Poslední televizní MOTORTIP 2006 : Rallye, trucky i vrchy.

Televizní motoristický magazín MotorTip, vysílaný především v kabelových televizích, ve své další premiéře přináší několik motoristických akcí.

Tentokrát hlavně ve znamení rallye, ale k vidění zde budou i okruhové závody trucků a novinky od dvou našich letos nejúspěšnějších vrchařů. Pořad je k vidění také on-line na internetu.

Poslední letošní vydání MotorTipu bude patřit zhruba ze dvou třetin rallye, navíc převážně rakouským soutěžím, které na tuzemských obrazovkách spíše nebývají k vidění. Ohlédneme se sezónou u našich jižních sousedů v Rakousku a za několika tamními šotolinovými podniky oblíbeného seriálu Austrian Rallye Challenge 2006. Půjde o Triestingtal Rallye v okolí Weissenbachu, moravskou novinku šampionátu Eurostroj rally Tišnov, Harrach Rallye Sprint v okolí Brucku, Herbst Rallye v okolí Leibenu a nedávnou OMV Rally Waldviertel, která sezónu u našich sousedů zakončila.

Další z příspěvků bude patřit bilanci výkonů českých truckerů v letošním evropském poháru trucků na okruzích, když trojice našich (David Vršecký, Adam Lacko a František Vojtíšek) celkově skončila v první desítce. Nechybí ani atraktivní záběry po startovní tlačenice i strkanice v Jaramě z jednoho z vozů! Ve třetím příspěvku se budeme věnovat chystané podobě Sports Car Challenge 2007, kde budou opět sportovní prototypy a vozy GT závodit pohromadě. Dva v roce 2006 nejúspěšnější tuzemští vrchaři – Milan Svoboda a Miloš Beneš – pak v závěru pořadu prozradí, že chystají změnu techniky, takže ve startovním poli se objeví další F3000.

MotorTip je možné vidět také na internetu na adrese www.tvb1.cz v sekci ON LINE vysílání. Konkrétně vždy v sudém týdnu v každou lichou hodinu plus půlhodinka ( např. 7,30 – 9,30 atd !!). Stačí kliknout v tuto dobu na www.tvb1.cz vysílání on line. ( vždy celý týden zpravidla každé dvě hodiny nebo několikrát denně !!)

Některé díly z úvodu roku jsou také ve stažení v archivu dle vlastního výběru. DVD s pořadem je také možné objednat na adrese p.jelinek@tvb1.cz .

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nová Honda Civic i-DTEC diesel se dostává na český trh!

Nová Honda Civic i-DTEC diesel se...

Prodej Civicu s dieselovou motorizací je podpořen akčním bonusem pro první zákazníky ve výši 20 000,- Kč a zvýhodněnou sadou příslušenství. Zaváděcí akční nabídka platí od 9.2.2018...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Peugeot Rifter

Nový Peugeot Rifter

Je to více než nové jméno, je to cesta vedoucí k cíli! Nový Peugeot Rifter si zachovává výrazný a reprezentativní vzhled nejnovějších modelů značky. Nabízí velmi inovativní tvar karoserie...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Na Prvního máje autodrom přivítá místo alegorických vozů flotilu trabantů

Na Prvního máje autodrom přivítá...

První květnový den navážou na diváckém svahu mosteckém autodromu na premiérové setkání z loňského roku majitelé, přátele a fanoušci legendárního východoněmeckého vozu Trabant. I když...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - HONDA bude v Brně na MOTOSALONU

HONDA bude v Brně na MOTOSALONU

 

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Volkswagen Polo R-Line osloví sportovně laděné zákazníky

Nový Volkswagen Polo R-Line osloví...

Nové Polo R-Line přichází s vytříbeným sportovním stylem Čtyři zážehové motory a jeden vznětový s výkony 55 – 110 kW Ceny bohatě vybavených modelů začínají již od 407 900 Kč...