Nároční zákazníci Audi žádají u objednaných modelů originalitu a individualitu

Na tuto skutečnost odpovídá firma quattro GmbH, dceřiná společnost automobilky Audi, programem „Audi exclusive“.

Nároční zákazníci Audi oceňují jedinečnost a přikládají velkou váhu individuálnímu životnímu stylu. Proto hledají cesty, jak se odlišit a týká se to přirozeně i jejich vozu Audi. Ten je pro ně něčím mnohem víc, než jen dopravním prostředkem. Je pro ně visitkou a nedílnou součástí života, osobním předmětem přizpůsobeným jejich potřebám a individuálním nárokům.


Právě proto ve firmě quattro GmbH vznikají zcela unikátní modely Audi, při jejichž výrobě se uplatňují exkluzivní materiály, speciální barvy a sofistikovaná technika.


Zájemci o kterýkoli model značky Audi, od kompaktního Audi A2, přes sportovní RS6 až po luxusní limuzínu Alldl A8 si mohou zvolit naprosto osobité laky, čalounění i prvky výbavy vozu. Díky programu „Audi exclusive“ může zákazník dostat svů j vůz s koženým čalouněním v barvě čalounění pohovky v obývacím pokoji jeho bytu, nebo si může nechat udělat lak vozu v barvě loga své firmy.


Podobně volnou ruku mají zákazníci Audi i při definování interiérových doplňků. Dekorativní prvky z leštěného dřeva zvýrazňují eleganci a nezaměnitelnost vozu a zdůrazňují jeho exkluzivní charakter. Nejčastěji se používá dřevo dubu, topolu, myrty, javoru nebo ořechu. Dnes nejžádanější dřeva tmavých odstínů vytvářejí v kombinaci se světlou koženou výbavou velmi příjemnou atmosféru.


Pro nové Audi A8 nabízí quattro GmbH 1 mimořádně rozsáhlou kolekci exkluzivní výbavy a zvláštních doplňků. Připravovaný speciální paket „Office“ se skládá z různých modulů, které je možno objednat i samostatně a které umožňují pasažérům, aby si během cesty odpočinuli, nebo naopak pokračovali ve své práci. Paket bude obsahovat například sklápěcí stolek, multifunkční far, tiskárnu, skener, chladicí box, doutníkový humidor, druhy telefon, přehrávač CD/DVD disků, monitory. Všechny přestavby a doplňky přirozeně odpovídají vysokým standardům bezpečnosti a podléhají rozsáhlým zkouškám, jako je např. zkouška elektromagnetické kompatibility.


Zřetelný růst zájmu zákazníků o individualizaci jejich vozů představuje trvalý trend návratu k soukromí a pohodlí, jež jsou kompenzací hektického všedního dne naší uspěchané doby. Ať už se zákazník Audi rozhodne pro jakékoli řešení, vždy dostane to nejlepší – prvotřídní materiály, pečlivou ruční práci a vysokou úroveň kvality.
Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nová Honda Civic i-DTEC diesel se dostává na český trh!

Nová Honda Civic i-DTEC diesel se...

Prodej Civicu s dieselovou motorizací je podpořen akčním bonusem pro první zákazníky ve výši 20 000,- Kč a zvýhodněnou sadou příslušenství. Zaváděcí akční nabídka platí od 9.2.2018...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Peugeot Rifter

Nový Peugeot Rifter

Je to více než nové jméno, je to cesta vedoucí k cíli! Nový Peugeot Rifter si zachovává výrazný a reprezentativní vzhled nejnovějších modelů značky. Nabízí velmi inovativní tvar karoserie...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Na Prvního máje autodrom přivítá místo alegorických vozů flotilu trabantů

Na Prvního máje autodrom přivítá...

První květnový den navážou na diváckém svahu mosteckém autodromu na premiérové setkání z loňského roku majitelé, přátele a fanoušci legendárního východoněmeckého vozu Trabant. I když...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - HONDA bude v Brně na MOTOSALONU

HONDA bude v Brně na MOTOSALONU

 

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Volkswagen Polo R-Line osloví sportovně laděné zákazníky

Nový Volkswagen Polo R-Line osloví...

Nové Polo R-Line přichází s vytříbeným sportovním stylem Čtyři zážehové motory a jeden vznětový s výkony 55 – 110 kW Ceny bohatě vybavených modelů začínají již od 407 900 Kč...