Součástí nejmodernějších palubních technologií nového modelu Lexus IS je nový systém Lexus Hotspot

Lexus Hotspot nabízí nezávislou vysokorychlostní konektivitu Wi-Fi pro všechny cestující ve vozidle a umožňuje používat na palubě až pět zařízení Wi-Fi současně.

Lexus Hotspot

Součástí nejmodernějších palubních technologií nového modelu Lexus IS je nový systém Lexus Hotspot
Součástí nejmodernějších palubních technologií nového modelu Lexus IS je nový systém Lexus Hotspot

– je k dispozici vždy a aktivuje se okamžitě se spuštěním vozu a podporuje též interaktivní spolupráci mezi zařízeními ve vozidle, ať již k pracovním účelům nebo hraní her.

Systém Lexus Hotspot certifikovaný sdružením Wi-Fi Alliance používá ke svému provozu dvě antény pro 3G signál, které zaručují optimální konektivitu i za vysokých rychlostí. Podpora technologií mobilní komunikace v sítích 3G a 2G umožňuje automatickou aktualizaci softwaru metodou OTA (over-the-air) a je otevřená pro sítě jakéhokoli operátora GSM prostřednictvím SIM karty zákazníka.

Řešení s dvojitou anténou vykazuje lepší vlastnosti než hotspot postavený na chytrém telefonu, ale navíc zbytečně nevyčerpává baterie a netrpí dalšími omezeními, která jsou pro konektivitu Wi-Fi přes chytré telefony typická.

Hotspot je napevno propojen s akumulátorem vozu k zajištění nepřetržitého napájení. Funguje za všech klimatických podmínek a při teplotách od -20 do +65 °C.

Připojení Lexus Hotspot

zlepšuje sílu signálu na palubě a zvyšuje použitelnost i uživatelskou flexibilitu; systém tak nabízí nejlepší cenově dostupnou konektivitu Wi-Fi nejen řidičům, ale všem, kteří potřebují za jízdy pracovat, obchodníkům využívajícím taxi či osobního řidiče, nebo třeba celým rodinám.

Řešení Lexus Hotspot je k dispozici i pro modely GS, CT a RX a lze jej objednat u kteréhokoliv autorizovaného partnera Lexus za cenu 6 751 Kč bez DPH.

O značce Lexus

Od svého uvedení na trh roku 1989 je Lexus po celém světě znám svou touhou po dokonalosti, výjimečnou kvalitou, špičkovými technologiemi svých produktů a ojedinělým konceptem kompletní péče o zákazníky. Lexus je dnes jediným světovým výrobcem luxusních vozů, který nabízí ucelenou řadu vysoce výkonných plně hybridních modelů skládající se z RX 450h, hybridního crossoveru, jež je přímým nástupcem prvního hybridního SUV na světě RX400h, dále GS 450h, vysoce výkonného hybridního sedanu, vlajkové lodi LS 600h, hybridní limuzíny se stálým pohonem všech kol, modelu CT 200h – prvním a jediným plně hybridním prémiovým kompaktem na světě a sportovním sedanem IS 300h. Rostoucí oblíbenost hybridních modelů Lexus v ČR dokazuje i jejich zvyšující se podíl na celkových prodejích značky – 73 % (2012) vs. 40% (2007). V roce 2013 Lexus v ČR očekává podíl hybridních modelů na celkových prodejích ve výši 85 %.

Vizí automobilky Lexus je vyznávat modernější a progresivnější hodnoty luxusu než ty, které lze vidět u tradičních výrobců prémiových vozů. Cílem značky Lexus vždy bylo vytvářet hodnotnější osobní zkušenosti prostřednictvím automobilů i pomocí nových technologií. Lexus věří v budoucnost – a ve vytváření produktů a poskytování služeb, které zlepší náš život i naši společnou budoucnost.

Více informací na www.lexus.cz

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
PYRAMIDA Centrum
U Pyramidy 721, 252 43 Praha – Průhonice
267 751 006, NONSTOP HELP SERVIS 602 182 424
prodej@pyramidacentrum.cz

Související články

VIDEO – Lexus NX, Lexus CT 200h...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Lexus přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Bridgestone bude dodávat pneumatiky run-flat pro prvovýbavu luxusního kupé Lexus LC500 a LC500h

Bridgestone bude dodávat pneumatiky...

Luxusní kupé Lexus LC500 a LC500h budou uvedeny na trh v roce 2017. Nové pneumatiky Bridgestone – POTENZA S001L Run-Flat Technology (RFT) a TURANZA T005 RFT budou standardní výbavou luxusního...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový dynamický sedan Lexus GS F s motorem V8 5,0 litru o výkonu 477 k s cenou od 2 559 000 Kč je luxusní sedan s duší sportovce

Nový dynamický sedan Lexus GS F s...

Je vybaven s hladce řadící osmistupňovou převodovkou SPDS (Sport Direct Shift). Lexus GS F je čtvrtým zástupcem modelů této značky, který je zaměřený na výkon Z toho důvodu nese tradiční...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Čtvrtá generace modelu Lexus RX bude mít premiéru 15. září v rámci frankfurtského autosalonu, jeho výroba bude zahájena tento měsíc – v září

Čtvrtá generace modelu Lexus RX bude...

První vozy se dostanou k zákazníkům již na konci roku. Model Lexus RX 450h – nabízí max. výkon 230 kW (313 k) a v dané třídě rekordně nízké emise CO2 na úrovni od 120 g/km Lexus byl se...