Mitsubishi Motors rozšiřuje svou síť autorizovaných prodejců a servisů v Lounech, na Kladně a v České Lípě

Značka Mitsubishi Motors, od podzimu 2004, kdy její zastoupení převzala společnost M Motors CZ s.r.o., postupně upevňuje své postavení (podíl na trhu za 1-5/2008: 1,14%; prodej 01/2005-05/2008: 3 925 ks).

V tom jí samozřejmě napomáhají nové modely: počínaje pick-upem L200 (jaro 2006), přes Pajero (podzim 2006) a Outlander (jaro 2007), až po aktuální novou generaci Lanceru Sportsedan (zima 2007) a očekávaného Lanceru Evolution (léto 2008), Lanceru Sportback (podzim 2008) a nového Coltu (podzim/zima 2008).

Značka tak nabízí nejenom široké portfolio vozů 4×4, které jsou tradičně její silnou doménou, ale nově i atraktivní nabídku v C/D segmentu, kde Mitsubishi v posledních letech chybělo.

Nová prodejní a servisní zastoupení

Upevňující se pozice Mitsubishi Motors na trhu činí značku zajímavou pro nové prodejce vozů a výsledkem vzájemných jednání je situace, kdy jen za poslední měsíc byla otevřena tři nová autorizovaná prodejní a servisní místa, přičemž další 4 se chystají k otevření bezprostředně po letních prázdninách.

Aktuální stav dealerské sítě činí 25 autorizovaných prodejen a servisů a 5 samostatných autorizovaných servisů. Posilující se síť autorizovaných prodejen a servisů umožňuje značce Mitsubishi Motors, aby zvyšovala kvalitu svých služeb a byla svým zákazníkům co nejvíce nablízku.

Nová prodejní a servisní místa má Mitsubishi Motors na Kladně: Smažík s.r.o. a v Lounech: Autocentrum Novotný, s.r.o. a servisní pobočku v České Lípě: TAS CL s.r.o. (Svárovská ul. 3135, tel.: 487 853 913 ), která však na přelomu roku 2008/2009 zahájí i prodej vozů.

Smažík s.r.o. (Kladno, Slánská 111, tel.: 312 248 704)

Mitsubishi Motors rozšiřuje svou síť autorizovaných prodejců a servisů v Lounech, na Kladně a v České Lípě

Autorizovaná prodejna a servis na Kladně – Smažík s.r.o. – je již druhým dealerským zastoupením majitele, pana Pavla Smažíka První pobočku Mitsubishi má totiž pan Smažík od července roku 2007 v Ústí nad Labem. Pan Smažík patří mezi zkušené prodejce. V automobilovém průmyslu se pohybuje od roku 1990, kdy začal nejprve se značkou Ford a později pak se značkou Fiat, která je v jeho portfoliu doposud.

Nový autosalon Mitsubishi na Kladně se show-roomem o rozloze 400 m2 se nachází téměř v centru města, blízko náměstí Starosty Pavla. Zákazníkům je samozřejmě k dispozici i kvalitní a rozsáhlý servis, stejně jako prodejna náhradních dílů a příslušenství.

Autocentrum Novotný, s.r.o. (Louny, Cukrovarská zahrada 2670, tel.: 415 655 011)

Mitsubishi Motors rozšiřuje svou síť autorizovaných prodejců a servisů v Lounech, na Kladně a v České Lípě

V Lounech se zastoupení pro značku Mitsubishi Motors objevuje zcela poprvé. Nicméně i pan Novotný má dlouhodobé zkušenosti s prodejem a servisem vozů, neboť začínal již v roce 1988 nejprve jako autorizovaný opravce vozidel značky Renault a od roku 1992 pak rozšířil své aktivity i o prodej vozidel této značky.

Show-room pro značku Mitsubishi Motors byl vybudován v květnu 2008 a jeho rozloha činí 180 m2. Servisní zázemí je moderně vybavené a poskytuje vysoký standard služeb.

Autopůjčovna s nabídkou vozů všech kategorií. 

 

Firmám nabízíme flexibilní pronájem vozů.

Kontakt:
RentPoint
Praha 4, Na Chodovci 2457
267 286 823
rentpoint@rentpoint.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
PIA CZ spol.s.r.o., o.z. Auto Heller
Cihelní 3160/49b, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
596 606 111
seat@autoheller.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Skupina Auto Palace dosáhla v ČR v roce 2017 rekordního obratu a opět překročila hranici 10 tisíc prodaných nových vozů

Skupina Auto Palace dosáhla v ČR v roce...

 Celkem v roce 2017 prodala skupina 10 392 nových vozů a 2 917 ojetých vozů! Obrat dealerské skupiny dosáhl výše 5,95 mld. Kč. Celkově bylo za všechny značky skupiny prodáno 10 392 nových...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Martin Saitz je novým generálním ředitelem pro distribuci a retail  v České a Slovenské republice v rámci společnosti AutoBinck CZ s.r.o.

Martin Saitz je novým generálním...

V ustanovené duální funkci společnosti AutoBinck CZ s.r.o. bude Martin Saintz  – nadále v pozici Generálního ředitele zodpovědný za obchodní aktivity společnosti M Motors CZ a M Motors...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Mitsubishi na letošním mezinárodním autosalonu v Indonésii (10. až 20.srpna 2017) uvede v celosvětové premiéře nové kompaktní crossover-MPV

Mitsubishi na letošním mezinárodním...

Společnost Mitsubishi Motors Corporation (MMC) oznámila, že v rámci 25. ročníku indonéského mezinárodního autosalonu GAIKINDO (GIIAS) poprvé představí své nové kompaktní crossover-MPV. V...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - MITSUBISHI POSKYTUJE NEJLEPŠÍ SERVISNÍ SLUŽBY

MITSUBISHI POSKYTUJE NEJLEPŠÍ SERVISNÍ...

Výsledky výroční studie americké agentury J.D.Power říkají, že Mitsubishi je číslo jedna   v Německu v oblasti spokojenosti zákazníků. Působivý návrat značky Mitsubishi v Německu...