Na frankfurtském autosalonu se 15.září v evropské premiéře představí Lexus RX čtvrté generace

Vozů RX se do této chvíle prodalo cca 2,2 milionu, což je třicet procent všech doposud prodaných vozů Lexus, jde tedy o nejprodávanější model v 26leté historii značky.

1lexrfrank1000

Zcela nový Lexus RX

– se směsicí ostrých záhybů a křivek směle posouvá celkové ztvárnění tohoto modelu a poukazuje na shodnou genetickou výbavu, jakou disponují nedávno uvedené modely značky Lexus. Interiér RX je dokonalým spojením funkčnosti a luxusu. Nově přepracovaná kabina nabízí dostatek prostoru, ale i soukromí. Pohodlí ocení řidič i spolucestující.

Lexus RX kromě toho představuje přepracované vyspělé hybridní a zážehové pohony

– které nabízí důmyslné bezpečnostní technologie a funkce na podporu řízení, jako např. pokrokový Lexus Safety System+, stejně tak jako nové prvky komfortní a technické výbavy, díky nimž se nový model stává doposud nejlepším SUV značky Lexus.

V evropské premiéře se představí i důležitý přírůstek do řady GS

– verze GS 200t. Nováček je poháněn přeplňovaným zážehovým motorem 2,0 litru se sametovým chodem, v kombinaci s osmistupňovou automatickou převodovkou. Novinkou v řadě GS jsou i přepracované přední partie se standardně dodávanými Bi-LED světlomety.

V neposlední řadě jsou zde novinky určené pro modely CT a IS

– v podobě nových specifických prvků designu ke zdůraznění sportovního charakteru. Jde o nový stupeň výbavy Sport, prezentovaný na autosalonu a nabízený v Evropě od letošního září.

Tisková konference značky Lexus

– na frankfurtském autosalonu je naplánována na 15. září v 13:00 na stánku Lexus (č. C19) v hale č. 8.

 

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
Autocentrum BARTH a.s.
Bratří Štefanů 985, 500 03 - Hradec Králové
494 945 105
autocentrum@autocentrum.cz

Související články

VIDEO – Lexus UX, RX – Ženeva...

Co je nového u automobilky Lexus se na ženevském autosalonu ptal moderátor Viktor Tamayo ředitele zastoupení Lexus ČR, pana Martina Pelešky.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

VIDEO – Lexus NX, Lexus CT 200h...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Lexus přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Bridgestone bude dodávat pneumatiky run-flat pro prvovýbavu luxusního kupé Lexus LC500 a LC500h

Bridgestone bude dodávat pneumatiky...

Luxusní kupé Lexus LC500 a LC500h budou uvedeny na trh v roce 2017. Nové pneumatiky Bridgestone – POTENZA S001L Run-Flat Technology (RFT) a TURANZA T005 RFT budou standardní výbavou luxusního...