Nový Mitsubishi Lancer od 19. září v prodeji na našem trhu

Obě provedení – sedan i kombi (Station Wagen) – splňují požadavky na komfort, bezpečnost i sportovní charakter jízdy. 

Na český trh se vrací v pořadí již devátá generace oblíbeného rodinného vozu. Nový vůz se dodává ve dvou variantách: jako Sedan a jako Station Wagon (kombi) s bohatou výbavou obsaženou v základní ceně.

Nový Mitsubishi Lancer od 19. září v prodeji na našem trhu
Nový Mitsubishi Lancer od 19. září v prodeji na našem trhu
Nový Mitsubishi Lancer od 19. září v prodeji na našem trhu
Nový Mitsubishi Lancer od 19. září v prodeji na našem trhu
Nový Mitsubishi Lancer od 19. září v prodeji na našem trhu
Nový Mitsubishi Lancer od 19. září v prodeji na našem trhu
Nový Mitsubishi Lancer od 19. září v prodeji na našem trhu

Na první pohled je patrné, že automobilka Mitsubishi na tomto voze zúročila dlouholeté úspěchy v automobilovém sportu, zejména bezkonkurenční počet čtyř absolutních vítězství v řadě ve světových automobilových soutěžích (WRC) s modelem Lancer Evolution. I civilní verze přicházející na náš trh se vyznačuje použitím vyspělých technologií Mitsubishi a dynamickým výkonem.

Lancer byl vůbec prvním modelem značky Mitsubishi, který se dovážel do Evropy. V roce 1974 se objevil na trhu ve Velké Británii, takže uvedení nového modelu Lancer je současně připomenutím 30. výročí přítomnosti značky tří diamantů v Evropě. Za tuto dobu se v Evropě prodalo přes 700 tisíc vozů Lancer, který je společně s modely Pajero a Colt jedním ze tří nejoblíbenějších vozů značky Mitsubishi.

Nový Mitsubishi Lancer od 19. září v prodeji na našem trhu
Nový Mitsubishi Lancer od 19. září v prodeji na našem trhu

Nový model Mitsubishi Lancer se dodává ve dvou variantách: jako Sedan a jako Station Wagon (kombi). Všechny tři nabízené motory jsou benzinové šestnáctiventilové čtyřválce. Základní pohonnou jednotkou sedanu (pouze v provedení Comfort) je motor o zdvihovém objemu 1,3 litru a výkonu 60kW/82k při 5000 ot./min. Větším výkonem disponuje motor o zdvihovém objemu 1,6 l o výkonu 72kW/98k při 5000 ot./min. Kromě sedanu je tímto motorem rovněž vybavena verze kombi v provedení Comfort a Sport. Ve verzi Sport je Lancer Station Wagon dodáván též s výkonným motorem 2,0 l o výkonu 99kW/135k při 5 750 ot./min.

Výrobce udává u sedanu s motorem 1,3 kombinovanou spotřebu 6,5 l na 100 km , nejvyšší rychlost 171 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h za 13,7 sekund. S motorem 1,6 kombinovanou spotřebu 6,8 l na 100 km, nejvyšší rychlost 183 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h za 11,8 sekund.


U kombiku (Station Wagen) udává výrobce s motorem 1,6 kombinovanou spotřebu 7 l na 100 km , nejvyšší rychlost 181 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h za 12,6 sekund. S motorem 2,0 l kombinovanou spotřebu 8,7 l na 100 km, nejvyšší rychlost 199 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h za 10,8 sekund.


Nový Mitsubishi Lancer je dlouhý 448 cm, široký 170 cm, vysoký 145 cm a rozvor má 260 cm. (Kombik je nepatrně delší a o málo vyšší.) Zavazadlový prostor sedanu má objem 430 l, zavazadlový prostor kombiku 591 l se po sklopení sedadel zvětší na 1079 l.


Lancer v provedení sedan i kombi mají bohatou výbavu, která je obsažena v základní ceně: mimo jiné posilovač řízení, brzdový systém ABS s EBD, čelní, boční a hlavové airbagy (s motorem 1,3 pouze čelní airbagy), výškově nastavitelný volant a sedadlo řidiče, elektricky ovládaná boční okna vpředu i vzadu, elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka, klimatizaci (pouze s motory 1,6 a 2,0 l), vyhřívané zadní sklo, sdružené výškově nastavitelné halogenové světlomety, zadní mlhové světlo, imobilizér a další prvky výbavy, dnes u komfortních vozů běžné. Lancer Station Wagen v provedení Sport má navíc mimo jiné snížený sportovní podvozek, 16ti palcové hliníkové ráfky, sportovní sedadla, kůží potažený volant a hlavici řadící páky. Lancer Sedan i Station Wagon s motorem 1,6 pouze však ve stupni výbavy Comfort mohou být na přání vybaveny automatickou převodovkou INVECS II se sportovním módem.


Mitsubishi Lancer Sedan ve výbavě Comfort stojí s motorem 1,3 litru 435 000 Kč, s motorem 1,6 litru 535 000 Kč (s automatickou převodovkou + 40 000 Kč).


Mitsubishi Lancer Station Wagen (Kombi) ve výbavě Comfort stojí s motorem 1,6 litru 552 000 Kč, (s automatickou převodovkou + 40 000 Kč). S motorem 1,6 litru ve výbavě Sport 599 000 Kč, s motorem 2,0 litru ve výbavě Sport 635 000 Kč. (Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.)


Při porovnávání cen s ostatními konkurenčními značkami musíme vzít v úvahu bohatou výbavu u modelů Mitsubishi Lancer obsaženou již v základních cenách.


Po zapůjčení uvedených vozů k testování vás budeme rádi informovat o jejich jízdních a provozních vlastnostech.


Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Auto Anex s.r.o.
Žerotínova 378, 405 02 - Děčín III
412 558 098
seat@autoanex.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Martin Saitz je novým generálním ředitelem pro distribuci a retail  v České a Slovenské republice v rámci společnosti AutoBinck CZ s.r.o.

Martin Saitz je novým generálním...

V ustanovené duální funkci společnosti AutoBinck CZ s.r.o. bude Martin Saintz  – nadále v pozici Generálního ředitele zodpovědný za obchodní aktivity společnosti M Motors CZ a M Motors...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Mitsubishi na letošním mezinárodním autosalonu v Indonésii (10. až 20.srpna 2017) uvede v celosvětové premiéře nové kompaktní crossover-MPV

Mitsubishi na letošním mezinárodním...

Společnost Mitsubishi Motors Corporation (MMC) oznámila, že v rámci 25. ročníku indonéského mezinárodního autosalonu GAIKINDO (GIIAS) poprvé představí své nové kompaktní crossover-MPV. V...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - MITSUBISHI POSKYTUJE NEJLEPŠÍ SERVISNÍ SLUŽBY

MITSUBISHI POSKYTUJE NEJLEPŠÍ SERVISNÍ...

Výsledky výroční studie americké agentury J.D.Power říkají, že Mitsubishi je číslo jedna   v Německu v oblasti spokojenosti zákazníků. Působivý návrat značky Mitsubishi v Německu...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - V rámci oslav “ Sto let Mitsubishi“ připomínáme významný model Mitsubishi Pajero, který byl uveden  před 35 lety

V rámci oslav “ Sto let...

Mitsubishi Pajero způsobil v květnu 1982 revoluci ve světě SUV. Mitsubishi Pajero 1.generace V dnešní době, kdy Mitsubishi Heritage Mitsubishi na Dakaru Dnes jsou modely SUV běžnou záležitostí...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - V rámci oslav 100 let   od výroby prvního vozu Mitsubishi  připravila společnost M Motors CZ limitovanou edici modelu ASX a modelu OUTLANDER s atraktivní výbavou a cenovým zvýhodněním

V rámci oslav 100 let od výroby...

Před 100 lety v roce 1917 byl vyroben první vůz značky Mitsubishi  model A, který  byl první sériově vyráběný japonský automobil. Mitsubishi ASX limitované edice 100 LET: Mitsubishi...