Taky vás zima bez sněhu a možnosti lyžovat nebaví?

Prodlužte si víkend a zajeďte si prohlédnout některé z italských měst!

Přivítají vás památky, pohodová atmosféra, příjemné klima a určitě i pořádný kulinářský zážitek!

Navíc právě pro valentýnské cesty, tedy jízdenky s návratem do 17. února, připravil letos autobusový dopravce Eurolines speciální cenu. Místo původních 2950 korun nyní koupíte obousměrnou jízdenku za 1450 korun. Není to ideální dárek pro vašeho partnera ?

Řím, Ancona, Ravenna

Autobusový dopravce Bohemia Euroexpress International, který provozuje Eurolines, nabízí jízdenky za speciální cenu do tří zajímavých destinací – Říma, Ancony a Ravenny.

Metropoli Řím by během svého života určitě měl navštívit každý.

Taky vás zima bez sněhu a možnosti lyžovat nebaví?
Taky vás zima bez sněhu a možnosti lyžovat nebaví?
Taky vás zima bez sněhu a možnosti lyžovat nebaví?

Italové památky svého hlavního města udržují ve skvělém stavu a okruh toho nejzajímavějšího zdatnější chodci mohou zvládnout i pěšky. Colosseum, Piazza di Spagna, Forum Romanum, Pantheon, Vatikán : čeká vás skvělý zážitek. Určitě vám také učaruje atmosféra úzkých uliček, krámků, taveren a kaváren. A pochopitelně nesmíte vynechat noční život.

Naopak Ravenna je mírumilovným klidným přístavem na břehu

Taky vás zima bez sněhu a možnosti lyžovat nebaví?
Taky vás zima bez sněhu a možnosti lyžovat nebaví?

jaderského moře, které obývá více než 130 tisíc obyvatel. I zde se však ukrývá veliké kulturní bohatství. Pochází především z 5. století našeho letopočtu, kdy se Ravenna dočasně stala hlavním městem západořímské říše. V této době raného křesťanství vzniklo velké množství bazilik, vyzdobených jedinečnými freskami. Ravenna je součástí světového dědictví Unesco.

Ancona je malebné město položené na úpatí hory Monte Conero.

Taky vás zima bez sněhu a možnosti lyžovat nebaví?
Taky vás zima bez sněhu a možnosti lyžovat nebaví?
Taky vás zima bez sněhu a možnosti lyžovat nebaví?

Kdysi dórská osada má mnoho památek na původní obyvatele. Jde také o významný přístav Jaderského moře, ze kterého denně odjíždí spousty lodí do Chorvatska, Řecka a Albánie. Žije zde více než 100 tisíc obyvatel.

Jízdenky si můžete koupit v síti předprodejních míst v celé ČR, na prodejních místech v Praze a v Příbrami, prostřednictvím internetu a nově také po telefonu na 224 218 680 nebo 731 222 111.

Objednávání a nákup jízdenek, jízdní řády Eurolines na www.jizdenkydoevropy.cz.

Více o linkách Eurolines a společnosti

Bohemia Euroexpress International (BEI)

Přepravu osob s logem Eurolines provozuje 35 evropských autobusových společností. Od roku 1999 mezi ně patří i Bohemia Euroexpress International (BEI). V České republice zastupuje sdružení mezinárodních dopravců dohromady se společností Sodeli CZ.

Linky za výhodné ceny pravidelně jezdí do mnoha evropských destinací, do dalších mohou dopravu jednoduše zprostředkovat.

Společnost BEI byla založena v roce 1992, až do loňského roku se specializovala na mezistátní dopravu. 1.dubna 2006 zahájila provoz 1. vnitrostátní linky mezi Prahou a Brnem. Pro studenty, děti, seniory i skupiny poskytuje výrazné slevy, podle časového odstupu nákupu jízdenek může cestující využít různé tarify jízdného, a to Promo, Economy, Standard.

Autobusy Eurolines jsou bezpečné a pohodlné, vybavené bezpečnostním pásy, klimatizací, toaletou a DVD / VHS přehrávači. Na palubě jsou k dispozici nápoje, široký výběr časopisů a novin je pro cestující určen zdarma.

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Společnost Ford Motor Company představuje na autosalonu 2018 North American International Auto Show (NAIAS) v Detroitu třetí generaci limitované série Mustangu Bullitt™*

Společnost Ford Motor Company...

Novinka připomíná padesáté výročí kultovního snímku „Bullittův případ“ se Stevem McQueenem v hlavní roli. Další detroitskou premiérou značky Ford je nový Edge ST – první SUV...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hyundai vkročil na jeden z největších trhů sdílené taxislužby

Hyundai vkročil na jeden z největších...

Automobilka Hyundai oznámila uzavření strategického partnerství se společností Grab, předním poskytovatelem dopravních a logistických služeb v jihovýchodní Asii. Partnerství má pomoci...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Mercedes-Benz třídy G: Ikona v nové podobě (velmi podrobná vyčerpávající informace, ale tento model si to opravdu zaslouží ! ! ! )

Nový Mercedes-Benz třídy G: Ikona v...

Nový Mercedes-Benz třídy G se představuje v nejlepší formě. Nastupující nejnovější verze legendárního terénního vozidla – přesvědčí v terénu i na silnici, za všech provozních...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - PEUGEOT 3008DKR Maxi na 8.etapě Dakaru UYUNI – TUPIZA opět vítězně

PEUGEOT 3008DKR Maxi na 8.etapě Dakaru...

PEUGEOT 3008DKR Maxi na 8.etapě  maratonské etapč s dalším umístěním na 1. a 2. místě a je v čele Rallye Dakar. Ve druhé části maratonské etapy letošní Rallye Dakar – se...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Akce „7 dní Peugeot“ odstartuje již dnes v pondělí 15. ledna a potrvá celý týden až do neděle 21.ledna

Akce „7 dní Peugeot“ odstartuje již...

Značka Peugeot v ČR pravidelně zahajuje nový rok akcí „7 dní Peugeot“. Letošní prodejní žně připadnou na lednový týden od 15. do 21.1. – a opět přinesou bohatě vybavené vozy za...