Nový elegantní Hyundai Coupe s bohatou výbavou již v základní ceně na jaře 2002 na náš trh

Výkonné motory nového Hyundai Coupe včetně motoru 2,7 l V6 o výkonu 167 koní (123 kW) poskytnou řidičům jistě požitek z jízdy s tímto sportovním vozem s mimořádnými dynamickými vlastnostmi.

Nový Hyundai Coupe představuje kombinaci elegantního moderního designu, vysoké kvality a vysokého výkonu v kategorii automobilů, které usilují o získání těch zákazníků, pro které jsou uvedené vlastnosti vozu rozhodující při jeho koupi. Po téměř 4-letém vývoji by si měl nový Hyundai Coupe nejen udržet dosavadní příznivce, ale získat nové zákazníky.


Nový elegantní Hyundai Coupe s bohatou výbavou již v základní ceně na jaře 2002 na náš trh
Nový elegantní Hyundai Coupe s bohatou výbavou již v základní ceně na jaře 2002 na náš trh
Nový elegantní Hyundai Coupe s bohatou výbavou již v základní ceně na jaře 2002 na náš trh

Díky nabídky motorů, včetně motoru 2,7 l V6 o výkonu 167 koní (123 kW) poskytne nové Coupe svým majitelům požitek z jízdy čistě sportovním vozem i image elegantního moderního coupe v příznivé cenové relaci.

Nové Coupe je delší a širší než jeho předchůdci. Širší rozchod kol a delší rozvor přinášejí výrazně lepší jízdní vlastnosti, dokonalejší stabilitu a snazší ovládání vozu, k čemuž přispívá i velké množství nových prvků a využití nejnovějších technologií.


Nový elegantní Hyundai Coupe s bohatou výbavou již v základní ceně na jaře 2002 na náš trh

Hyundai Coupe může být dodán v ryze sportovní verzi nebo ve verzi se sportovní výbavou podle individuálních požadavků zákazníků, a to i díky třem pohonným jednotkám, které jsou pro tento model k dispozici. Mimo výše uvedený motor 2,7 V6 čtyřválce o objemu 2,0 l a 1,6 l. Nové Coupe bude dodáváno s novou 6-ti stupňovou nebo s osvědčenou, avšak modernizovanou 5-ti stupňovou manuální převodovkou nebo ve spojení se 4-stupňovou automatickou převodovkou.

Ekonomičtější provoz, prostornější interiér a větší kapacita zavazadlového prostoru činí z nového Coupe velice příjemný vůz, jak z hlediska cestovního komfortu, tak i z hlediska samotného řízení vozu.


Ostré hrany karoserie i jeho funkční, jednoduchý a účelový interiér dodávají novému Hyundai Coupe charakteristický elegantní vzhled. Zdokonalená sedadla Recaro, kdy přední jsou vybavena poziční pamětí a široké výklopné zadní dveře činí z nového Coupe vůz jak pro mladou rodinu, tak i jednotlivce či pár. A ať už jsou požadavky na řízení jakékoliv, zdokonalené zavěšení kol a geometrie řízení nového Coupe zajišťují řidiči nejenom dobrou kontrolu nad vozem, ale i vysoký komfort cestování.


Řidič se může spolehnout i na kotoučové brzdy na všech kolech ve spojení s pokrokovým systémem TCS, který kontroluje rozložení brzdné síly a výkonu motoru ve složitých podmínkách. A pokud by snad došlo k nehodě, pak vysoký stupeň bezpečnostních prvků zajistí cestujícím co možná nejvyšší šanci, že vyváznou z nehody bez zranění. Na základě systému NCAP proběhlo u Hyundai testování simulace čelního nárazu, při kterém nové Coupe dosáhlo 5 hvězdiček.


Všechny tyto přednosti nového Coupe nejsou však na úkor komfortu a dalšího vybavení. Nový Hyundai Coupe disponuje již v základním provedení bohatou standardní výbavou, za kterou musí zákazníci u jiných značek platit příplatky.


Před uvedením Hyudai Coupe na náš trh vás budeme včas informovat o dalších podrobnostech o tomto vozu včetně jeho cen na našem trhu.


KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hyundai nabízí řidičům týdenní testování nového kombíku i30 nové generace

Hyundai nabízí řidičům týdenní...

Automobilka Hyundai startuje nový projekt s názvem “Týden s i30 kombi“. Od 15. září mají všichni majitelé vozů kombi a majitelé jakéhokoli vozu Hyundai – možnost otestovat si na sedm...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hyundai Motorsport hledá talentované jezdce pro WRC

Hyundai Motorsport hledá talentované...

Program pro výchovu jezdců HMDP (Hyundai Motorsport Driver development Program) chce vyhledávat a vychovávat budoucí hvězdy rallye. První předkolo výběru se uskuteční v srpnu a v září...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Tým Hyundai míří do Finska prodloužit sérii skvělých výsledků (27.až 30.července 2017)

Tým Hyundai míří do Finska prodloužit...

Hyundai Motorsport se chystá ve Finsku navázat na šňůru šesti po sobě jdoucích umístění na pódiu. Ve Finsku to bude mít o to složitější, že ve finské rallye – ještě nikdy na mezi...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Červen 2017 byl pro Hyundai nejlepším měsícem v historii

Červen 2017 byl pro Hyundai nejlepším...

Nejlepší měsíc v historii z hlediska obchodních výsledků na českém trhu má za sebou automobilka Hyundai. V šestém měsíci roku prodala 2 452 vozů – což představuje 8% nárůst...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hyundai vyhrál o víkendu v Polsku a slaví již šesté vítězství ve WRC

Hyundai vyhrál o víkendu v Polsku a...

Hyundai Motorsport o víkendu zaznamenal třetí vítězství v letošní sezóně FIA World Rally Championship (WRC). Vítězného Thierry Neuvilla doplnil na pódiu druhý Hayden Paddon – a tým tak...