Nejrůznější doplňky pro automobily Škoda Fabia, Octavia či Superb

Nejrůznější doplňky připravuje už šest let německá firma Milotec Auto-Extras.

Kromě celé řady stále žádaných doplňků připravila firma několik novinek:

  • dvojité světlomety pro modely Fabia a Octavia
  • střešní lapač sání pro Octavii, Fabii i Felicii
  • ozdobné nerezové lišty přední masky pro model Superb.
Nejrůznější doplňky pro automobily Škoda Fabia, Octavia či Superb
Nejrůznější doplňky pro automobily Škoda Fabia, Octavia či Superb
Nejrůznější doplňky pro automobily Škoda Fabia, Octavia či Superb
Nejrůznější doplňky pro automobily Škoda Fabia, Octavia či Superb

Škoda Octavia RS

Když vás předjede ohnivě červená Škoda Octavia RS v úpravě Milotec, tak jste stoprocentně přesvědčeni, že kolem vás zaburácela soutěžní verze WRC. Tato rychlá „hračka“ z Milotecu je sice unikát, ale všechny doplňky, které jsou na voze, může mít každý motorista.

Mutace začíná zážehovým přeplňovaným čtyřválcem MTM 1.8, který díky optimalizované řídící jednotce a přepracovanému výfukovému systému dosahuje výkonu 158 kW. Pod decentně rozšířenými blatníky se ukrývá neméně sportovní podvozek H&R, pneumatiky Goodyear 225/40 ZR 18 a ráfky Dyna Tech M1. Výstavní exemplář obohatil Milotec mj. o sportovní masku, sportovní mřížku sání, clonu zadního okna a mohutný zadní spoiler (WRC).


Řadou působivých detailů překvapí pochopitelně také interiér. Mezi ně patří mj. kombinace dekoru středového panelu a obložení dveří v karbonovém designu, s nímž ladí řadící páka s hliníkovou hlavicí. Ozdobné kroužky rychloměru jsou zhotoveny z nerezu, stejně jako kryty prahů s nápisem RS. Pro Škodu Octavia RS připravil Milotec celkem 26 doplňků.

Škoda Superb


Luxusní sedan vystavil Milotec poprvé na brněnské výstavě Autotec 2002. Nezaměnitelný automobil se vyznačuje sportovní mřížkou, decentní maskou světlometů a dalšími chromovými doplňky. Novinkou, která ještě více zvýrazní luxus, jsou ozdobné lišty z nerezu pro originální masku. Zádi vozu vévodí difusor, z něhož vyčnívají dvě nerezové koncovky výfuku, dále chromové rámečky kolem zadních svítilen, aerodynamické „lízátko“ zadního spoileru a clona zadního okna. To jsou pouze některé doplňky z bohatého programu připraveného pro Superb.

Škoda Fabia


Největší novinkou pro Fabii, ale také Octavii, jsou dvojité přední světlomety, které nahradí původní jednodílné. Také pro Fabii nabízí Milotec řadu doplňků jako je např. sportovní maska, sportovní mřížka sání nebo maska koncových svítilen. Po několika letech Ministerstvo dopravy ČR schválilo kryty světlometů, tzv. „mračítka“. Karoserii dále zušlechťují i kryty vnějšího zpětného zrcátka v chromu nebo karbonu či kryty sloupku dveří. Přídavný spoiler usměrňuje proudění vzduchu a tzv. Air Duchs – aerodynamický prvek (odvozený z automobilového sportu), který při pohledu z boku zvýrazňuje tvar vozu. Pozadu nezůstává ani interiér: dvě varianty nerezových krytů prahů, osvětlená rukojeť řadicí páky, nerezové kroužky tachometru, čtyři verze dekoru středového panelu, různá obložení dveří včetně kořenového dřeva.


Pro milovníky sportovní jízdy je k dispozici čtyřdílný pedálový paket včetně opěrky nohou, ráfky ATS s pneumatikami Hankook a podvozek Eibach „Pro Street“.

Kamei v ČR


Firmu Milotec Auto-Extras z Wiesbadenu zastupuje v ČR společnost Plastservis Mobilla Řevničov, která je zároveň výrobcem převážné části sortimentu. Při výrobě používá výhradně vysoce kvalitní materiály – ultralehký hliník, pevný odolný ABS a nerez. Doplňky zhotovené v nejvyšší kvalitě mají osvědčení DIN EN ISO 9001.


Od letošního roku Plastservis Mobilla zastupuje rovněž renomovanou německou firmu Kamei, jejíž přehled nabízených doplňků pro vozy VW, Audi, BMW, Opel nebo Mercedes Benz lze nalézt v oficiálním katalogu na www.kamei.cz.


Adresa Plastservis Mobilla s.r.o. je 270 54 Řevničov. (tel: 313 564 078), E-mail: plast.mob@tiscali.cz, podrobné informace na: www.milotec.net, www.kamei.cz.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autodružstvo Frýdek Místek
Beskydská 704, 738 02 - Frýdek Místek
730 588 237
seat@autodruzstvo-fm.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Aktuálně nejlepší česká tenistka Karolína Plíšková se spolu se sestrou Kristýnou stala novou tváří značky Mototechna

Aktuálně nejlepší česká tenistka...

Nejlepší současná tenistka Češka Karolína Plíšková se dnešním podpisem smlouvy se společností AURES Holdings stala jednou z tváří značky zánovních vozů Mototechna. Mototechna poskytne...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Richard Gonda a Joel Eriksson vybojovali v GT Open skvělé čtvrté místo

Richard Gonda a Joel Eriksson vybojovali v...

Česká stáj Šenkýř Motorsport se v mezinárodní konkurenci seriálu GT Open na okruhu Spa-Francorchamps neztratila, právě naopak. Jezdecká dvojice Richard Gonda a Joel Eriksson měla nakročeno...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY SLAVNOSTI

LEGENDY 2018 PŘEDSTAVILY HVĚZDY...

Dvacet oceněných exponátů Volba poroty složené z členů organizačního výboru Výjimečné automobily z historie i současnosti Letošní jubilejní 5. ročník ojedinělé automobilové slavnosti...

VIDEO – BMW X4, M8 Gran Coupé, M2,...

O novinkách stáje BMW si na ženevském autosalonu povídal Viktor Tamayo s panem Davidem Haidingerem.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Letní i zimní pneumatiky Goodyear a Dunlop schváleny jako originální výbava modelu BMV řady 5

Letní i zimní pneumatiky Goodyear a...

Společnost Goodyear Dunlop oznamuje, že byla schválena jako dodavatel širokého spektra letních i zimních pneumatik, které budou sloužit jako originální výbava vozů BMW řady 5. Řidiči vozů...