Nový elegantní Hyundai Coupe s bohatou výbavou již v základní ceně na jaře 2002 na náš trh

Výkonné motory nového Hyundai Coupe včetně motoru 2,7 l V6 o výkonu 167 koní (123 kW) poskytnou řidičům jistě požitek z jízdy s tímto sportovním vozem s mimořádnými dynamickými vlastnostmi.

Nový Hyundai Coupe představuje kombinaci elegantního moderního designu, vysoké kvality a vysokého výkonu v kategorii automobilů, které usilují o získání těch zákazníků, pro které jsou uvedené vlastnosti vozu rozhodující při jeho koupi. Po téměř 4-letém vývoji by si měl nový Hyundai Coupe nejen udržet dosavadní příznivce, ale získat nové zákazníky.


Nový elegantní Hyundai Coupe s bohatou výbavou již v základní ceně na jaře 2002 na náš trh
Nový elegantní Hyundai Coupe s bohatou výbavou již v základní ceně na jaře 2002 na náš trh
Nový elegantní Hyundai Coupe s bohatou výbavou již v základní ceně na jaře 2002 na náš trh

Díky nabídky motorů, včetně motoru 2,7 l V6 o výkonu 167 koní (123 kW) poskytne nové Coupe svým majitelům požitek z jízdy čistě sportovním vozem i image elegantního moderního coupe v příznivé cenové relaci.

Nové Coupe je delší a širší než jeho předchůdci. Širší rozchod kol a delší rozvor přinášejí výrazně lepší jízdní vlastnosti, dokonalejší stabilitu a snazší ovládání vozu, k čemuž přispívá i velké množství nových prvků a využití nejnovějších technologií.


Nový elegantní Hyundai Coupe s bohatou výbavou již v základní ceně na jaře 2002 na náš trh

Hyundai Coupe může být dodán v ryze sportovní verzi nebo ve verzi se sportovní výbavou podle individuálních požadavků zákazníků, a to i díky třem pohonným jednotkám, které jsou pro tento model k dispozici. Mimo výše uvedený motor 2,7 V6 čtyřválce o objemu 2,0 l a 1,6 l. Nové Coupe bude dodáváno s novou 6-ti stupňovou nebo s osvědčenou, avšak modernizovanou 5-ti stupňovou manuální převodovkou nebo ve spojení se 4-stupňovou automatickou převodovkou.

Ekonomičtější provoz, prostornější interiér a větší kapacita zavazadlového prostoru činí z nového Coupe velice příjemný vůz, jak z hlediska cestovního komfortu, tak i z hlediska samotného řízení vozu.


Ostré hrany karoserie i jeho funkční, jednoduchý a účelový interiér dodávají novému Hyundai Coupe charakteristický elegantní vzhled. Zdokonalená sedadla Recaro, kdy přední jsou vybavena poziční pamětí a široké výklopné zadní dveře činí z nového Coupe vůz jak pro mladou rodinu, tak i jednotlivce či pár. A ať už jsou požadavky na řízení jakékoliv, zdokonalené zavěšení kol a geometrie řízení nového Coupe zajišťují řidiči nejenom dobrou kontrolu nad vozem, ale i vysoký komfort cestování.


Řidič se může spolehnout i na kotoučové brzdy na všech kolech ve spojení s pokrokovým systémem TCS, který kontroluje rozložení brzdné síly a výkonu motoru ve složitých podmínkách. A pokud by snad došlo k nehodě, pak vysoký stupeň bezpečnostních prvků zajistí cestujícím co možná nejvyšší šanci, že vyváznou z nehody bez zranění. Na základě systému NCAP proběhlo u Hyundai testování simulace čelního nárazu, při kterém nové Coupe dosáhlo 5 hvězdiček.


Všechny tyto přednosti nového Coupe nejsou však na úkor komfortu a dalšího vybavení. Nový Hyundai Coupe disponuje již v základním provedení bohatou standardní výbavou, za kterou musí zákazníci u jiných značek platit příplatky.


Před uvedením Hyudai Coupe na náš trh vás budeme včas informovat o dalších podrobnostech o tomto vozu včetně jeho cen na našem trhu.


Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hyundai Motorsport chystá razantní útok na Rallye Švédsko

Hyundai Motorsport chystá razantní útok...

Hayden Paddon, se spolujezdcem Sebem Marshallem, nastoupí do svého prvního podniku WRC letošní sezony za volantem vozu Hyundai i20 Coupe WRC se startovním číslem 6 Jezdec programu HMDP (Hyundai...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Program Hyundai Startovné poskytne bonus na nový vůz ve výši 30 tisíc korun

Program Hyundai Startovné poskytne bonus...

Hyundai Motor Czech nabízí v rámci akce Startovné výkup ojetého vozu i výkupní bonus. Každý zákazník má možnost prodat svůj ojetý vůz přímo u dealera Hyundai. Zároveň při koupi modelů...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hyundai odhalil první fotografie nového modelu Santa Fe

Hyundai odhalil první fotografie nového...

Nová generace modelu Santa Fe je elegantní SUV s nejprostornějším interiérem ve své třídě. SUV segmentu D společnosti Hyundai Motor navazuje na nový vzhled rodiny modelů SUV a disponuje...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - IONIQ Electric obsadil první místo v hodnocení ADAC EcoTest 2017

IONIQ Electric obsadil první místo v...

Německý autoklub ADAC označil Hyundai IONIQ Electric za nejekologičtější vozidlo ze 105 automobilů testovaných v průběhu roku 2017 Elektromobil IONIQ Electric dosáhl nejvyššího...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Hyundai první na světě s autonomními vozy na elektrický pohon

Hyundai první na světě s autonomními...

Elektromobily s palivovými články a funkcí autonomní jízdy úrovně 4 ujely automatizovaně 190 km ze Soulu do Pchjongčchangu Elektromobil NEXO s palivovými články úspěšně dokončil nejdelší...