Jen ČSOB Leasing nabízí všem zákazníkům 10 000 Kč na servis

Využije-li zákazník při nákupu vozu financování od ČSOB Leasing, získává zdarma poukaz na servisní služby v hodnotě 10 000 korun.

Poukaz je možné využít i k nákupu autodoplňků a příslušenství ve stejné hodnotě. Jako největší univerzální leasingová společnost na trhu ČSOB Leasing nabízí akci všem zájemcům o nové i ojeté osobní a užitkové vozy bez omezení značky, a to jak spotřebitelům, tak firmám. Akce platí do konce listopadu 2007, poukaz může zákazník opakovaně využívat až do konce roku 2009.

U nových vozů čerpá zákazník, který využije akci Servis zdarma, servisní služby nebo zboží u dealera, kde svůj vůz zakoupil, u ojetých vozů čerpá služby nebo zboží v servisní a prodejní síti AUTO ŠTANGL. Akci je možné využít pro financování nových vozů formou leasingu i úvěru, u ojetých vozů pouze prostřednictvím úvěru, který je dominujícím produktem pro financování ojetých vozů. Servis zdarma bude nabízen u všech spolupracujících prodejců nových a ojetých vozů v celé České republice bez výjimky značky. „Chceme se odlišit od konkurence a nabídnout zákazníkovi službu, která bezprostředně souvisí s jeho vozem, jehož pořízení financujeme. Každý majitel nového i ojetého vozu určitě potřebuje a rád využije servisní práce nebo autopříslušenství v hodnotě 10 000 korun zdarma,“ řekl marketingový ředitel Josef Bezpalec.

„K nabízení akce jsou přirozeným způsobem motivováni i dealeři nových vozů. Zákazník obdrží poukaz na čerpání servisních služeb nebo zboží u dealera, kde vůz zakoupil. Dealer – autorizovaný servis dané značky – má možnost začít zákazníkovi poskytovat opakovaně a dlouhodobě služby po prodeji auta. I po vyčerpání poukazu pravděpodobně zůstane původní dealer zákazníkovým servisem, zákazník totiž bude zvyklý k němu jezdit,“ vysvětlil Josef Bezpalec. „ČSOB Leasing tak nejen napomůže zvýšit prodeje dealera díky nabídce této pro zákazníky atraktivní akce, ale navíc přispěje k vytvoření dlouhodobého vztahu mezi dealerem a zákazníkem,“ doplnil Josef Bezpalec.

Při koupi ojetého vozu zákazník získá poukaz na bezplatný servis nebo zboží u celorepublikové servisní a prodejní sítě AUTO ŠTANGL. Do akce je zapojeno více než 100 partnerských servisů a 31 prodejen AUTO ŠTANGL v celé České republice. „Pro akci Servis zdarma pro ojeté vozy jsme zvolili osvědčeného partnera. Se společností AUTO ŠTANGL  spolupracujeme již v oblasti Full service leasingu kde u specifického produktu umožňujeme zákazníkům realizovat opravy a údržbu vozidel v síti AUTO ŠTANGL,“ řekl Josef Bezpalec.

„Velice si vážíme toho, že si ČSOB Leasing vybral pro spolupráci na tomto projektu právě AUTO ŠTANGL. Plynule tak navazujeme na předchozí úspěšnou spolupráci obou společností, které ve svých oborech patří mezi nejlepší na českém trhu,“ řekl Marek Štangl, generální ředitel AUTO ŠTANGL. „Zákazníkům nabízíme kompletní sortiment náhradních dílů v originální kvalitě (od brzdových destiček po autoskla), široký výběr autopříslušenství (žárovky, autokosmetiku, střešní boxy, GPS navigace aj.) a zejména profesionální služby našich více než 100 pečlivě vybraných partnerských servisů, pokrývajících celou Českou republiku. Zákazníci budou moci prostřednictvím svých poukazů využít veškeré servisní služby, které jsou v naší celorepublikové síti nabízeny,“ dodal Marek Štangl.

ČSOB Leasing, a.s., je 100% dceřinou společností Československé obchodní banky, a. s., členem Skupiny ČSOB a mezinárodní finanční skupiny KBC. ČSOB Leasing je univerzální leasingová společnost a již od roku 2001 nepřetržitě zaujímá první místo mezi leasingovými společnostmi na trhu. Prostřednictvím 13 poboček poskytuje finanční služby pro všechny podnikatelské subjekty i pro fyzické osoby nepodnikatele v oblasti financování dopravní techniky, strojů, zařízení, investičních celků a výpočetní techniky. ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti dle normy ISO 9001:2000. Kvalitu služeb dokládá ČSOB Leasing certifikátem podle norem jakosti ISO již od roku 1999.

Související články

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nová Honda Civic i-DTEC diesel se dostává na český trh!

Nová Honda Civic i-DTEC diesel se...

Prodej Civicu s dieselovou motorizací je podpořen akčním bonusem pro první zákazníky ve výši 20 000,- Kč a zvýhodněnou sadou příslušenství. Zaváděcí akční nabídka platí od 9.2.2018...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Peugeot Rifter

Nový Peugeot Rifter

Je to více než nové jméno, je to cesta vedoucí k cíli! Nový Peugeot Rifter si zachovává výrazný a reprezentativní vzhled nejnovějších modelů značky. Nabízí velmi inovativní tvar karoserie...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Na Prvního máje autodrom přivítá místo alegorických vozů flotilu trabantů

Na Prvního máje autodrom přivítá...

První květnový den navážou na diváckém svahu mosteckém autodromu na premiérové setkání z loňského roku majitelé, přátele a fanoušci legendárního východoněmeckého vozu Trabant. I když...

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - HONDA bude v Brně na MOTOSALONU

HONDA bude v Brně na MOTOSALONU

 

Autoperiskop.cz  – Výjimečný pohled na auta - Nový Volkswagen Polo R-Line osloví sportovně laděné zákazníky

Nový Volkswagen Polo R-Line osloví...

Nové Polo R-Line přichází s vytříbeným sportovním stylem Čtyři zážehové motory a jeden vznětový s výkony 55 – 110 kW Ceny bohatě vybavených modelů začínají již od 407 900 Kč...