutého Volkswagenu T-Roc je  u nás plánovaný již na letošní říjen, uvedení na český trh pak začátkem roku 2018. Nový T-Roc kombinuje – suverénní charakter...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hyundai nabízí řidičům týdenní testování nového kombíku i30 nové generace

Hyundai nabízí řidičům týdenní...

Automobilka Hyundai startuje nový projekt s názvem “Týden s i30 kombi“. Od 15. září mají všichni majitelé vozů kombi a majitelé jakéhokoli vozu Hyundai – možnost otestovat si na sedm...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Honda představuje novou verzi Dynamic modelu Jazz Supermini s novým motorem a se sportovněji stylizovanou karoserií

Honda představuje novou verzi Dynamic...

Nový model si uchovává bezkonkurenční všestrannost a špičkový prostor pro cestující ve své třídě. Nová Honda Jazz s novým vzhledem byl představen – před frankfurtským autosalonem...