Lexus jedním z hlavních partnerů a oficiálním přepravcem probíhajícího ECM Prague Open ´08

Organizátoři nejprestižnějšího českého tenisového turnaje ECM Prague Open ´08 (28. 4. – 4. 5. 2008) uzavřeli partnerství s výrobcem luxusních vozů značky Lexus.

Pro Lexus není partnerství v rámci nejvýznamnějších tenisových turnajů premiérou. Od roku 2005 je Lexus partnerem a oficiálním přepravcem v americkém US Open.

Stejně tomu je i v rámci pražského turnaje, pro který dal Lexus organizátorům k dispozici hned 8 vozů včetně vlastních profesionálních řidičů. Hráči, organizátoři či hosté turnaje tak mají jedinečnou příležitost seznámit se nejen s pověstným komfortem a kvalitou vozů Lexus, ale taktéž se špičkovou úrovní souvisejících služeb.

Lexus jedním z hlavních partnerů a oficiálním přepravcem probíhajícího ECM Prague Open ´08

Více než polovinu zapůjčených vozů tvoří hybridní modely RX 400h, GS 450h a taktéž vlajková loď značky, luxusní limuzína LS 600h. S hybridní technologií pohonu Lexus Hybrid Drive se mohou seznámit i všichni návštěvníci turnaje prostřednictvím vystavených modelů RX 400h a LS 600h.

Lexus jedním z hlavních partnerů a oficiálním přepravcem probíhajícího ECM Prague Open ´08

„Být partnerem nejvýznamnější tenisové události v ČR je pro nás velkou poctou. Důkazem spolehlivosti a kvality naší péče byla i volba organizátorů uspořádat tiskovou konferenci k turnaji v našem lifestylovém centru LEXUS LOUNGE by L´Angolo, které poskytuje netradiční péči o potenciální a stávající zákazníky značky Lexus či odborná média.“ říká Tomáš Velek, Senior Manager – Head of Lexus Czech & Slovak Republic.

O turnaji

Pražský turnaj každým rokem neustále získává na kvalitě. Letošní osmý ročník nabízí nejkvalitnější obsazení ženského turnaje (prize money 145.000,- dolarů) v historii. Turnaje se účastní hned 3 hráčky do první třicítky v rámci světového žebříčku (Ruska Vera Zvonarevová, Izraelka Sahar Peerová a Běloruska Viktoria Azarenková). Účast na turnaji mužů (prize money 75.000,- dolarů) potvrdila plejáda českých tenistů v čele s dvojnásobným vítězem ECM Prague Open Janem Hernychem. Zpestřením sobotního semifinálového programu je divácky atraktivní exhibice mezi Rakušanem Thomasem Musterem (vítěz French Open 1995 a někdejší světová jednička) a vítězem prvního ročníku pražského turnaje Ctislavem Dosedělem.

KLÍČOVÉ CENTRUM

VÁŠ KLÍČOVÝ PARTNER

 

Kompletní klíčařský sortiment včetně výroby autoklíčů

Kontakt:
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group
Plzeň, Žatecká 138/8, PSČ 301 00
377 225 903
info@hbgroup.cz

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče SEAT.

SEAT – španělský temperament s německou technologií

 

Kontakt:
PIA CZ spol.s.r.o., o.z. Auto Heller
Cihelní 3160/49b, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
596 606 111
seat@autoheller.cz

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Aktuálně nejlepší česká tenistka Karolína Plíšková se spolu se sestrou Kristýnou stala novou tváří značky Mototechna

Aktuálně nejlepší česká tenistka...

Nejlepší současná tenistka Češka Karolína Plíšková se dnešním podpisem smlouvy se společností AURES Holdings stala jednou z tváří značky zánovních vozů Mototechna. Mototechna poskytne...

VIDEO – Lexus UX, RX – Ženeva...

Co je nového u automobilky Lexus se na ženevském autosalonu ptal moderátor Viktor Tamayo ředitele zastoupení Lexus ČR, pana Martina Pelešky.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Stanislav Gálik se stal výkonným ředitelem inovací společnosti AAA AUTO

Stanislav Gálik se stal výkonným...

Praha, 2. února 2018 – Společnost AAA AUTO včera oficiálně uvedla novou značku AuresLab, pod kterou sjednotila veškeré inovace, na kterých pracuje. Inovační centrum povede Stanislav Gálik,...

VIDEO – Lexus NX, Lexus CT 200h...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Lexus přímo z autosalonu ve Frankfurtu.

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - VIDEO – Toyota Yaris hot hatch, i-TRIL concept a Lexus LC 500, LS 500h – Ženeva 2017

VIDEO – Toyota Yaris hot hatch,...

Moderátor Viktor Tamayo se svým štábem představuje novinky pořízené u automobilky Toyota a Lexus přímo z autosalonu v Ženevě.